Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co ciekawego w Biedronce?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    co ciekawego w Biedronce?

    Dzis byla mw biedronce i zauwazylam super trampki z bajkowymi motywami na zamek po boku takie do kostek :-) ale najmniejszy nr byl 30 duzo za duzy na moje i nei kupilam ale obok lezaly kapcie po domu naprawde bobma!! za 11 zł
  •    
       

    #2
    Odp: co ciekawego w Biedronce?

    My 2 dni temu kupiliśmy w Biedronce przecudne stołki z pojemnikiem dla Mai ! Aż 14 fajnych wzorów Niestety szybko się rozeszły i nie wszystkie wzory były dostępne. My byliśmy aż w 7 Biedronkach i udało nam się kupić 5 różnych 'postaci'
    Może i Was zainteresują Cena 11,99 zł za sztukę.



    Skomentuj


      #3
      Odp: co ciekawego w Biedronce?

      ...a ja w biedronce kupiłam ostatnio w wielkanoc chyba z 5 zestawów różnych żelowych ozdób do okien, mam zajączka, pisanki, kwiatki, maluch uwielbia do nich podchodzić i się bawić

      Skomentuj


        #4
        Odp: co ciekawego w Biedronce?

        teraz jest fajna promocja na ksiżeczki w biedronce od 5 zł, basie i bajki w twardej oprawie za 14 zł wiec warto sie w cos zaopatrzyć - oczywiscie my z Zosią juz cos niecos zakupiłysmy

        Skomentuj


          #5
          Odp: co ciekawego w Biedronce?

          No i kolejka książka zakupiona tym razem o Pinokio, książki mają tam fajne, często tam kupujemy chociaż teraz bardziej wyszukuje książek z naszego dzieciństwa

          Skomentuj


            #6
            Odp: co ciekawego w Biedronce?

            http://www.lidl.pl/pl/oferta.htm?id=650
            Dziewczyny może nie biedronka ale lidl, zapowiadaja się ciekawe promocje na zestawy nie drogie a fajnie wyglądają

            Skomentuj


              #7
              Odp: co ciekawego w Biedronce?

              Lidl ma teraz także bardzo fajne zestawy odzieży,w szczególności bielizny,podobno jakość też niczego sobie,więc można tam zerknąć

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: co ciekawego w Biedronce?

                W biedronce zawsze kupuję płyn micelarny, super jest.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: co ciekawego w Biedronce?

                  Soki Melly. Nie zwracałem wcześniej na nie uwagi, aż dostrzegłem, że produkuje je Hortex, więc się do nich przekonałem

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: co ciekawego w Biedronce?

                    Ja raczej nie kupuję obuwia w Biedronce. Ostatnio była fajna promocja na różne puzzle z trefl - były po 7,99 zł, więc kupiłam kilka sztuk i mam już upominki dla dzieci na dzień dziecka.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: co ciekawego w Biedronce?

                      http://www.promobaby.pl/market-biedronka.html
                      ja korzystam z tej strony. Dzieki temu zawsze upoluję dla synka fajną promocję. Tam to robię większość zakupów dla naszej rodziny. Te puzzle też widziałam i nawet zakupiłam ale tylko jedno opakowanie.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: co ciekawego w Biedronce?

                        Aktualnie w biedronce jest fajny projektor- wyświetla gwiazdki na ścianie, rożne wzory i kolory do wyboru. Lubię czasami coś fajnego upolować w niskiej cenie. Biedronka ma czasami dobrej jakości, dobrej firmy rzeczy dla dzieci. Wiadomo jednak, że gdy się chce coś kupić dobrego, wtedy trzeba iść rano na zakupy bo później może juz nie być

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: co ciekawego w Biedronce?

                          Dziewczyny mnie ciekawi jedno. Mianowicie czy próbowałyście lakierów hybrydowych?

                          Bardzo ciekawi mnie jakie jest krycie tych lakierów. Jak na razie wypróbowałam basy i jestem pod wrażeniem bo baza przyjemna i zadziwiająco dobrze kryje. Jak i sie poziomuje.

                          Ale jakie są lakiery?

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X