Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

    Butelka Haberman firmy Canpol babies to najlepsza antykolkowa butelka jaką dotychczas mieliśmy możliwość używania. Miękki smoczek nie zatyka się podczas ssania, dziecko połyka tylko mleczko, bo zamknięta komora smoczka oddziela powietrze i pianę, która zostaje w butelce. Dobra do mycia i montażu. Mieści się w wielu podgrzewaczach. Czytelna podziałka. Podczas codziennego używania nie zauważyłam zarysowań ani zadrapań. Zdecydowanie polecam.
  •    
       

    #2
    Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

    My z synkiem również bardzo polecamy. Jakie to genialne żeby mleko było cały czas w smoczku tak jak w cycku u mamy. Mały mniej mi ulewa i mniej problemów z gazami. Cudowne jest to ze można karmić pod każdym kątem, smoczek nie zaciąga się do środka pomimo intensywnego ssania. O tak o to nam chodziło ❤

    Skomentuj


      #3
      Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

      U nas też HABERMAN od Canpol babies się sprawdza! Butelka jest estetycznie wykonana, ale nie o wygląd przecież tu chodzi tak jak wspomniały dziewczyny, nie jest to zwykła butelka, bo potrafi oddzielić mleczko od piany, dzięki czemu dziecko nie połyka powietrza, a przecież o to chodzi w walce z kolkami! Poza tym jest świetna do dokarmiania- mój synek nie odrzucił piersi i szybko nauczył się pić z butli (z innych nie chciał pić!). Oprócz tego dobrze się ją myje, nie matowieje, a miarka się nie ściera jak w przypadku większości butelek. Naprawdę polecam wszystkim mamom

      Skomentuj


        #4
        Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

        Tak, zgadzam sie butelka Haberman firmy Canpol działa i to naprawde działa. Jak najbardziej mozna ja polecić dla małych biednych i zbolałych brzuszków. Działa właściwie od pierwszego razu i to jest w niej fajne. Po zatem ma jakiś nowoczesny system i mleko jest zawsze w smoczku, niezależnie od tego w jakiej pozycji znajduje sie butelka To sie nazywa innowacyjność i postep!

        Skomentuj


          #5
          Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

          Oj tak, zgadzam się z Dziewczynami! Opisały już chyba wszystko, więc nie będę się powtarzac. Dodam tylko, że nam butelka Haberman naprawdę pomogła. Powinnam podziękowac firmie canpol Babies, bo dzięki niej pozbyliśmy się kolek, a mój syn spokojnie zasypia. BARDZO polecam!

          Skomentuj


            #6
            Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

            Mamy i również pochwalimy Canpola za butelkę Habermana. Działa i to się liczy. Trzeba tylko uważać przy myciu, by doczyścić wszystkie zakamarki smoczka i nie połamać filterka, dzięki któremu osiągnięto efekt antykolkowy. Teraz czekamy na butelki może w kolorze różowym:-)

            Skomentuj


              #7
              Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

              Z czystym sumieniem również możemy polecić butelkę Haberman firmy Canpol babies- spełnia swoją najważniejszą rolę czyli pomaga redukować kolkę, do tego jest bardzo dobrze i estetycznie wykonana. W przeciwieństwie do innych butelek antykolkowych jest łatwiejsza do utrzymania w czystości. Dodatkowym plusem jest szeroka szyjka która ułatwia przygotowanie mleka oraz uniwersalny smoczek który ma regulację wypływu poprzez zmianę położenia butelki. Polecamy

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

                Ja używam tylko butelek Avent Natural a jako pierwszą butelk miała Medela Calma- fajna bo dziecku uczy się ssać tak jak z piersi

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

                  Witam wszystkie mamy cudownych szkrabów Z czystym sumieniem mogę polecić Wam butelkę Haberman od Canpol babies. Miałam, wypróbowałam, synek zadowolony po każdym karmieniu. Faktycznie butelka spełnia swoją funkcję. Dzięki świetnemu patentowi smoczek pozostaje pełny i to bez znaczenia pod jakim kątem trzymamy butelkę, dzięki filtrowi w smoczku nie gromadzi się powietrze a piana to już nie problem. Nie trzeba czekać, szybko się odseparowuje. Dużo można by pisać o tej butelce. Jak już wpadnie w wasze ręce to nie będziecie chciały jej oddać albo zamienić na żadną inną

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

                    no no tak zachwalasz że chyba się na nią skuszę przy drugim dziecku aż jestem jej bardzo ciekawa. Czy ktoś z Was jeszcze jej używał?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

                      Ja również należę do zadowolonych z butelki antykolkowej Haberman mamusiek. Canpol babies.butelka posiada bardzo dobry smoczek ktory sie nie zasysa podczas karmienia natomiast butelkę można trzymać pod rożnymi katami nachylenia. Jest praktyczna podczas mycia i czyszczenia oraz lekka.
                      jesli któraś z mamusiek nie jest jeszcze zdecydowana co do wyboru butelki to z czystym sumieniem polecam Haberman Canpol babies!twoj dzidziuś napewno nie bezie cierpiał z powodu kolki i uporczywej czkawki.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

                        no no jedna odpowiedź wklejona trzy razy? ;p Ah to pewnie dla tych z Nas które nie umieją za pierwszym razem przeczytać ze zrozumieniem :P

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

                          A ja z firmy Canpol polecam butelki antykolkowe szerokootworowe z serii Easystart Newborn Baby. Bardzo lekka, poręczna, wykonana z dobrej jakości bezpiecznego materiału. Wyraźna miarka. W zestawie kapsel do zamknięcia butelki i używania jako pojemnika. Smoczek o kształcie naturalnej brodawki piersi ułatwia karmienie naprzemienne z butelką i piersią nie zaburzając odruchu ssania u niemowląt. Polecam z czystym sumieniem.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

                            już wiele testowałam butelek dla dzieci, tych które to niby miały pomóc zwalczyć u maluchów kolkę i nic się z tym nie działo. Przy pierwszym dziecku jak była, tak była kolka...JUż przy drugim, koleżanka powiedziała mi o butelkach Haberman i tu postanowiłam wypróbować chociaż jedną. W moje ręce trafiła butelka Haberman. I tu zaskoczyłam się totalnie bo rzeczywiście mają b.d system antykolkowy, mała nie ma kolek, ładnie pije ze smoczka nie dławi się mlekiem tak jak to było przy innych butelkach....ja jestem zadowolona bo problem mam już na szczęście z głowy! butelka wytrzymała, łatwa w użytkowaniu. Więc osobiśce nogę polecić już wypróbowaną butelkę Haberman.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: butelka antykolkowa Haberman firmy Canpol babies

                              Ja pmiaetam skusiłam się na drogą butelkę medela ale nie wiem czy była aż taka super leciało dużo mleka z niej i synek czasem się krztusił

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X