Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Biuro rachunkowe

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Biuro rachunkowe

    Mój mąż ma firmę i chce skorzystać z biura rachunkowego. W zakresie usług jest badanie sprawozdań finansowych, obsługa kadrowo-płacowa dla kadry kierowniczej i pracowników, organizacja i prowadzenie rachunkowości czy doradztwo finansowo - księgowe. cennik biura rachunkowego nie jest wysoki.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 19:37.
  •    
       

    #2
    Odp: Biuro rachunkowe

    Niestety nie miałam z nimi styczności. Właściwie jedyny biuro rachunkowe, które znam to [zjadamy reklamy], aczkolwiek ono zajmuje się zwrotem podatku z zagranicy, więc zakładam, że jednak nie byłoby zbyt przydatne Twojemu mężowi.
    Last edited by Redakcja_MamoToJa.pl; 22-04-2014, 19:37.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Biuro rachunkowe

      Jeśli mam być szczera to uważam, że lepszym rozwiązaniem byłoby uniezależnienie się od zewnętrznych biur rachunkowych i zainwestowanie w program kadrowo płacowy. Ja też prowadzę własną działalność gospodarczą i na początku również korzystałam z księgowych, ale z czasem przemyślałam sprawę, że bardziej opłaca mi się zakupienie programu do firmy. U mnie się sprawdziło.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Biuro rachunkowe

        Ja na poczatku prowadzenia firmy, rozważałam ksiegowość internetowa, ale z czasem gdy dostałam jakiś list z US to pędem do mojej ksiegowej i ona wszystko załatwiła. Ktoś kto czuwa nad moimi papierkami, jedna księgowa a nie 15 osób nie znających firmy to jest skarb. Pomoże, doradzi.. kiedy firma się rozwija to widać że biuro rachunkowe jest niezbędne.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Biuro rachunkowe

          Biuro rachunkowe to dobry pomysł, na pewno lepiej oddać to profesjonalistom niż samemu się męczyć, polecam konsultacje ze specjalistami z http://www.otuspodatki.pl/oferta/

          Skomentuj


            #6
            Odp: Biuro rachunkowe

            Ja ostatnio znalazłam gdzieś namiar na firmę mo*********iuro24.pl i tam właśnie znalazłam interesujące mnie biuro rachunkowe. Co prawda miałam opory przed biurem rachunkowym online, ale przedyskutowałam wszystko z mężem i stwierdziliśmy, że to będzie dla nas duża oszczędność czasu.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Biuro rachunkowe

              Ja ostatnio znalazłam gdzieś namiar na firmę mo*********iuro24 i tam właśnie znalazłam interesujące mnie biuro rachunkowe. Co prawda miałam opory przed biurem rachunkowym online, ale przedyskutowałam wszystko z mężem i stwierdziliśmy, że to będzie dla nas duża oszczędność czasu.

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Biuro rachunkowe

                Ja też myślę, że lepiej korzystać z usług zewnętrznego biura niż zatrudniać księgową.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Biuro rachunkowe

                  Napisane przez klamka Pokaż wiadomość
                  Ja też myślę, że lepiej korzystać z usług zewnętrznego biura niż zatrudniać księgową.
                  Z tego co wiem biuro Tax Expert jest dość korzystnie opiniowane wszędzie

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Biuro rachunkowe

                    Myślę że lepiej jest mieć księgową ale na pewno taniej jest korzystać z biura rachunkowego i to bez dwóch zdań

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Biuro rachunkowe

                      Zalezy. Na początku proponowałabym się dowiedzieć czy dane biuro jest ubezpieczone. Jesli nie to mamy problem...
                      Sama obecnie korzystam z usług Fintaxis - w zasadzie wszystko można u nich załatwić przez internet co jest dla mnie bardzo wygodne ponieważ w ostatnim czasie jestem dość zapracowana z uwagi na to,że firma się rozwija i nie mam czasu aby załatwiać takie sprawy osobiście.
                      Firma jest porzadna, długo istnieje na rynku.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Biuro rachunkowe

                        tylko po co to ubezpieczenie? Biuro i tak chyba nie bierze odpowiedzialności za ewentualne błędy itp.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Biuro rachunkowe

                          My korzystamy w biura w Częstochowie- http://wiatrowscy.com.pl Płacimy 250 zł za książkę przychodów i rozchodów. W każdym momencie mamy możliwość skorzystania z porady dotyczącej spraw podatkowych.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Biuro rachunkowe

                            Zatrudnienie księgowej do firmy to duży wydatek no i tak naprawdę to czasami bardzo ciężko jest znaleźć kogoś kompetentnego. Sama jestem zdania,że w wielu przypadkach warto jest skorzystać właśnie z usług zewnętrznej firmy.

                            Ze swojej strony mogę polecić firmę Rodl & Partner:
                            http://www.roedl.com/pl/pl - od dłuższego czasu korzystam z ich usług w swojej firmie i jestem bardzo zadowolona. Profesjonalna ekipa. Świadcza nie tylko usługi rachunkowe ale oferują również doradztwo podatkowe oraz prawne oraz audyt finansowy.

                            Działają na terenie wiekszych miast ale bez problemu można się z nimi kontaktować na drodze internetowej.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Biuro rachunkowe

                              W tym roku korzystałam z usług biura rachunkowego we Wrocławiu - Tax Expert - i byłam z nich bardzo zadowolona. Na pewno jak będę jeszcze potrzebowała pomocy w kwestiach księgowych to się do nich zwrócę i wszystkim mieszkankom Wrocławia/Dolnego Śląska też ich polecam.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X