Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

porod rodzinny- ile kosztuje?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

    ja rodziłam w warszawie na inflandzkiej wszytko zadarmo a w miedzylesiu 800 znieczulenie 200 rodzinny

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

      ja rodziłam w Gdańsku na Zaspie i za poród rodzinny nic nie płaciłam i cegiełki też żadnej nie było a szpitalne ubranie mąż dostał za darmo ze znieczulenia nie korzystałam ale wiem że też było za darmo

      Skomentuj


        Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

        Napisane przez kitty2409 Pokaż wiadomość
        Ja mialam tak samo , tylko ze bez prysznica chyba. Colleen a w jakim szpitalu rodziłas?
        U mnie to samo. Tylko poród w wodzie był obowiązkowo płatny no i oczywiście po porodzie sala o wyższym standardzie, jedyneczka - ale oczywiście zajęta. Sam poród rodzinny jest płatny "co łaska" w postaci cegiełki na szpital - to jest opłata, która bezprawnie jest obowiązkowa w wielu szpitalach. A jeśli chodzi o ten poród za 1500 (na początku postu) to chyba chodziło o poród domowy??

        Skomentuj


          Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

          Ja rodziłam z mężem za darmo, w sali jedynce ze znieczuleniem za darmo, polecam szpital na inflanckiej


          Skomentuj


            Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

            Ja również rodziła z mężem i za darmo.. osobna sala, przemiła pielęgniarka - rodzić i bólu nie czuć:P

            Skomentuj


              Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

              dziewczyny rodziłam 10 dni temu w szpitalu w Łodzi wraz z mężem i nic nie musiałam za to płacić. Jak przywieźli mnie na blok porodowy to zapytali sie czy rodzę sama czy z kimś bliskim i tyle. Miałam swoja salę do dyspozycji piłkę , drabinkę itp.

              Skomentuj


                Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                Teoretycznie nie powinien kosztować nic. Jednak w praktyce jest troszkę inaczej..
                Ja mieszkam i rodziłam w Poznaniu w szpitalu Ginekologiczno - Położniczym i opłata uiszczana była przy przyjęciu mnie na oddział w kasie szpitalnej w wysokości 150 zł. W sumie nieważne ile to kosztuje, ważne by ktoś przy Tobie był w tej chwili - niekoniecznie ojciec dziecka mój narzeczony próbował ze mną rodzić, ale wymiękł bo się po prostu do takiego czegoś nie nadaje. Zastąpiła go jego siostra i Bogu dzięki ;-) hehe..
                Bardzo istotne jest żeby rodząca nie była sama w tych cudownych, ale mimo wszystko ciężkich chwilach.. biedne są te kobiety, które muszą rodzić same - wiadomo, że osoba towarzysząca bolu Ci nie załagodzi, ale otrze Ci pot z czoła podczas porodu, poda butelkę z wodą, pstryknie kilka fotek (jak to było w moim przypadku, o których w ogóle nie miałam pojecia) -cokolwiek, ważne by nie być samemu..

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                  czesc ja również rodzilam w Poznaniu-tez tu mieszkam wybralam szpital przy ulicy Lutyckiej bylam bardzo zadowolona,porod rodzinny nic nie kosztowal maz byl ze mna caly czas bez przerwy)jak juz synek byl na świecie pielegniarka poprosila go ze soba na mycie i wazenie a mnie w tym czasie lekasz zeszyl-naciecie bylo konieczne)tak ze polecam jakby ktoras z przyszlych mam byla zainteresowana.dodam ze porod odbyl sie w lipcu2009wiec informacje biezace sa hehe pozdrawiam







                  Skomentuj


                    Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                    U nas w Świnoujściu, mąż musiał zapłacić 25 zł za ubranie dla siebie i nic po za tym. U nas są 2 sale porodowe pojedyncze, ładnie, schludnie, odwiedzić mógł nas każdy od rana do 18:45. Ogólnie ok tylko fatalna obsługa (do pierwszej połowy porodu, potem bardzo miła położna przyszła na zmianę i wkońcu byłam w dobrych rękach i nie słyszałam już nic nie miłego na swój temat, odnośnie moich krzyków z bólu) Pozdrawiam
                    [

                    Skomentuj


                      Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                      ja rodziłam w szpitalu wojskowym w Szczecinie. Obsługa była cudowna, bardzo mi pomagali. Za poród z mężem nie płaciłam ani grosza ale za to sala porodowa była kilkuosobowa. Na szczęście tego dnia byłam tam sama. Ledwo zniosłam swoje bóle a co dopiero by było gdybym musiała słuchać jak inna kobieta się męczy.. Miałam do dyspozycji worki, piłki, krzesełka, prysznic. Mężowi pielęgniarki robiły kawkę i podstawiały fotel kiedy już nie mógł stać po 12 godzinnym porodzie. Może nie było luksusów ale za toza darmo i z przemiłym personelem, który niniejszym pozdrawiam
                      Agnieszka[/COLOR]

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                        Polska niestety takim krajem jest ze sie opłaty pobiera nielegalnie. Przeciez znieczulenie tez powinno byc darmowe, a nie jest i chyba nigdy nie bedzie

                        Skomentuj


                          Odp: porod rodzinny- ile kosztuje?

                          U Nas koleżanka za poród rodzinny płaciła 250 zł i z tego co mówiła to śmieszna akcja bo najpierw trzeba gdzieś zapłacić po czym przed porodem jakiś druczek okazać . Śmiech i nic więcej.

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X