Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z 2014 roku!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: styczeń 2014

    Hej dziewczyny.
    Jestem tu nowa ale mam nadzieję, że mogę dołączyć
    Ja mam termin na 6 lutego i nie znalazłam wątku o lutym tak więc postanowiłam dołączyć do Was. Jestem obecnie w 18 tc i jest to moja druga ciąża.
    Mam pytanko czy Wy też nie możecie spać w nocy ? ja budzę się np. o 3:30 i nie śpie do 6-7 po czym wstaje o 9. dziś np. obudziłam się o 4 i tak już nie śpie Pozdrawiam

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Marzec 2014 rodzimy

      Witam mamusie,

      ja również mam termin na marzec - 26
      Jest to moja trzecia ciąża i tak jak sylwiag00 mam już 2 pociechy, a dokładniej 2 chłopców również w wieku 5 i 3 latka.
      Póki co przechodzę ją najgorzej ze wszystkich, dopadły mnie mdłości (i to nie poranne a praktycznie całodniowe), migreny i ogólnie czuję się strasznie zmęczona. W poprzednich ciążach nie wiedziałam co to w ogóle znaczy...
      Oby do II trymestru

      pozdrawiam

      Skomentuj


        #18
        Odp: styczeń 2014

        Napisane przez silver159 Pokaż wiadomość
        Hej dziewczyny.
        Jestem tu nowa ale mam nadzieję, że mogę dołączyć
        Ja mam termin na 6 lutego i nie znalazłam wątku o lutym tak więc postanowiłam dołączyć do Was. Jestem obecnie w 18 tc i jest to moja druga ciąża.
        Mam pytanko czy Wy też nie możecie spać w nocy ? ja budzę się np. o 3:30 i nie śpie do 6-7 po czym wstaje o 9. dziś np. obudziłam się o 4 i tak już nie śpie Pozdrawiam
        hej lutowe mamusie też mile widziane to, że nie możesz spać to naturalne, większość z nas tak ma. mimo zmęczenia. najgorsze jest to, że lepiej nie będzie. w pierwszej ciąży pod koniec prawie w ogóle nie spałam! póki co sypiam nieźle, ale sny mam dziwne, dużo koszmarów. wszystko hormony!

        Skomentuj


          #19
          Odp: styczeń 2014

          Napisane przez dorota200587 Pokaż wiadomość
          a jeśli chodzi o dolegliwości w drugim trymestrze to najbardziej uciążliwe jest wrażenie ciężkich nóg normalnie wieczorem nie daję rady normalnie chodzić... no i ten płytki oddech też dokucza, bardzo szybko się męczę! ale jak tylko wieczorkiem poczuję te delikatne kopniaki w brzuszku to wszytko znika bo już się nie myśli o uciążliwych dolegliwościach tylko o tym małym Bąbelku, który tak zaczyna szaleć a jak tam u Was z ruchami Dzidzi, kiedy pierwszy raz poczułyście swoje małe skarby???
          ja poczułam już w 16 tygodniu, ale to druga ciąża więc szybciej poszło. w pierwszej to było około 18 tygodnia, ale peowna nie jestem.
          za chwilkę kończę 5 miesiąc i doczekac się już nie mogę 6! bo potem tak niewiele czasu do końca

          Skomentuj


            #20
            Odp: styczeń 2014

            Ja też jestem w drugiej ciąży i również poczułam ruchy maluszka już w 16 tyg. teraz już coraz częściej bryka i mocniej czuć

            Skomentuj


              #21
              Odp: styczeń 2014

              A szukacie już wózka dla dzieciątka? bo ja się nadal zastanawiam czy już chodzić czy nie

              Skomentuj


                #22
                Odp: Marzec 2014 rodzimy

                Hop, hop!!!
                Zagląda tu ktoś?

                Skomentuj

                •    
                     

                  #23
                  Odp: Marzec 2014 rodzimy

                  Witam wszystkie mamy. Termin mam na 16 marca, to moja pierwsza ciąża i czekam na bliźniaki.

                  Skomentuj


                    #24
                    Odp: styczeń 2014

                    Witam wszystkie styczniowe mamy!
                    Dołączę do was jeśli można
                    Jestem w 26 tygodniu ciąży
                    Spodziewam się synka któremu dam na imię Dawid
                    Ruchy poczułam w 16 tyg
                    Obecnie czuję się dobrze poza skurczami ud które trafiają się czasami i w efekcie trudno się chodzi

                    Silver 159 ja wózek mam już wybrany od szwagierki akurat teraz tylko czeka na zabranie a ogólnie to mam prawie wszystko został mi tylko przewijak termometr elektroniczny i jakieś tam pierdołki no i rzeczy dla mnie

                    Skomentuj


                      #25
                      Odp: styczeń 2014

                      Napisane przez silver159 Pokaż wiadomość
                      A szukacie już wózka dla dzieciątka? bo ja się nadal zastanawiam czy już chodzić czy nie
                      ja już kupiłam wózek, używany co prawda, ale mnie to róznicy nie robi, a dziecku tym bardziej. wybralam 4 dmuchane, duże koła, żeby dobrze było brnąć przez sniegi. tego się najbardziej boję, że jak spadnie śnieg albo będzie błoto, to wózek się będzie źle prowadził i utknę na jakimś krzywym chodniku czy cos w tym stylu. zanim wybrałam poczytałam trochę o wózkach http://www.siostraania.pl/artykuly/t...o+w%C3%B3zkach i zdecydowałam się na x-landera, juz przy pierwszym dziecku miałam podobny i był ok, a teraz wzięłam nowszy model

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #26
                        Odp: styczeń 2014

                        Hej! dziś właśnie zaczęłam trzeci trymestr... termin mam na 21,01,2014... data wyjątkowa, bo moje imieniny i Dzień babci... obie mają już wnuczków, wiec może tym razem zostaną prawdziwymi Babciami, a nie tylko "żonami Dziadków... "
                        Pozdrawiam.

                        Dodam, że to moja pierwsza ciąża "cud", którego nie miało prawa być... A jednak jest.....

                        Skomentuj


                          #27
                          Maj 2014

                          Witam majowe mamusie
                          Termin mam na 1 maja, pierwszy dzidziuś

                          Skomentuj


                            #28
                            Odp: Maj 2014

                            Takze witam. Ja mam termin na 4 maja :-). Też pierwszy maluszek. :-*

                            Skomentuj


                              #29
                              Odp: styczeń 2014

                              Witam Dziewczyny

                              Jestem nowa na forum. Termin porodu przypada na 4 luty, obecnie jestem w 25 tygodniu ciąży Jest to moja pierwsza dzidzia.
                              Otóż ciąże jak do tej pory przechodzę bezproblemowo, żadnych porannych wymiotów, zawrotów głowy czy zgagi.
                              Tak jak poprzedniczki mam jednak problemy ze snem. Budzę się nad ranem i już zasnąć nie mogę.
                              Pierwsze ruchy dziecka poczułam będąc w 21 tygodniu ciąży.

                              Wózek zakupiłam już ponad miesiąc temu.

                              Skomentuj


                                #30
                                Odp: Maj 2014

                                I jak się czujecie Ja ciążę przechodzę bez większych problemów. Choć ostatnio mam dokuczliwe bóle krzyzowo lędźwiowe. Jestem dobrej myśli
                                Pozdrowionka

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X