Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Detoksykacja Organizmu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Detoksykacja Organizmu

    Polecane są"

    picie soków wyciskanych
    rezygnacja z alkoholu
    unikanie produktów smażonych oraz w panierce

    Warto jest również wprowadzić do diety ostropest plamisty ( w formie ziół albo tabletek).

    Na stronie jest artykuł, który opisuje jak duży wpływ na funkcjonowanie wątroby maja nasze nawyki zywieniowe:
    http://szczesliwawatroba.pl/nawyki-z...a-watroba.html
    Poczytajcie sobie.

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Detoksykacja Organizmu

      najskuteczniejszym i zarazem najtańszym sposobem na oczyszczenie organizmu jest spożywanie dużej ilości wody oraz ziółek wspomagających oczyszczanie organizmu.

      Skomentuj


        #18
        Odp: Detoksykacja Organizmu

        Ja postanowiłam wyeliminować ze swojej diety cukier. Zaczęłam też jeść śniadania na co bardzo często nie miałam czasu. Mój zestaw, to ciepła woda z cytryną i płatki owsiane lub jaglane. Moje ulubione są te od https://kupiec.pl/produkt/platki-jaglane/ bo marketowe mają chyba dużo gorszą jakość, a przynajmniej smak.

        Skomentuj


          #19
          Odp: Detoksykacja Organizmu

          Nie zdecydowałabym się nigdy, na przeprowadzaniu takiego detoksu na podstawie informacji z internetu. Przecież można sobie tylko krzywdę zrobić. Każdy organizm jest inny i może inaczej zareagować na takie odtruwanie. Zdecydowanie mądrzejszym posunięciem jest skorzystanie z porad dyplomowanego dietetyka, takiego jak np. pani Paulina Szczechowicz - http://www.poradnia-dietetyczna.com.pl/. Dzięki jej diecie (przygotowanej specjalnie dla mnie) nie tylko schudłam, ale także mam więcej energii i chęci do życia.

          Skomentuj


            #20
            Odp: Detoksykacja Organizmu

            slyszalam o tym ale u mnie nie zadzialalo.. zadzialal dicopeg 10g na oczyszczenie jelit, sauna i woda z cytryna i imbirem naczczo

            Skomentuj


              #21
              Odp: Detoksykacja Organizmu

              Dr.Parell świetnie radzi sobie z oczyszczaniem organizmu z toksyn. Eksterminuje toksyny i pasożyty, całkowicie oczyszcza organizm. I dokonuje tego łagodnie, nie szkodząc zdrowiu.

              Skomentuj


                #22
                Odp: Detoksykacja Organizmu

                No na pewno nie polecam głodówek.Nie jest to dobre dla organizmu. Osłabia wątorbę ponieważ wątroba do oczyszczania potrzebuje energii, a tak nie jest w stanie jej znikąd wziąć. Po drugie sporo się wtedy chudnie ale jak zaczynamy normalnie jeść to tyjemy jeszcze więcej...
                Jeśli chcecie zadbać o regenerację wątroby to proponowałabym zajrzeć sobie tutaj:
                http://www.essentiale.pl

                Jest tutaj kilka informacji.

                Najważniejsza jest odpowiednia dieta. Pełna warzyw i owoców i bez niedoborów.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Detoksykacja Organizmu

                  Polecam poczytać artykuł https://naturhouse-polska.pl/dieta-o...jaca-organizm/ - na temat oczyszczania organizmu. Mnie zaciekawił ten akapit dt. wpływu toksyn.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Detoksykacja Organizmu

                    Też jestem zainteresowana tym tematem. Raz zrobiłam sobie takie oczyszczanie organizmu z toksyn poprzez post warzywno-owocowy, który trwał całe 6 tygodni. Muszę przyznać, że efekty były oszałamiające. Pozbyłam się wielu dolegliwości i czułam się po tym poście naprawdę wspaniale.

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Detoksykacja Organizmu

                      Też jestem zainteresowana tym tematem. Raz zrobiłam sobie takie oczyszczanie organizmu z toksyn poprzez post warzywno-owocowy, który trwał całe 6 tygodni. Muszę przyznać, że efekty były oszałamiające. Pozbyłam się wielu dolegliwości i czułam się po tym poście naprawdę wspaniale.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Detoksykacja Organizmu

                        taki detoks tylko dla całkiem zdrowych osób. Dla osób z problemami hormonalnymi raczej nie będzie dobry. Można sobie jeszcze bardziej wszystko rozregulować

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Detoksykacja Organizmu

                          slyszalam o tym ale u mnie nie zadzialalo.. zadziałała dopiero Intesta z maślanem sodu na oczyszczenie jelit, sauna i woda z cytryna i imbirem na czczo

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Detoksykacja Organizmu

                            dobra jest pokrzywa na odtruwanie organizmu. ogólnie warto isc w zioła no i zrezygnowac z miesa, ja zrezygnowałam na stałe

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Detoksykacja Organizmu

                              Napisane przez azzaa Pokaż wiadomość
                              Nie zdecydowałabym się nigdy, na przeprowadzaniu takiego detoksu na podstawie informacji z internetu. Przecież można sobie tylko krzywdę zrobić. Każdy organizm jest inny i może inaczej zareagować na takie odtruwanie.
                              Zgadzam się z tobą , zdrowie mamy jedno i takie sprawy należy załatwiać z ludźmi ,którzy na tym się znają. W tym roku wybieramy się właśnie na wczasy oczyszczające do Primavery w Jastrzębiej Górze - https://www.primaveraspa.pl/cennik-p...droga-zdrowia/ .Będziemy uczestniczyć w programie Detoks dr Jentschury – Oczyszczanie Drogą do Zdrowia a zajmować się nami będą specjaliści z różnych dziedzin - (sport, dieta, pielęgnacja, psychologia).Tam będziemy się czuć bezpiecznie, pzdr

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Detoksykacja Organizmu

                                To ściema! Wiecie co najlepiej oczyszcza organizm z toksyn? Wątroba.

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X