Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Testujemy Oilatum Soft

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: oilatum na tle innych emolientów na rynku

    Ja używałam krótko emolium ale mi nie podpasował. Oliatum zostało kupione dzięki poleceniu naszej pediatry i od tej pory się go trzymam. Zarówno ja i córka jesteśmy alergiczkami, Maja ma jeszcze AZS, Oilatum nas ratuje.

    Skomentuj

    •    
         

      Marcinkowe Oilatowanie

      Marcinek już śpi wyszorowany i nakremowany Oilatum. Stosujemy je "od zawsze" dla Marcinka czyli od urodzenia... bardzo nam też pomógł gdy mały dostał uczulenia... i po 3 tygodniach stosowania całe zeszło !!! oby już nigdy nie wróciło, więc dlatego prewencyjnie będziemy się nadal kąpać w Oilatum
      Attached Files
      Last edited by gaga1805; 13-07-2011, 22:05.

      Skomentuj


        Odp: zawartość paczki

        Ja do tej pory używałam "zwykłego" Oilatum więc wersja soft jest dla nas nowością. Po dzisiejszej kąpieli jesteśmy obydwie zadowolone a jedna z nas ma świetnie nawilżoną skórę. Ja pozwoliłam sobie posmarować nim dłonie, ależ są gładkie.

        Skomentuj


          Odp: Testujemy Oilatum Soft

          Witajcie
          Kurier przybył
          Jego obecność bardzo nas ucieszyła... Jeden podpisik i paczka nasza
          Wieczorem dodałyśmy oilatum do wody w wannie. Jego działaniem jestem zachwycona Skóra jest miekka, delikatna i nawilżona.
          Cieszy mnie również fakt, ze tak jak zresztą obiecuje producent oilatum myje skórę, dzięki czemu nie trzeba używać do kąpieli produktów zawierających detergenty.
          Jestem miło zaskoczona już po pierwszym uzyciu...
          Co do kremu to by coś powiedzieć trzebaby go dłuzej używać. Jednak bardzo cieszy mnie fakt, że wcale nie zostawia tłustej warstwy tylko taki delikatny wyczuwalny film.

          Sumując jesteśmy zadowolone i ucieszone z możliwosć testowania Oilatum Soft....

          Anna i Antosia

          Skomentuj


            Odp: Testujemy Oilatum Soft

            Dobrej nocy wszytski mamom i maluszkom zyczymy

            Skomentuj


              Odp: Testujemy Oilatum Soft

              Witam,witam
              Dziś dostaliśmy paczuszkę...dobrze nam znaną emulsję,którą tak lubimy i kremik.Hmmm...ciekawa jestem jak działa krem-jeszcze tego nie mieliśmy.Moje słonko od początku,czyli już od prawie 6 m-cy używa Oilatum.Skóra jest mięciutka ,delikatna ale co najważniejsze -jest dobrze nawilżonaKoniec z suchą skórą Zobaczymy jak działa kremik...

              Skomentuj


                Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

                Dysonans masz racje u mnie tez wielki plus dostają te kosmetyki za to że są bezzapachowe bo niektóre maja strasznie drażniący wręc odpychający zapach a Oiliatum nie

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

                  Angel 1090 mówisz że skórka taka zrobiła sie milusia ja wcześniej miałam juz emulsję Oiliatum ale z innej serii tamta była Soft. Ale z tej jestem bardziej zadowolona.
                  Wypróbuj kremik jest naprawdę super. szkoda tylko że w takiej a nie w plastikowej tubce albo pudełeczku ale opakowanie nie jest ważne liczy się zawartość

                  Skomentuj


                    Odp: Oiliatum w walce z uczuleniami

                    Już po dzisiejszym dniu jestem bardzo zadowolona z kremiku Oilatum mój mały miał krostki od ślinki posmarowałam mu buźkę i po niedługim czasie one zniknęły Fantastycznie Mój Bartuś jest teraz nawilżony i nic mu nie wyskoczyło juz do końca dnia. Oby tak dalej.

                    Skomentuj


                      Odp: Pierwsze wrażenia po zastosowaniu Oiliatum

                      Zapomniałam dodac w ostatnim wątku że tamta emulsja była w niebieskiej buteleczce.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: oilatum na tle innych emolientów na rynku

                        Emolium i mojemu maluszkowi nie spasował.

                        Skomentuj


                          Odp: skaza białkowa przyczyną suchej skóry i pęknięć za uchem :/

                          Napisane przez bada Pokaż wiadomość
                          skore za uszkami nalezy przecierac codziennie wacikiem wtedy jest po klopocie, alefakt dzieci ze skaza maja tendencje do pekania...
                          Tak, to już wiem Na razie nie widzę aby moja młodsza miała alergie. Używam tych kosmetyków tak na zaś no i przestrzegam diety. Mam nadzieje ze nie wystąpi. A syn odkąd uzywamy Oilatum nie ma problemu ze skóra chyba że przesadzi z nabialem i zje go bardzo duzo wtedy i emulsja nie działa i skóra jest jakby suchsza :/ Niestety takiego młodzieńca juz nie da się tak upilnowac jak młodsze i czasem coś zje czego nie powinien


                          Skomentuj


                            Odp: Zdjęcia naszych szczęśliwych dzieciaczków po kąpieli w Oilatum Soft

                            my także już po kąpieli... młoda już nawet dawno smacznie śpi... a ja wklejam fotki
                            Attached Files


                            Skomentuj


                              Odp: zawartość paczki

                              No właśnie ja też mam pytanie.
                              Czy myłyście też emulsją włoski ?
                              Bo mi się wydawało że chyba nie bardzo się do tego nadaje i umyłam żelem do kąpieli i mycia włosów.
                              Myć czy nie myć bo sama nie wiem?

                              Skomentuj


                                Odp: zawartość paczki

                                Napisane przez margaaret Pokaż wiadomość
                                No właśnie ja też mam pytanie.
                                Czy myłyście też emulsją włoski ?
                                Bo mi się wydawało że chyba nie bardzo się do tego nadaje i umyłam żelem do kąpieli i mycia włosów.
                                Myć czy nie myć bo sama nie wiem?
                                Moja córa co prawda włosków ma bardzo mało ale ma i myłysmy emulsją nie są tłuste, sa mieciutkie jak po szamponie pozdrawiam


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X