Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prezent - porada

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Prezent - porada

    Za miesiąc wraz z córeczką wybieramy się na szóste urodziny mojego siostrzeńca (kuzyna mojej córki). Kompletnie nie mam pojęcia co mogłabym kupić Mateuszkowi , chcę wybrać coś uniwersalnego, tak aby trafić w jego gust . Czy Waszym zdaniem zdalnie sterowany model samolotu to odpowiedni prezent dla 6-latka?
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 07-05-2014, 18:20.
  •    
       

    #2
    Odp: Prezent - porada

    Spodoba mu się na pewno, ale taka maszyna latająca jest przecież niebezpieczna! Lepiej kup coś jeżdżącego, samochodzik, radość będzie miał taką samą.

    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 12-05-2014, 15:33.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Prezent - porada

      Wyjątkowe prezenty nie muszą być od razu drogie. W zasadzie to tak na prawdę kwestia tego, w jaki sposób będą dobrane - trzeba wiedzieć w jaki sposób można komuś sprawić przyjemność...
      Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 14-05-2014, 14:05.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Prezent - porada

        Warto zapytać rodziców malucha, co mu się marzy i nie kupować nic w ciemno.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Prezent - porada

          Aby tylko celować w jakieś zainteresowania, niech prezenty będą praktyczne, aby to nie było byle co, bo to bzdura. Niech skorzystają z tego. A prezent w postaci koperty to pójście po najniższej linii oporu.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Prezent - porada

            Ale w taką kopertę można zapakować voucher na zajęcia z gotowania dla małego kucharza, albo na zajęcia na tor rowerowy - chodzi mi o naukę robienia tricków na rowerze. Ja kupiłam coś takiego chłopakom znajomych, jeden miał wtedy 8 drugi 6 lat i byli zachwyceni. Super trener, rower, kask, ochraniacze, hopki, nauka z super trenerem. Polecam taką formę prezentu

            Skomentuj


              #7
              Odp: Prezent - porada

              Tego typu vouchery rzeczywiście nie są złym pomysłem. Jestem jak najbardziej za.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Prezent - porada

                My dostaliśmy voucher na naukę kucharzenia dla małego kuchcika. Voucher jest ważny kilka miesięcy. Można zadzwonić, umówić się na konkretną datę. Dokupiliśmy jeszcze dziecku znajomych z okazji urodzin i razem wybieramy się za tydzień

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Prezent - porada

                  Może jakaś książeczkę
                  darmowe filmy erotyczne

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Prezent - porada

                    Z całą pewnością przyda mi się te info Dzięki wielkie
                    Miłość jest odpowiedzią na ogólnoświatowe konflikty

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Prezent - porada

                      Zależy dla kogo ten prezent, bo takie rzeczy powinno się ustalać indywidualnie

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Prezent - porada

                        Praktycznym prezentem jest podarowanie bonów jubilerskich na zakupy w aparcie.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Prezent - porada

                          Zdalnie sterowana zabawka to zawsze dobry pomysł. Ja w tym sklepie kupiłam świetny sterowany helikopter dla chrzesniaka https://rcmplanet.eu/. Mają ogromny wybór tego typu zabawek dla każdej grupy wiekowej.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Prezent - porada

                            A może lepiej kupić mu jakiś model do składania? Zawsze to będzie większa frajda z zabawy jak samo sobie zbuduje. Ja synkowi ostatnio na urodziny kupiłam taki czołg: https://cobi.pl/klocki/mala-armia-ww...art,10659.html i był zachwycony.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Prezent - porada

                              Jak najbardziej świetne pomysły tutaj są przedstawione. Oczywiście warto się jednak liczyć również z innymi opcjami.
                              za dużo jest spraw nie rozwiązanych, które każą ci go jednocześnie kochać i nienawidzić.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X