Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Gdy dzieci pójdą spać

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

    Napisane przez anna31 Pokaż wiadomość
    A ja tesknię za czasami jak w każdą sobotę szalałam na disco z kolezankami ach...co to byly za czasy.Bez obowiazkow ,beztrosko lecialo zycie a teraz...szkoda gadac.
    Dziewczyny a myślicie czasem o swoich byłych? Mnie czasem nachodza takie myśli,moze ze mna jest coś nie tak?
    Ja ze swoimi byłymi w większości mam dobry kontakt do tej pory. Kilka razy do roku się zdzwaniamy. W sumie miło. Natomiast jednemu (a spędzilam z nim ok.5 lat) to nie potrafię wybaczyć zdrady z panienką ze znanego portalu randkowego Z liscia by dostał, jakbym go spotkala na ulicy. Moze dlatego wyjechałam do innego miasta

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

      hej ,
      A ja nie myślę o byłych , co było a nie jest nie piszę się rejestr
      Last edited by ColorWomen; 21-11-2009, 22:26.
      Amelia 12.03.08

      Skomentuj


        #18
        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

        Hejka, czy mogę się dołączyc? Moja Maria też już śpi, ale mężuś pogania do kąpieli...Pewnie na coś liczy, hihi

        Skomentuj


          #19
          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

          Lusia witamy ,
          Każda mama jest tu mile widziana
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #20
            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

            To ja jeszcze na chwile zagladam do was
            U froszkowej zostaje do czwartku? Jak jej naprawia internet to do was napiszemy
            Co do imprez to my bylismy tydzien temu na fajnym wieczorze,potanczylam sobie troche jak za dawnych czasow ...

            Skomentuj


              #21
              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

              Wiesz co Anna ...od kilku dni a razej nocy sni mi sie moj byly...spotykam go,on jest z kims i zdaje sobie sprawe ze za nim tesknie...moze cos w tym jest...nie widzialam go od mojej emigracji czyli juz jakies 7 lat a nawet chyba dluzej...to byla moja pierwsza milosc i rozstalismy sie z mojej winy.Wiem ze zalozyl rodzine i jest dobrym mezem a w moim ziazku sporo konfliktow...

              Skomentuj


                #22
                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                hehe docia sama swój post zacytowałaś

                Ania myślę, myślę ... szczególnie teraz jak mamy z mężem dość burzliwy okres w małżeństwie. Nijak się nam nie układa... ba, ja nawet mało się do niego odzywam bo jakoś nie mam ochoty.
                Dzisiaj był cały dzień u teściów, wrócił dopiero o 21.30 i wcale mi się za nim nie tęskniło
                Kurcze ja to nie wiem czy powinnam takie rzeczy pisać... jaką mam pewność, ze to wszystko nie obróci się przeciwko mnie
                Nooo ale nic.... ano myślę, o tym z kim byłam przed moim mężem a byliśmy z sobą 5 lat, zastanawiam się jakby się nam ułożyło ... ale pewnie nijak skoro ze sobą zerwałam. Obawiam sie jednak tego, że ja jeszcze z moim mężem jeszcze 5 rocznicy nie świetowałam i skoro teraz już jest kiepsko ... to co rozwód mnie czeka za te 2 lata Ehhh....
                Julek: 10/3/2008

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                  Tree ja juz jadna noga w lozku jestem i sama nie wiem jak sama siebie zacytowac moglam
                  Kurcze moze to przejsciowy kryzys macie?U mnie juz od dluzszego czasu jest slabo,niby sie poprawilo ale na krotko i sama juz nie wiem co myslec.Poczekam az maly bedzie troche bardziej samodzielny,pojdzie do przedszkola,wtedy zobaczymy...

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                    Kurde docia mówie Cię.. mega kryzys.. aż sama w szoku jestem bo nigdy tak nie było, ale też widzę, że jemu również cała ta sytuacja nie pasuje.
                    Mnie nawet teraz drażnią jego pytania, które wydaja się niczym z przedszkola - ale to pewnie moja frustracja i irytacja działa.

                    Docia no ale co zrobisz jak Poldek pójdzie do przedszkola??? Nic ... ja się strasznie obawiam zostać samotnym rodzicem
                    Julek: 10/3/2008

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                      Marzena a Ciebie to już wieki nie widziałam na forum

                      Ciesze sie że nie zapomniałyście o mnie,ja pracuje i nie mam siły pisac a czytac za wami czasami nie nadążam.Ale postanowiłam to nadrobić bo za wami tęsknie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                        normalnie mnie wylogowalo!!!
                        tree myslisz ze moze dojsc do tego ze sie rozejdziecie?pogadaj z nim,skoro do tej pory bylo dobrze to moze poprostu gdzies na chwile straciliscie wspolny jezyk?
                        co do mnie to pewnie frosia ci o nas opowiadala...mysle i mysle i staram sie i cuduje ale co jakis czas jest bardzo zle...moze jak Poldi bedzie w przedszkolu,ja pojde do pracy,bede bardziej samodzielna to latwiej bedzie mi cos zdecydowac...

                        Skomentuj


                          #27
                          Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                          O widze że nie tylko ja kryzys małżeński przechodze,dziewczyny z nami coś nie tak czy z facetami!

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                            Witaj marzena To chyba codziennosc nas dopada...obowiazki,zmeczenie...u mnie jest jeszcze dluuuga lista ale zaraz uciekam spac i nie chce zeby mi sie koszmary snily

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                              hej DOTKA mnie też sie tak wydaje i do tego te szare pochmurne dni mnie to dobija

                              kolorowych życze snów

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Gdy dzieci pójdą spać

                                Docia aaaa widzisz Frosia okazała się bardzo lojalna, nic na ten temat nie mówiła. W samych superlatywach się wypowiadała o Was.
                                Wiesz jeszcze nie jest tak źle, ale boję się co to będzie za 2 lata skoro już teraz tak jest zwyczajnie nie ciekawie

                                Marzenka oczywiście, że to facecie są z Marsa
                                Julek: 10/3/2008

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X