Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Cesarskie ciecie - znieczulenia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Czesc dziewczyny ja tez mialam cesarke po 16godz skurczy co 3min nasi wspaniali lekarze stwierdzili ze mam jakas wade ukladu rodnego i nigdy nie urodze swietnie ze sie tak szybko zorientowali masakra mialam znieczulenie ogolne po 6godz kazali mi wstac ale doszlam tylko do konca sali i musialam sie polozyc bo cialo jak z gumy.i dopiero na drugi dzien o 6rano chodzilam normalnie czyli po 19godz od ciecia a co do znieczulenia to dla mnie to byl koszmar nie mogli mnie wybudzica po drugie jak juz wybudzali to nie moglam oddychac dwa razy mi sie serce zatrzymalonigdy tego nie zapomne nie moge otworzyc oczu i czuje ze nie moge oddychac,zamknijcie oczy i nie oddychajcie wpadlam w panike. do dzis(niunia ma 4mies) mam jeszcze traume po tym wszystkim.sama mysl ze moglam nigdy nie zobaczyc corki po prostu nie do opisania co sie czuje a nie mialam wkucia w kregoslup bo sie cala trzeslam ze skurczy i nie moglam zapanowac nad cialem stwierdzili ze sie nie wkuja przy takim ruchu ciala.ogolem patologia
    Last edited by Niunia84; 06-12-2008, 14:16.
    Wikunia 04.08.2008r

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Napisane przez Niunia84 Pokaż wiadomość
      a nie mialam wkucia w kregoslup bo sie cala trzeslam ze skurczy i nie moglam zapanowac nad cialem stwierdzili ze sie nie wkuja przy takim ruchu ciala.ogolem patologia
      Ja też się cała trzęsłam, tyle, że mi wkłuli się w kręgosłup pomimo tego. Przez to w drugim dniu od operacji tak mnie bolała głowa, że hej, podrażnili jakiś kręg, ale teraz jest już ok, Synek ma już 3 miesiące i mamy się oboje świetnie Pozdrawiam

      Skomentuj


        #18
        Odp: Cesarskie ciecie - znieczulenia

        Cześć . Ja również miałam cc i miałam znieczulenie zewnątrz oponowe. Najgorsze w tym wszystkim to ten ból głowy nie do opisania masakra, no i włożenie cewnika tego to chyba do końca życia nie zapomnie. A tak po samym cc doszłam do siebie bardzo szybko mały urodził się o 11,20, a ja 23.00 wstałam sama już z łóżka i przeszłam do pokoju. A urodziłam małego we wtorek ,a w domu byliśmy w piątek .




        url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

        Skomentuj


          #19
          Odp: Cesarskie ciecie - znieczulenia

          Pierwsza cesarka kompletnie niezaplanowana zrobiona szybko w znieczuleniu ogolnym - w trakcie okazalo sie ze cisnienie skoczylo mi do 192/113 przez co trzy godziny trzymali mnie pod narkoza w celu jego zbicia... czego zreszta nie mogli tak dlugo zrobic... po wybudzeniu strasznie chcialo mi sie spac i pic a tu niestety nie wolno... zadnych wymiotow czy mdlosci...

          za trzy dni czeka mnie druga cesarka tym razem juz zaplanowana ale boje sie z kazda godzina bardziej i chyba wpadne dzis do swojej giny coby rozwiala wszystkie moje watpliwosci...


          Skomentuj


            #20
            Odp: Cesarskie ciecie - znieczulenia

            tez miałam znieczulenie zewnątrzoponowe niestety podniosłam kilkarazy głowe by zobaczyć maluszka i to był mój koszmar bo potem bardzo mnie bolała głowa żadne leki nie działałynawet ketonal i inne. byłam świadoma załowalam że nie miałam na nosku okularów i że nie widziałam jak mnie cieli w lampie

            Skomentuj


              #21
              Odp: Cesarskie ciecie - znieczulenia

              Ja rodziłam naturalnie bez zadnego znieczulenia, mimo ze podpisywalam stosowne dokumenty zeby to znieczulenie w razie w było... Miałam tylko gaz rozweselajacy, ktory wcale mnie nie rozweselal ;p

              Skomentuj


                #22
                Odp: Cesarskie ciecie - znieczulenia

                Ja miałam znieczulenie w kręgosłup przy córce a przy synku narkozę i chyba jak bym miała wybierać to lepsze w kręgosłup pod kątem że widziałam jako kolejna po lekarzach moja córeczkę.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X