Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zapraszam do rozmowy...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Zapraszam do rozmowy...

    Agus w takich chwilach nie ma dobrego pocieszenia ,bo głowa sama wspomina i jest takie wrazenie ze o niczym innym się nie mysli tylko o tej osobie.
    Moj tata tez walczy- jest dziś dzień Ojca a ja mu tylko zdrowia moge zyczyc, w piatek jedzie na kolejna operacje do Lublina to juz 3 w tym roku i szczerze mówiąc nie wiadomo czy coś to da.Zycie jest cholernie przewrotne, bo całe moje zycie Ojciec szalał i nie wiele go obchodziłam a teraz chciała bym nadrobic ten stracony czas.
    Banalne Aga co napisze ,ale czas leczy rany i staraj się tą pamięc o mamie pielęgnowac dla Maji, zeby duzo jej zostało po babci, bo ona jest mała i wszystko jej uleci ale niech wie ze była i ja kochała.


    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Zapraszam do rozmowy...

      Pamietaj kochanie ze mamusia zawsze juz bedzie przy Tobie chcoiaz je jne iwidzisz na pewno czujesz. Bedzie Cie nadal wspierac.
      Wykrzycz się tu nam tak ja knapisalas wyzej ze masz ochote krzyczec :* krzycz ile wlezie

      Skomentuj


        Odp: Zapraszam do rozmowy...

        Agunia jak tam? masz juz konsole ?
        Jak samopoczucie? <przytul>
        :* buzka kochanie

        Skomentuj


          Odp: Zapraszam do rozmowy...

          U mnie różnie...
          staram się zajmować czymkolwiek żeby nie mieć za dużo czasu na rozmyślanie. Generalnie ogromna pustka!!! Ciągle mam wrażenie,że mamunia gdzieś wyjechała i zaraz wróci. Ona miała tylko 51 lat a duszę 30 latki więc naprawdę za wcześnie odeszła

          PS: ja nadal czekam na Poofi . Mam nadzieję,że ją dostanę,bo dużo czasu poświęciłam żeby ją wygrać



          Skomentuj


            Odp: Zapraszam do rozmowy...

            Ja ksiązke dostałam ,poczytałam i zgłupiałam jeszcze bardziej.A twoja poducha to duza moze trzeba samolot wyczarterowac do Bydgoszczy


            Skomentuj


              Odp: Zapraszam do rozmowy...

              ja ksiazke za te wyroznienie z tego konkursu co byla poofi to otrzymalam z 2 tyg temu, dzis przyszla mi blyszczaca rybka z konkursu orsalit ta przeprosinowa za ta pomylke. Dziwne ze jeszcze poofi nie dostalas, ale na pewno Ci wysla. Kto ja kkto ale babyonline na pewno nei oszuka

              Skomentuj


                Odp: Zapraszam do rozmowy...

                A ja jeszcze nie śpię



                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Zapraszam do rozmowy...

                  Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                  ja ksiazke za te wyroznienie z tego konkursu co byla poofi to otrzymalam z 2 tyg temu, dzis przyszla mi blyszczaca rybka z konkursu orsalit ta przeprosinowa za ta pomylke. Dziwne ze jeszcze poofi nie dostalas, ale na pewno Ci wysla. Kto ja kkto ale babyonline na pewno nei oszuka
                  Poofi wczoraj dotarła.Śliczna jest i chce się ciągle na Niej narazie leżeć.Czym fajnym jest wypełniona w środku i przez to nie można się od Niej oderwać...a przeznaczona jest niby do karmienia



                  Skomentuj


                    Odp: Zapraszam do rozmowy...

                    no to super ze dotarł

                    Skomentuj


                      Odp: Zapraszam do rozmowy...

                      wrocilismy z wspanialych wakacji, pogode mielismy megaa poznalismy wspanialych ludzi i co tu duzo pisac bylo fantastycznie!!

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Zapraszam do rozmowy...

                        Fajni przyciągają fajnych.Szkoda,że wakacje/urlop tak szybko zawsze zleci.Widziałam fotki Zlot blizniaczek rewelacyjny! My od 9 bedziemy leniuchowac na plaży



                        Skomentuj


                          Odp: Zapraszam do rozmowy...

                          Aguś a gdzie się wybieracie ?
                          no szkoda ze tak szybko sie konczy
                          ale jedziemy jeszcze na weekend za tydzien chociaz na 2 noce

                          Skomentuj


                            Odp: Zapraszam do rozmowy...

                            To fajnie.W takim razie w sumie 3 dni spedzicie nad morzem My mamy dobrze ,bo siostra męża mieszka w Koszalinie i stamtąd mamy nad morze blisko.A ze my morza za bardzo nie lubimy bo sie tam nudzimy to codziennie jedziemy gdzie indziej dla urozmaicenia My gormaniaki jestesmy ...



                            Skomentuj


                              Odp: Zapraszam do rozmowy...

                              oo takim to dobrze rodzina nad morzem to jest to !! hehe

                              Skomentuj


                                Odp: Zapraszam do rozmowy...

                                No powiedzmy,że się trochę cieszymy Góry w przyszłym roku a teraz niech będzie ta wodaaaaaaaaaaaaaa



                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X