Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ale wiesz brakowało ciebie
    Damianek swego czasu to leżał caly czas na brzusiu ,obkręcał się ale jak poczuł wolność w chodziku to ho ho
    Sylwia 9 latek
    Damianek 17 m-cy


    02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

    Skomentuj

    •    
         

      a ile twój ma majajula

      Skomentuj


        Majajula a ile ma twoja córeczka?
        Sylwia 9 latek
        Damianek 17 m-cy


        02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

        Skomentuj


          Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
          Ale wiesz brakowało ciebie
          Damianek swego czasu to leżał caly czas na brzusiu ,obkręcał się ale jak poczuł wolność w chodziku to ho ho
          Dziekuje

          Skomentuj


            Dziewczyny ja juz to proponowałam kiedyś żebysmy wpisały wiek dzidzi w naszym profilu w podpisie na zawsze.Tak bedzie nam łatwiej zobaczyc ile czyja niunia ma miesięcy.Zróbcie tak jak ja mam zrobione

            Skomentuj


              za tydzień będzie miała 5 miesięcy, ale leń z niej potworny ( po tatusiu )


              JULA

              MAJA

              OLGA

              Skomentuj


                Marzenka tylko powiedz jak to zrobić


                JULA

                MAJA

                OLGA

                Skomentuj

                •    
                     

                  Ale mi sie oczy kleją jeszcze się nie oswoiłam z tą zmianą czasu
                  Marzenka ja też mojego kąpie tak ok 19 lub 19.30 potem butla i lulu ale bez kąpieli nie uśnie czeka na nią z utęsknieniem
                  Misiu ciągnie smoczusia nawet już przegryzł jednego ,jak do spania to musi mieć dydka i pieluszkę noi mamusie lub tatusia obok do przytulenia czasem siostrzyczkę,głaszcę go po główce , pleckach lub lekko klepię po pupce i tak zasypia
                  Sylwia 9 latek
                  Damianek 17 m-cy


                  02.12.2008 - Damianek zrobil pierwszy kroczek

                  Skomentuj


                    Patryk wlasnie w piatym miesiacu zaczal sie pzewracac na brzuszek i tak przez miesiac pozniej wykombinowal ze mozna z brzuszka sie na plecy kulnac i teraz kula sie jak szalony ale tylko w jedna strone
                    Patryczek


                    http://s2.pierwszezabki.pl/008/008234990.png?9167

                    Skomentuj


                      Wchodzicie w swoje ustawienia i tam jest edytuj podpis,tam własnie wpisz wiek i zatwierdz zapisz zmiany.Gdybys nie wiedziała jeszcze pisz na gg

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        A jestem
                        Amelka ładnie spi
                        Jutro czeka nas wizyta u laryngologa z jezyczkiem...ech jak mus to mus...

                        Witaj Silek
                        Amelia 12.03.08

                        Skomentuj


                          Napisane przez silek7 Pokaż wiadomość
                          Ale mi sie oczy kleją jeszcze się nie oswoiłam z tą zmianą czasu
                          Marzenka ja też mojego kąpie tak ok 19 lub 19.30 potem butla i lulu ale bez kąpieli nie uśnie czeka na nią z utęsknieniem
                          Misiu ciągnie smoczusia nawet już przegryzł jednego ,jak do spania to musi mieć dydka i pieluszkę noi mamusie lub tatusia obok do przytulenia czasem siostrzyczkę,głaszcę go po główce , pleckach lub lekko klepię po pupce i tak zasypia
                          Ach pielusia i melek,mama obowiazkowo.To klepanie jest najfajniejsze

                          Skomentuj


                            dziewczyny na forum jeszcze nie zmienili godziny

                            Skomentuj


                              No Iza to czas wolny dla nas

                              Skomentuj


                                Chcialabym aby moja miala jakis ,,gadzet'' do spania.Ale tylko dyduś i nic wiecej.A strasznie podobaja mi sie dzieci spiace z misiami
                                Amelia 12.03.08

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X