Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

co do mycia twarzy?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    To może i ja Dove wypróbuję...
    A w ogóle to bardzo lubię ich reklamy, bo konkretne babki pokazują. Jedna z nich mnie naprawdę zszokowała, pewnie widziałyście.

    http://www.youtube.com/watch?v=mexaIeGl798

    Myślicie, że to prawda?

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Szczerz mówiąc, trudno powiedzieć, czy to prawda. Dzisiaj w reklamie pokaza wszystko, byle sprzedac produkt. Z drugiej strony, moze w tym cos byc. Woda jest tak twarda, ze moze pozostawiac taki osad na skórze. Zostawia na naczyniach, to pewnie i na skórze tez. Dlateko trzeba ja nawilzac po kompieli.
      Jezeli zas chodzi o mycie twarzy, ja uzywam kosmetykow z seri AA. Zwlaszcza tych, które zawieraja algi. Głównie to plynu do demakijazu i pozniej kremu. Jak dla mnie rewelacja. Skóra po samym zmyciu tym plynem, jest swierza, oczyszczona i nawilzona, a co najwazniejsze nie blokuja sie pory. Naprawde polecam. Do kazdego rodzaju skory mozna cos znalesc.
      Tak na margonesie, wszystkie kosmetyki, które zawieraja algi, są godne polecenia. Nie wiem czy któras z was hodowala algi? Mozna nimi skore przemywac, nawet ta z tradzikiem. Plusy to to, ze to tanie, tylko wode trzeba im codziennie zmieniac. Ja kiedys mialam na twarzy tzw. brodawczaka plaskiego. Zaden dermatolog nie pomogl, nie mowiac juz o kosztach kuracji. Wyczytalam o algach i jak reka odjąl. Wszystko poznikalo. Dlatego tak bardzo polecam wszystko co zawiera algi. pozdrawaiam
      FRANEK 16.08.2008

      Skomentuj


        #18
        Moja koleżanka hodowała kiedyś algi w słoiku, wyglądały jak kryształki, i chyba później tę wodę piła na odchudzanie czy coś, nie jestem pewna...

        Nawilżanie, no właśnie. Moja zmora. Nie dość, że ciągle nie mam czasu to nie cierpię balsamów. Jakoś mi się mażą i mam wrażenie, że jak użyję ich po porannym prysznicu (jeżeli już znajdę czas) to jakoś bardziej się pocę i rajstopy mi się kleją.
        Może jednak to Dove skoro według reklamy zawiera 1/4 kremu nawilżającego? Już sama nie wiem, ale wypróbuję, co mi tam.

        Skomentuj


          #19
          ja kiedys dostałam próbke żelu do mycia twarzy Rival i jest cudny, koszje niecałe 7 zł w rossmannie, ale nie uczula mnie i nie piecze (zwłaszcza w oczy) make up tez zchodzi tez problemu. Moja kumpela najpierw się ze mnie smiała że to kupuje ale jak wypróowała to zmieniła zdanie.
          będzie Weronika

          Skomentuj


            #20
            A wiecie tak sobie myślę, że typ skóry powinien nam określi dermatolog, a mianowicie.... całe swoje życie myślałam, że mam skórę normalną, ale 2 miesiące temu poszłam do dermatologa bo na zdjeciach (nawet nie w lustrze) zauważyłam, że mam policzki czerwone co bardzo mi się nie podobało. I się okazało, że mam cerę naczynkową Tragedia nawet nie chce mi się mówić ile dałam za kremy i żel myjący do twarz w aptece
            A te algi na taki typ cery pomagąją? zresztą poczytam
            Julek: 10/3/2008

            Skomentuj


              #21
              Mam taką zasadę że i mniej kosmetyków i chemi tym lepiej. Twarz myję tylko letnią wodą (rano zimną) i raz w tygodniu mydłem lub żelem (wedle potrzeby jak zauważe ze zaczyna mi się tluścić) mam piękną cerę bez wyprysków i przesuszeń, acha no i raz na tydzień może dwa używam kremu do twarzy nawilżającego vichy

              Oficjalna testerka La Roche Posay Anthelios

              Skomentuj


                #22
                Odp: co do mycia twarzy?

                Ja sie zastanawialam nad po prostu szarym myslem, bialy jelen czy cos takiego bo moja skora na twarzy jest zawsze bardzo wysuszona po uzyciu peelengu np...

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: co do mycia twarzy?

                  polecam mydło ze srebrem

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: co do mycia twarzy?

                    U mnie w grę wchodzi tylko i wyłącznie emulsja do demakijażu z https://www.iwostin.pl/ Mam wrażliwą i wymagającą skórę, inne kosmetyki mnie uczulają. Z tym nie mam żadnych problemów- doskonale sprawdza się w codziennym stosowaniu.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: co do mycia twarzy?

                      Ziołowy żel do mycia twarzy - Fitomed. Jeśli chodzi o działanie, to nie mam zastrzeżeń. Żel bardzo dobrze oczyszcza skórę, nie powoduje jej przesuszenia, ani ściągnięcia.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: co do mycia twarzy?

                        Mydło z koziego mleka jest delikatne nie wysusza skóry i dobrze ją oczyszcza. Polecam spróbowac

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: co do mycia twarzy?

                          Woda i mydełko Dove i jest git!

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: co do mycia twarzy?

                            Bardzo dobry jest żel do mycia twarzy firmy Tołpa. Nie podrażnia, ładnie myje, nawilża i nie wysusza skóry.

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: co do mycia twarzy?

                              myślę, że pomogę osobom które mają twardą wodę, sprawdźcie sobie - http://www.miastokobiet.pl/zel-do-my...wardej-wodzie/ z twardą wodą nie ma żartów i do mycia twarzy trzeba używać czegoś deliktniejszego. tak jak nie polecałabym pić twardej wody.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: co do mycia twarzy?

                                A co myślicie o płynach miceralnych? Słyszałam o nich mnóstwo pozytywnych opinii, może warto spróbować?
                                Tutaj można doczytać więcej na ich temat: http://www.amfora.pl/wiadomosc/woda-...wac-plyn/3056/ .
                                Nie wiem tylko, jaki płyn konkretnie kupić.
                                Polecicie coś sprawdzonego z własnego doświadczenia? Bardzo by mi to pomogło.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X