Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najbrzydsze imiona dla dziewczynek

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Co Wy dziewczyny chcecie od Lidki Moja mama ma na imię Lidia i mi się to imię podoba


    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Roksana, Jessica, Malwina, Katarzyna, i wszystkie zachodnie

      Skomentuj


        #18
        Znajomi nazwali swoją córkę FORTUNATA !!!! Wedlug mnie to po prostu okropne imię.
        Najszczęśliwsza mama na świecie !!!

        www.pszczolkajulka.blog.onet.pl

        Skomentuj


          #19
          a mi

          Beata, Renata. Bleeeee.

          Skomentuj


            #20
            Bez urazy dziewczyny, ale ten wątek jest beznadziejny!!
            Jak wogóle możecie na niego odpisywać ????

            Skomentuj


              #21
              Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
              Bez urazy dziewczyny, ale ten wątek jest beznadziejny!!
              Jak wogóle możecie na niego odpisywać ????
              normalnie...

              Skomentuj


                #22
                zapytanko

                Napisane przez Fuksja Pokaż wiadomość
                nie mam zamiaru nikogo urazic ale strasznie nie podobaja mi sie imiona zarowno damskie jak i meskie których wszedzie pełno.. nie wymienie bo po co wole bardziej oryginalne no ale bez przesady kumpela nazwała córke Felicja...hmm Fela
                a co sądzisz o Fuksji?...każdy ma inny gust i to jest fajne,bo co by to było gdyby w jednej klasie były same{podaję przykładowo} Kasie?
                pozdrawiam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  W sumie to trudno stwierdzić czy dane imię jest ładne czy brzydkie? Jest to kwestia gustu. Poza tym imiona często kojarzą się nam z osobami. I jak kogoś nie lubimy, to i jego imię często przestaje się nam podobać.

                  Mi nie podoba się imię - Róża.

                  Skomentuj


                    #24


                    Grazyna...

                    Skomentuj


                      #25
                      Czemu beznadziejny wątek? Przecież nikt się tu nie obrazi, bo nikt nikogo nie wytyka na zasadzie, że twoje imię mi się nie podoba. Ogólnie imiona są wymieniane, nic personalnie...

                      A ja nie lubię imienia: Adrianna i Marzanna, Wolę Ada i Marzena, bo prościej.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        prezencik to nie chodzi o to czy się ktoś obrazi czy nie.
                        Tutaj się nie szanuje czyjegoś gustu. Przecież są osoby którym się
                        te imiona podobają, co więcej a może niedawno nadały takie
                        imiona swoim dzieciom??Ja tego nie rozumie,jaki jest sens wymieniania
                        tych wszystkich imion. Jeszcze kilka osób a wszystkie imiona pojawią
                        się w tym wątku.
                        Co Ci się nie podoba w imieniu Adrianna??

                        A co jest nie fajnego w imieniu Stanisława ?? Czy Róża??
                        No napiszcie mi proszę !!!!

                        Ja akurat lubię takie imiona. Mój syn nazywa się Juliusz i nie
                        uważam bym go w jakimś stopniu skrzywdziła. To właśnie
                        przez takie osoby jak Wy dzieci czują się wyobcowane z
                        powodu swojego imienia. Bo ludzie nie mają za grosz tolerancji
                        do czyjegoś wyboru.
                        Jednym się podobają takie a innym, które brzmią obco.
                        Ale po co wymieniać !!!!!

                        Jedna z dziewczyn napisała, że nie lubi tych których jest mnóstwo.
                        A co to znaczy???
                        Przecież co sezon to króluje inne imię. Tzn, że jak ja np 8 lat temu
                        dałam na imię córce Julia (chociaż nie dałam bo nie mam corki)
                        to teraz ono jest beznadziejne bo co druga dziewczynka jest
                        Julką ????

                        Ten wątek jest beznadziejny bo nic z sobą nie niesie.
                        Ot co.

                        Skomentuj


                          #27
                          Róża, Klaudia ble ble

                          Skomentuj


                            #28
                            haha z ciekawości patrzyłam czy odnajdę swoje imię na liście najbrzydszych, no już miałam nadzieje a tu w ostatnim poście Klaudia haha
                            Wojtuś 28.11.2007

                            Skomentuj


                              #29
                              Napisane przez colleen Pokaż wiadomość
                              prezencik to nie chodzi o to czy się ktoś obrazi czy nie.
                              Tutaj się nie szanuje czyjegoś gustu. Przecież są osoby którym się
                              te imiona podobają, co więcej a może niedawno nadały takie
                              imiona swoim dzieciom??Ja tego nie rozumie,jaki jest sens wymieniania
                              tych wszystkich imion. Jeszcze kilka osób a wszystkie imiona pojawią
                              się w tym wątku.
                              Co Ci się nie podoba w imieniu Adrianna??

                              A co jest nie fajnego w imieniu Stanisława ?? Czy Róża??
                              No napiszcie mi proszę !!!!

                              Ja akurat lubię takie imiona. Mój syn nazywa się Juliusz i nie
                              uważam bym go w jakimś stopniu skrzywdziła. To właśnie
                              przez takie osoby jak Wy dzieci czują się wyobcowane z
                              powodu swojego imienia. Bo ludzie nie mają za grosz tolerancji
                              do czyjegoś wyboru.
                              Jednym się podobają takie a innym, które brzmią obco.
                              Ale po co wymieniać !!!!!

                              Jedna z dziewczyn napisała, że nie lubi tych których jest mnóstwo.
                              A co to znaczy???
                              Przecież co sezon to króluje inne imię. Tzn, że jak ja np 8 lat temu
                              dałam na imię córce Julia (chociaż nie dałam bo nie mam corki)
                              to teraz ono jest beznadziejne bo co druga dziewczynka jest
                              Julką ????

                              Ten wątek jest beznadziejny bo nic z sobą nie niesie.
                              Ot co.

                              a czy każdy wątek musi za sobą coś nieść??? mi np wcale nie przeszkadzałoby, że ktoś wymienia moje imię czy imię jakie nadałam swojemu dziecku, każdy ma prawo do wyrażania własnego gustu, do tego służy forum, jednym podobają się takie innym siakie i z pewnością to forum tego nie zmieni.
                              nie wiem czemu jakieś dziecko ma czuć się wyobcowane przeze mnie???? ja nikogo palcem nie pokazuję i nie mówię mu, że ma paskudne imię.

                              a dyskusja na temat tego czemu dane imię nam się nie podoba jest bez sensu, bo o gustach się nie dyskutuje

                              pozdrawiam

                              Skomentuj


                                #30
                                faktycznie pierwszy raz sie spotykam z czymś takim na forum jak wymienianie "brzydkich" imion. W końcu co jeden uważa za piękne inny wcale nie musi.
                                To w takim razie ja napisze że, wymiękam jak słyszę kolejną Wiktorie, Julke lub Oliwie tak jakby nie było już innych fajnych i ładnych imion dla dziewczynek oraz nie rozumiem i zupełnie nie podobają mi sie imiona ruskobrzmiące (również tak modne w obecych czasach) Lena, Igor, Nadia (?!)
                                nie podobają mi sie również takie imiona jak Kaśka, Agnieszka, Anka, Krzyś czy Adaś itp. straasznie pospolite

                                Pozdrawiam

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X