Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent - porada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Prezent - porada

    Ja jak nie wiem co kupić to wybieram bon podarunkowy.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Prezent - porada

      Zdalnie sterowany samolot będzie świetnym prezentem dla taty tego 6-latka Może faktycznie lepiej kupić książkę, którą najpierw będzie czytał razem z rodzicami, a potem może nawet sam.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Prezent - porada

        No to w takim razie dziewczynki również dorzucę propozycję ode mnie. Zerknijcie sobie tutaj;
        https://www.megakoszulki.pl/

        Nie wiem czy znacie stronę czy nie,ale jest tam mozliwosc zaprojektowania dla drugiej osoby koszulki albo kubeczka z grafiką.

        Jeśli nie macie odpowiedniej weny to jest możliwośc wybrania z wielu gotowych wzorków.

        Wysylka jest szybciutka

        Skomentuj


          #19
          Odp: Prezent - porada

          Ja bym polecała Ci na przykład taki fajny tor https://www.al.to/p/417631-pojazd-to...xi-213-el.html to zestaw, który sprawi, że każdy kreatywny maluch na czas zabawy stanie się pomysłowym inżynierem. Tor kulkowy posiada mnóstwo części, pozwoli wyzwolić u dziecka wszystkie pokłady kreatywności i pomysłowości. Pomoże zrozumieć ciąg przyczynowo-skutkowy, rozwinie zdolności manualne, rozumowanie przestrzenne a nawet zapozna dziecko z zasadami fizyki i mechaniki. Myślę, że to bardzo fajny prezent dla takiego chłopca.
          Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

          Skomentuj


            #20
            Odp: Prezent - porada

            Fajnym pomysłem na prezent może być coś praktycznego jak pasek, portfel, czy torebka. Kupowałam jakiś czas temu tutaj zeskory.com na prezent kilka rzeczy, wykonanych ze skóry i muszę przyznać, że są świetnej jakości. Wykonane porządnie, z dbałością o detale, do tego cenowo jak najbardziej na plus

            Skomentuj


              #21
              Odp: Prezent - porada

              Nie jestem fanką kupowania zabawek w prezencie. Myślę, że coś praktycznego, kształcącego młodego człowieka też było by fajnym prezentem. Kiedyś często dzieciom siostry kupowałam książeczki. Teraz, kiedy podrosły i poszły do przedszkola dostały ode mnie zegarki. Marka Knock Nocky ma ciekawe wzory, które zachęcają do noszenia go na ręku. Są wygodne, więc dziecko przyzwyczaja się do niego, a do tego uczy się odczytywać godziny Jak chcesz to zajrzyj na stronę sklepu zegarownia.pl. Ja właśnie tam kupowałam. Tak pomyślałam, że już niedługo będzie Black Friday, więc pewnie pojawią się jakieś promocje

              Skomentuj


                #22
                Odp: Prezent - porada

                kosz ze słodyczami dla dziecka - myślę, że to fajna opcja! i do tego można zamówić misia...
                Last edited by gagatka; 01-10-2020, 16:48. Powód: link

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Prezent - porada

                  Jakiś czas temu postanowiłam kupić swojemu mężowi drona, ale nie do końca wiem jakiego. Miałam kilka typów, większość z nich odrzuciłam i jak na razie najbardziej przekonuje mnie dron z kamerą z oferty sklepu Megadron,
                  Last edited by gagatka; 01-10-2020, 16:48. Powód: link

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Prezent - porada

                    Od siebie zaproponuje coś bardziej tradycyjnego a mianowicie kwiaty.. juz kilka razy zamówiłem przez internet i kwiatowa przesyłka dostarczyla ladny bukiet na podany adres (raz nawet na wieś trafili ) generalnie sie nie zawiodlem, jesli ktos chce wyslac fajny bukiecik warto z nich skorzystac, sa naprawde tani i profesjonalni
                    Last edited by gagatka; 01-10-2020, 16:47. Powód: link

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Prezent - porada

                      Też jestem za tym aby podpytać rodziców malucha. WYmarzona zabawka sprawi jemu ogromną radość.
                      Domex - Twój sklep i montażysta bram, okien i drzwi na terenie Pruszcza Gdańskiego

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Prezent - porada

                        Według mnie tego typu uchwyt iottie to bardzo solidne i sensowne rozwiązanie. Niezwykle praktyczny prezent
                        Last edited by gagatka; 01-10-2020, 16:47. Powód: link
                        Samotnym jest się tylko wtedy, gdy ma się na to czas.

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Prezent - porada

                          polecam koszulki ręcznie malowane, dosłownie dla każdego coś znajdziecie Napewno oryginalne i rzadko spotykane
                          Last edited by gagatka; 01-10-2020, 16:46. Powód: link

                          Skomentuj


                            #28
                            Jeżeli solenizant ma jakieś zwierzaki to może coś z sklepu zoologicznego ? W tym temacie zajrzyj do nich bo maja ogromny wybór gadżetów czy akcesoriów dla pupili Moi znajomi robią tam regularnie zakupy i wiem ze bardzo sobie chwalą.
                            Last edited by gagatka; 01-10-2020, 16:46. Powód: link

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X