Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kosmetyki z VICHY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Kosmetyki z VICHY

    Co sądzicie na temat kosmetyków marki VICHY?

    Używacie ich? Jakie kosmetyki tej firmy polecacie i dlaczego?
  •    
       

    #2
    Odp: Kosmetyki z VICHY

    Mam kilka hitow vichy:

    - cellu destock - pozeracz cellulitu
    - seria purete thermale - pianka oczyszczajaca /suuuper wydajna/, plyn miceralny i krem na dzien
    - plastry do depilacji na zimno (nie sa takie lepkie ja veeta ale super zrywaja nawet krotkie wloski, nie zostawiaja wosku na skorze)
    - balsam po opalaniu z seri capital soleil (lagodzi podraznienia nawet jak sie przypiecze za bardzo)

    Niestety zauwazylaml, ze skora twarzy bardzo "przyzywczaja" sie do kosmetykow vichy, dlatego uzywam je zamiennie z kosmetykami clinique i shiseido.
    Last edited by Promesse; 08-07-2010, 14:54.


    Skomentuj


      #3
      Odp: Kosmetyki z VICHY

      Ja od 2 lat uzywam Normadermu na dzien i na noc oraz żelu do mycia twarzy normaderm.
      Super kremiki, skończyły sie moje problemy z cerą, z pryszczami i zaczerwienieniami.
      polecam
      Żyj tak by innym zrobiło się nudno gdy umrzesz!

      Skomentuj


        #4
        Odp: Kosmetyki z VICHY

        a krem na rozstępy vichy? próbowałyście? skuteczny?

        Skomentuj


          #5
          Odp: Kosmetyki z VICHY

          kosmetyki tej marki sa mega dobre! Niestety jak dla mnie za drogie... moja siostra moze sobie na nie pozwolic i ja czasem cos tam od niej pozycze. Sa swietne polecam goraco

          Skomentuj


            #6
            Odp: Kosmetyki z VICHY

            uwielbiam ta firme VICHY polecam kazdemu

            Skomentuj


              #7
              Odp: Kosmetyki z VICHY

              na prawde jest warta swojej ceny, pisalam kiedys o probki do nich ale niestety nei wysylaja a szkoda. mialabym okazje przetestowac jeszcze wiecej kosmetykow

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Kosmetyki z VICHY

                Fajne te kosmetyki są dermatolgiczne

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Kosmetyki z VICHY

                  Moim zdaniem świetnym, tańszym i przede wszystkim polskim odpowiednikiem Vichy są kosmetyki z firmy Iwostin. Są duże tańsze i mi bardzo odpowiadają. Polecam

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Kosmetyki z VICHY

                    Używałam kiedyś kremów do twarzy i podkładów, ale od pewnego czasu mam uczulenie.
                    Coś zmienili w składzie, bo podobny problem ma również moja mama i koleżanka.

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Kosmetyki z VICHY

                      Kiedyś byłam wielką fanką dermokosmetyków vichy, ale teraz wiem że dużo płaciłam za tą firmę. Więc wole poszukać tańszego krajowego odpowiednika, który często okazuje się dużo lepszy.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Kosmetyki z VICHY

                        Napisane przez sylwka3000
                        Ja bardzo lubię tę firmę zwłaszcza dlatego, że w sklepach ziko derma co jakiś czas organizowane są dermokonsultacje z ekspertami marek m.in. vichy, na których można za darmo zasiegnąć fachowej opinii i otrzymać konkretną poradę. Tu jest informacja http://**************/dermokonsultacje/ gdzie i kiedy takie konsultacje są bo jak dla mnie jest to ważna informacja dla każdej kobiety
                        to nic innego jak kampanie marketingowe, mające na celu reklamowanie swoich produktów by zwiększyć sprzedaż, ale ogólnie to fajna sprawa , choć ja wolę firmy ,które nie mają takich kampani a krem moge kupić za 30 złotych a nie za 100.

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Kosmetyki z VICHY

                          Napisane przez beatris20 Pokaż wiadomość
                          to nic innego jak kampanie marketingowe, mające na celu reklamowanie swoich produktów by zwiększyć sprzedaż, ale ogólnie to fajna sprawa , choć ja wolę firmy ,które nie mają takich kampani a krem moge kupić za 30 złotych a nie za 100.
                          Zgadzam się całkowicie z przedmówczynią, to tylko reklama, marketing i nic więcej a czasem taki krem czy inny produkt można kupić o wiele tańszy, innej firmy, wystarczy zapytać o zamiennik w aptece czy drogerii.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Kosmetyki z VICHY

                            Zamienniku tak jak w przypadku leków nie dostaniesz bo każda firma ma swoje sekretne receptury i każda marka jest dla jednego lepsza dla drugiego gorsza. Ja jeśli już szukam aptecznego dermokosmetyku to albo kupuje z przeceny vichy, albo innej firmy np iwostin, La roche, a już najbardziej śmieszy mnie ten wielki handel próbkami vichy np na allegro..

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Kosmetyki z VICHY

                              Mi chodziło bardziej o to, że taka farmaceutka czasem może doradzić, że zamiast tej drogiej firmy, można wypróbować ten, tańszy, wcale nie gorszy.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X