Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

deserki

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: deserki

    Owoce są super i też albo miksuję jabłko, banana czy co tam jest na czasie, albo kisielek gotuję z owoców. Tylko co z nabiałem? Czytałam, że małe dziecko potrzebuje dużo mlecznych przetworów xxxx
    Na spacerek jak się gdzieś wybieramy, to super sprawdzają mi się takie owocowe jogurciki w tubkach xxx ]Nestle Yogolino, znacie? Mój synek je uwielbia.
    Last edited by disne; 29-06-2020, 20:30. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: deserki

      Nie polecam kupowania gotowych deserków dla dzieci. Po pierwsze w większosci zawierają w sobie cukier, a przynajmnej dodatek do cukru.Po drugie nie zawieraja takiej ilości witamin i minerałów co desery przygotowywane na miejscu z wykorzystaniem swieżych produktów.Dziecko może się bardzo łatwo uzależnić od cukru i potem będzie Wam trudno jest odzwyczaić. Dlatego też warto jest go nie przyzwyczajać.
      Proponuję robić smakołyki z... banana:
      xxx - owoc sam w sobie jest bardzo zdrowy i zawiera wiele dobrych składników.
      Czasami gotuję np. 2 jabłka i 1 banana jak na kmpocik (aż jabłka będą miękkie, czyli chwilkę gotowania) i wszystko miksuję. Całkiem smaczne i można to zapasteryzować.
      Pycha są równięz placuszki z banana.
      Last edited by disne; 29-06-2020, 20:30. Powód: link

      Skomentuj


        #48
        Odp: deserki

        Migdały uprazyłam na patelni, z brązowego cukru zrobiłam karmel i obtoczyłam migdały w karmelu i potem w cynamonie. pycha

        Skomentuj


          #49
          Odp: deserki

          Ja lubię desery na bazie kaszy jaglanej. Dziś mam wegański serniczek rafaello.

          Skomentuj


            #50
            Odp: deserki

            W moim domu rządzą naleśniki z serkiem waniliowym i do tego romanscy.info/borowka-amerykanska/]borówka wysoka i czasem polewa czekoladowa, wszyscy uwielbiamy. Robimy też sobie pucharki lodowe z mnóstwem owoców i z przeróżnymi orzechami. Jest zdrowo, smacznie i.. kolorowo, dzieciom zawsze to się podoba.
            Last edited by disne; 29-06-2020, 20:28. Powód: link

            Skomentuj


              #51
              Odp: deserki

              Czasem jak brakuje mi czasu na eksperymenty a mam smak na coś słodkiego to poprostu kupuje lody albo robie z nich szybkie desery owocowe. Ostatnio bardzo polubiłam lody impulsowe braciakoral.pl/kolekcja-lodowMają bardzo dobry skład
              Last edited by disne; 29-06-2020, 20:28. Powód: link

              Skomentuj


                #52
                Odp: deserki

                Ja często robię kulki mocy. Są pyszne i zdrowe.

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: deserki

                  Ja czasem robie moim dzieciakom takie pucharki lodowe albo przekładańce z dużą porcją owoców. Oczywiście wybieram te lody o dobrym składzie i ulubionym smaku dzieci np. lody cytrynowe albo sorbety mango (też zdrowe): braciakoral Pozdrawiam
                  Last edited by disne; 29-06-2020, 20:28. Powód: link

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: deserki

                    Najlepszy deser na lato dla mnie to lody lub sorbety z bitą śmietaną i świeżymi owocami. Ostatnio kupiłam xxx automat do bitej śmietany i jestem z niego bardzo zadowolona. Wiem co jem a nie tak jak w przypadku gotowej bitej śmietany jaką możemy dostać w sklepie.
                    Last edited by disne; 29-06-2020, 20:29. Powód: link

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: deserki

                      Mój synek uwielbia kaszę jaglaną z brzoskwinią albo z jagodami. Jednak zawsze staram się zwracać uwagę na jakość produktów z których coś dla niego przygotowuje. Najbardziej lubię produkty firmy Melvit: xxx, bo wiem, że wybieram sprawdzoną jakość i naturalny skład, bez sztucznych dodatków. Myślę, że warto przywiązać do tego szczególną wagę.
                      Last edited by disne; 29-06-2020, 20:29. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: domowe lody

                        Mi nigdy nie wychodzą lody w domu. Są za twarde, ciężko się je podaje.

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Gofry z sosem truskawkowym

                          Ja wolę z bita smietaną i świezymi borówkami

                          Skomentuj

                                 
                          Working...
                          X