Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z 2014 roku!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Mamy z 2014 roku!

    czy są tu mamy rodzące w styczniu 2014?
  •    
       

    #2
    Odp: styczeń 2014

    No hej ja jestem termin mam na 11 stycznia. jestem w 14tc )

    Skomentuj


      #3
      Marzec 2014 rodzimy

      Witam czy sa tu mamy które maja termin na marzec 2014?
      Jestem pierwsza

      Skomentuj


        #4
        Odp: styczeń 2014

        super, że jesteś! kilka dni mnie nie było i taka niespodzianka ja mam termin na 5 stycznia, doczekać się już nie mogę
        a jak twoje samopoczucie? jak sie maluszek rozwija?

        Skomentuj


          #5
          Odp: styczeń 2014

          od początku ciązy czuję się bardzo dobrze dziecko tez rozwija się prawidłowo za 2 tyg ide na kontrolna wizytę i mam nadzieję że wszystko bedzie dobrze. a Ty jak sie czujesz?

          Skomentuj


            #6
            Odp: styczeń 2014

            Witam wszystkie styczniowe mamy.
            Jeśli chcesz mieć stronę jak marzenie wejdz na http://monokromo.pl i zobacz jak wygląda profesjonalna wizytówka w sieci. Internet to przyszłość i jeśli Cie w nim nie ma , po prostu nie istniejesz.

            Skomentuj


              #7
              Odp: Marzec 2014 rodzimy

              witam ja mam termin na 16 marca 2014 w chwili obecnej jestem mamą dwóch corek zuzia i milenka. aktualnie jestem w ciąży bliźniaczej To Twója pierwsza ciąża?

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: styczeń 2014

                Witam, wszystkie styczniowe Mamy. Termin mam na 14 stycznia 2014. Dopiero dołączyłam do forum, także mam trochę zaległości Moje najbardziej aktualne pytanie do Was: czy też macie płytki oddech pomimo tak wczesnej ciąży ?
                Pozdrawiam

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Marzec 2014 rodzimy

                  Witaj to moja 2 ciąża jaka będzie u ciebie różnica wiekowa między córeczkami co cię męczy w ciąży bliźniaczej?masz jakieś dolegliwości ja żadnych

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Marzec 2014 rodzimy

                    Zuzia ma 5 lat, Milenka bedzie miec 3 latka 17-stego pazdziernika. wiec wiekowo jak sie blizniaki urodza jedna bedzie miec 6 a druga 4 lata. oj, okropnie sie czuje to dopiero poczatki a wymioty bardzo daja w kosc i bol nog. tez spac nie moge....

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: styczeń 2014

                      strasznie cicho się tu zrobiło. zaglądanie tu jeszcze?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: styczeń 2014

                        Witajcie Stycznióweczki ja mam termin na 5 stycznia obecnie jestem w 22 tyg, przede mną kolejna wizyta kontrolna... mam nadzieję że wszystko jest z dzidzią w porządku... Prawdopodobnie będzie chłopczyk ale jeszcze nie potwierdzone, na ostatnim USG nie chciało się mamusi za bardzo pokazać hihi Imienia jeszcze z mężem nie wybraliśmy! a jak tam u was??? zaczynacie coś już kompletować, bo przyznam się że My nie za bardzo jeszcze, rozglądaliśmy się jak na razie za mebelkami no i wózkeczku!

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: styczeń 2014

                          Napisane przez mambu Pokaż wiadomość
                          Witam, wszystkie styczniowe Mamy. Termin mam na 14 stycznia 2014. Dopiero dołączyłam do forum, także mam trochę zaległości Moje najbardziej aktualne pytanie do Was: czy też macie płytki oddech pomimo tak wczesnej ciąży ?
                          Pozdrawiam
                          a jeśli chodzi o dolegliwości w drugim trymestrze to najbardziej uciążliwe jest wrażenie ciężkich nóg normalnie wieczorem nie daję rady normalnie chodzić... no i ten płytki oddech też dokucza, bardzo szybko się męczę! ale jak tylko wieczorkiem poczuję te delikatne kopniaki w brzuszku to wszytko znika bo już się nie myśli o uciążliwych dolegliwościach tylko o tym małym Bąbelku, który tak zaczyna szaleć a jak tam u Was z ruchami Dzidzi, kiedy pierwszy raz poczułyście swoje małe skarby???

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Marzec 2014 rodzimy

                            dziewczyny, jeszcze ja do Was dołączę!
                            mam już jedną córkę Julitę, która za dwa miesiące skończy trzy latka
                            a teraz oczekuję, mam nadzieję, wymarzonego chłopczyka, który ma się urodzić 2 marca

                            _____________
                            znasz lean ? ułatwi Ci życie.
                            Last edited by martusi; 07-11-2013, 15:17.

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Marzec 2014 rodzimy

                              Witam wszystkie Mamy. Jestem mamą dwóch pięknych córek (Maja 5 lat, Julia roczek) ,24 marca urodzę kolejne maleństwo. Pozdrawiam serdecznie

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X