Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

zbytnie przywiązanie dziecka do mamy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: zbytnie przywiązanie dziecka do mamy

    Na początku to normalne. Z biegiem czasu wasze relacje będą się zmieniać, a synek zacznie mieć swoje sprawy.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: zbytnie przywiązanie dziecka do mamy

      aż w końcu pójdzie z domu z inną kobietą a mamusia zostanie i będzie się smucić Oh to straszne, że wychowuję syna dla innej kobiety

      Skomentuj


        #33
        Odp: zbytnie przywiązanie dziecka do mamy

        Napisane przez mikaa997 Pokaż wiadomość
        No na pewno każde dziecko w końcu dorośnie i da mamusi trochę wolnego, kwestia tylko kiedy Z drugiej strony tak sobie myślę że synek tylko raz będzie taki malutki i później już pewnie nie będzie chciał się nawet przytulić do mamusi
        Z jednej strony to prawda dzieci szybko rosną i trzeba z tego korzystać że chcą byc blisko nas, ale z drugiej nie raz pamięatm jak się denerwowałam że nawet siku na minutę nie moge wyjść bo zaraz była histeria. To był chyba lęk separacyjny w najostrzejszym wydaniu, teraz jest troszke lepiej, więcej się zajmuje sobą, ale i tak jest uzależniona ode mnie

        Skomentuj


          #34
          Odp: zbytnie przywiązanie dziecka do mamy

          myślę, że to minie, moja mała też była bardzo przywiązana, trzeba dziecko odzwyczajać od siebie tak samo jak od piersi czy od wszystkich innych przyjemnych rzeczy

          Skomentuj


            #35
            Odp: zbytnie przywiązanie dziecka do mamy

            to jest cięzkie gdyz dziecko nie chce wtedy byc z dala od mamy i cięzko gdzies pójsc bez niego

            Skomentuj


              #36
              Odp: zbytnie przywiązanie dziecka do mamy

              dziecko niestety może odczuwać brak mamy przez powrót do pracy..po prostu połączyła sobie te dwa fakty, że wyjście Twoje oznacza brak ciebie przy niej. wbrew pozorom dziecko odczuwa zmianę sytuacji jak my nawet myślimy, że jest za małe..

              Skomentuj


                #37
                Odp: zbytnie przywiązanie dziecka do mamy

                Im dłużej przebywa się z dzieckiem tym trudniej jest się rozstać. ale kiedyś przychodzi taki moment i już, nie unikniemy tego, chociaż to jest bardzo przykre dla dwóch stron.

                Skomentuj

                       
                Working...
                X