Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Astma oskrzelowa

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Astma oskrzelowa

    Mój synek ma astmę oskrzelową. Tak ostatnio wyszło w badaniach... Jak je leczyć? Czy wasze dzieci też ją mają? Gdzie mogę się o tym więcej dowiedzieć?

    #2
    Odp: Astma oskrzelowa

    Tu jest dobry artykuł na ten temat, możesz od niego zacząć, bo przy astmie najważniejsze jest żeby jak najwięcej wiedzieć o chorobie i jak ją leczyć
    http://www.odetchnijspokojnie.pl/224...elowa-leczenie

    Skomentuj


      #3
      Odp: Astma oskrzelowa

      Moj syn ma astme oskrzelową dobrze wiedzieć z czym walczysz poczytaj ale najwazniejsze jest aby znaleść dobrego pulmonologa, który leczy i chorobe dziecka monitoruje i pyta rodzica a przede wszystkim słucha. Ja zmieniałam 3 razy bo dla mnie istotne było aby moje dziecko zdrowiało a nie tkwiło w chorobie do śmierci.Leczę syna juz 7 lat i na dzień dzisiejszy jest zawodowym piłkarzem ,biega skacze a ventolin lezy w apteczce wrazie W. Zadne sterydy nie wchodziły w gre nie dałam dziecka szpikowac zednymi niepotrzebnymi lekami. Jak w najmłodszych latach nie wychodził praktycznie z domu bo ciagle miał ,płuca,oskrzela,krtan chorą tak od tych 7 lat ma tylko czasem katar .Leki jakie bierze to singular ,zyrtek i seretide w atomizerze.


      Skomentuj

             
      Working...
      X