Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Prawda i mity o znieczuleniu.

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Prawda i mity o znieczuleniu.

    Co sądzicie o znieczulenie w plecy? Czy też uważacie że szkodzi dziecku i mamie i że jest niebezpieczne? Ja miałam, nawet się nie zastanawiałam nad tym. Bardzo mi pomogło podczas porodu.
  •    
       

    #2
    Odp: Prawda i mity o znieczuleniu.

    Mi też bardzo pomogło.
    Położne twierdzą, że teraz ciężko ocenić "szkody". Dopiero, jak pokolenie naszych dzieci (który przyszły na świat ze znieczuleniem mamy przy porodzie) dorośnie, można będzie badać, oceniać wpływ na organizm dziecka.

    Podobno ma ono jakiś związek z dysleksją.
    Nie znam się na tym, ale dla mnie było bezcenne.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Prawda i mity o znieczuleniu.

      ja chciałam ,ale niestety w szpitalu ,w którym rodziłam nie było takiej możliwości ..

      Skomentuj


        #4
        Odp: Prawda i mity o znieczuleniu.

        gdyby te znieczulenia tak miały bardzo szkodzić to by ich nie podawano w całej Europie na zadanie to tylko w naszym kraju trabia ze szkodliwe

        Skomentuj


          #5
          Odp: Prawda i mity o znieczuleniu.

          szpital, w którym rodziłam nie oferował znieczulenia, mimo że podpisywałam na to zgodę... mdlałam z bólu, darłam się w niebogłosy, ale personel chyba tylko czekał na kopertę

          Skomentuj


            #6
            Odp: Prawda i mity o znieczuleniu.

            U Nas też kobiety mogą prosić o znieczulenie ale nie dostaną ... no chyba że... będzie gruba koperta... Mają ale nie dają chorę :/

            Skomentuj


              #7
              Odp: Prawda i mity o znieczuleniu.

              zapraszam do wątku nt. znieczulenia tutaj http://forum.babyonline.pl/forum/showthread.php?t=9063, ten zostaje zamknięty, aby ograniczyć ilość postów o podobnej tematyce, pozdrawiam

              Skomentuj

                     
              Working...
              X