Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-04-2016, 21:02
czekladka24 czekladka24 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
czekladka24.polki.pl

Miasto: Janów Lubelski
Domyślnie Odp: Psychoterapia

Ja nie chodziłam na terapię nie mialam takiej potrzeby ale jesli ktos potrzebuje to warto pójść bo pomaga
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-2016, 08:06
mileymila mileymila jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mileymila.polki.pl

Ja chodziłam na psychoterapię i w sumie się tego nie wstydzę. Wiadomo że na początku ma się opory ale z czasem nasz psychoterapeuta Warszawa otwierał nam oczy na problemy. I gdyby nie to myślę, że nie byłabym już z mężem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-2016, 11:46
taiwona's Avatar
taiwona taiwona jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
taiwona.polki.pl

Akurat w Warszawie jest sporo ośrodków trudniących się przeprowadzaniem indywidualnej oraz grupowej psychoterapii. Indywidualne terapie to dosyć powszechna usługa. Natomiast grupowe, to jest bardziej wyspecjalizowana usługa. Tutaj można znaleźć terapię grupową w Warszawie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-2016, 13:44
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Jeśli uważacie, że coś jest nie tak, to lepiej wybrać się do specjalisty. Psychoterapia na pewno Wam nie zaszkodzi, a może bardzo pomóc. Znam dobry gabinet we Wrocławiu http://www.psychoterapia.org/psycholog-wroclaw i z tego, co wiem, to działają również w innych miastach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-06-2016, 09:27
mileymila mileymila jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mileymila.polki.pl

Dokładnie- psychoterapia na pewno nie zaszkodzi...a może pomóc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-06-2016, 16:54
tosia93 tosia93 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
tosia93.polki.pl

Zgadzam się. W takich sytuacjach zdecydowanie warto udać się do psychologa po radę. Poczytajcie w http://www.psychoterapia.org/zaburze...troju-depresja jakie następstwa może nieść za sobą nieleczenie pierwszych objawów psychicznych. Naprawdę nie warto ryzykować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-06-2016, 00:34
dracenka dracenka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
dracenka.polki.pl

A Poradnia Psychologiczna powołana przez Fundację Psychoterapii Rodzinnej? Słyszałam, że mają tam dobrych terapeutów pracujących w rozmaitych nurtach. Tutaj można sobie zerknąć na ofertę tego ośrodka: http://twojafundacja.pl/. Coś mi się też o uszy obiło, że można tam skorzystać z dofinansowania na psychoterapię, także myślę, że całkiem fajna opcja dla kogoś, kto nie dysponuje zbytnio funduszami. Sama zastanawiam się nad terapią, ale na razie zwyczajnie brak mi na nią czasu .
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-07-2016, 16:14
majka332 majka332 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
majka332.polki.pl

Nie widzę nic złego w chodzeniu do psychoterapeuty. Sądzę jednak, że to on powinien wybrać najlepszą dla nas metodę terapii. Proszę: http://www.gabinetyrozwoju.pl/ Udajesz się do specjalisty, a on stwierdza w czym jest problem i w jaki sposób się go pozbyć.
Nieprzeczytane 14-07-2016, 16:57
maziaa2 maziaa2 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
maziaa2.polki.pl

Jest to bardzo dobra opcja, tylko kluczem do sukces jest trafienie na odpowiedniego terapeutę. Bardzo rekomendowani są np. specjaliści z warszawskiej kliniki Psychomedic - http://psychomedic.pl/psychiatra-dzi...iezy-warszawa/ , może warto chociaż zadzwonić i porozmawiać?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-08-2016, 06:51
faworytka faworytka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
faworytka.polki.pl

Ja ostatnio trafiłam na stronę Szukamterapeuty.pl. To portal, który promuje profesjonalną psychoterapię. Z tego, co czytałam to dużo dobrego mówi się o tej pani doktor: https://szukamterapeuty.pl/profil/jolanta-sajkowska. Możesz zajrzeć, może akurat trafisz na to, co chcesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania