Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Vialise Body Wrapping - Opinie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Vialise Body Wrapping - Opinie

    Hejka!
    Niedawno zaczęłam interesować się moimi nogami a tak dokładniej to cellulitem który pojawił się w trakcie ciąży i tak sobie trwa od jakiegoś czasu. Zaczęłam ćwiczyć gdy mały śpi, uważam też na dietę plus staram sie wydzielić chwilka minut dziennie ma masowanie tych miejsc z pomarańczową skórką, prysznicowaniu jej i nakładaniu maski z kawy, oleju kokosowego i cynamonu, ale nadal to nie jest jeszcze to. Moja koleżanka wspominała mi że w gabinetach można sobie zrobić specjalnie maski z folią ale aż tyle czasu przy 6 miesięcznym dziecku to ja nie mam A tez i środków brakuje na takie ułańskie fantazje. Jakoś tak się zrobiło że wleciało mi w oczy że można robić samemu taki właśnie zabieg w domu tylko trzeba zmienić tę kawę na coś innego więc poszukałam i znalazłam vialise body wrapping tylko wiadomo... Lepiej zapytać niż brać w ciemno: czy znajduje się tutaj mama albo mamy ktore korzystały z tego kosmetyki? Jak on działa? Jak go stosować i ile czekałyście na takie pierwsze ale dość widoczne efekty? Czekam na każdą odpowiedz. Pozdrawiam serdecznie wszystkie mamy
  •    
       

    #2
    Odp: Vialise Body Wrapping - Opinie

    miałam styczność z tym kremem i na prawdę bardzo w porządku. akurat ja mi zaraz po ciąży go nakładałam i nie widziałam żadnych problemów. z tego co wiem to cała seria jest do nakładania nawet w trakcie ciąży. ogólnie bardzo dobrze wspominam, bo dobre kilka miesięcy nakładałam i efekt bardzo fajny. jak masz jakieś jeszcze pytania to śmiało pisz

    Skomentuj


      #3
      Odp: Vialise Body Wrapping - Opinie

      w sumie.. tak czy inaczej zawsze dla pewności możesz podejść do ginekologa sprawdzić czy się zgadza na wszystko. wiadomo.. każda ciąża jest inna więc tak dla pewności nigdy nie zaszkodzi

      Skomentuj


        #4
        Odp: Vialise Body Wrapping - Opinie

        A możesz podać co dokładnie znajduje się w tym kosmetyku? Jestem ciekawa co tam jest ale nie jakimiś łacińskimi nazwali tylko tak prosto jak się tylko da, czyli z łaciny na polski Niestety ale nie jestem obeznana z tymi etykietami i nie wiem czego w sumie szukać

        Skomentuj


          #5
          Odp: Vialise Body Wrapping - Opinie

          w wielkim skrócie: olejek cynamonowy (rozgrzewa i pobudza krażenie), kofeina (pobudza mikrokrążenie, usuwa toksyny), ekstrakt z imbiru (rozgrzewa), olej z zielonej kawy (ujędrnia i uelastycznia skórę), ekstrakt z miłorzębu japońskiego (poprawia mikrokrążenia), ekstrakt z alg (usuwa toksyny i odżywia), ekstrakt z owoców papryki ostrej (rozgrzewa, pobudza krążenie, przyśpiesza usuwanie lipidów), olej sezamowy (rozgrzewa i pobudza), olejek imbirowy (rozgrzewa i przyśpiesza usuwanie komórek tłuszczowych), ekstrakt z żeń-szenia (ułatwia rozkład lipidów), ekstrakt z ruszczyka kolczastego (wzmacnia naczynka), ekstrakt z kasztanowca (wzmacnia naczynka i pobudza krążenie) nie ma za co

          Skomentuj


            #6
            Odp: Vialise Body Wrapping - Opinie

            zastanawiają mnie w sumie te rzeczy typu papryka, imbir i cynamon.. one nie będą jakoś podrażniały skóry czy coś? słyszałam o dziewczynach które miały inne kosmetyki i je cos swędziało i piekło..

            Skomentuj


              #7
              Odp: Vialise Body Wrapping - Opinie

              Napisane przez HinczKok Pokaż wiadomość
              miałam styczność z tym kremem i na prawdę bardzo w porządku. akurat ja mi zaraz po ciąży go nakładałam i nie widziałam żadnych problemów. z tego co wiem to cała seria jest do nakładania nawet w trakcie ciąży. ogólnie bardzo dobrze wspominam, bo dobre kilka miesięcy nakładałam i efekt bardzo fajny. jak masz jakieś jeszcze pytania to śmiało pisz
              SPRAWDZIŁAM RAZ JESZCZE DLA PEWNOŚCI: akurat body wrapping z vialise powinno się smarować wtedy gdy jest się po ciąży i karmieniu

              Faktycznie te składniki mogą jednak być za mocne jeżeli chodzi o to, więc lepiej się odpuścić na czas karmienia.. Spojrzałam na swój inny krem z vialise :<

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Vialise Body Wrapping - Opinie

                Napisane przez HinczKok Pokaż wiadomość
                SPRAWDZIŁAM RAZ JESZCZE DLA PEWNOŚCI: akurat body wrapping z vialise nie powinno się smarować wtedy gdy jest się po ciąży i karmieniu

                Faktycznie te składniki mogą jednak być za mocne jeżeli chodzi o to, więc lepiej się odpuścić na czas karmienia.. Spojrzałam na swój inny krem z vialise :<
                nie powinno!

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Vialise Body Wrapping - Opinie

                  HiczKok, starałaś się mocno przekazać to co miałaś na myśli, ale chyba coś ci do końca nie wyszło xD Rozumiem, że przy ciąży i karmieniu najlepiej nie nakładać tego xD Ok, a jak to jest ze składnikami odpowiedzialnymi za usuwanie lipidów albo przyspieszających spalanie tłuszczu? Które to są?

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Vialise Body Wrapping - Opinie

                    kofeina moja droga Pani i żeń-szeń syberyjski może dodam od siebie 5 gr. i przytaknę co do samego kosmetyku - jest bardzo dobry

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Vialise Body Wrapping - Opinie

                      W sumie teraz mnie tak wzieło pytanie z zaskoczenia ale jeżeli on jest tylko na jakiś roślinach, olejkach itp. to pewnie nie mają jakiś konserwujących rzeczy, nie? Jaki jest termin tego kosmetyku?

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Vialise Body Wrapping - Opinie

                        Napisane przez MammaMiah Pokaż wiadomość
                        W sumie teraz mnie tak wzieło pytanie z zaskoczenia ale jeżeli on jest tylko na jakiś roślinach, olejkach itp. to pewnie nie mają jakiś konserwujących rzeczy, nie? Jaki jest termin tego kosmetyku?
                        Pół roku moja droga Pani Aż musiałam sprawdzić na spód kremu, bo aż zgłupiałam czy właśnie 3 czy 6 miesięcy

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Vialise Body Wrapping - Opinie

                          Ok, to powiem tam. Własnie przyszedł mi mój wrapping i pewnie wieczorem będę się smarowała Mam nadzieję, że będzie ok. Pewnie po czasie dodam jakieś informacje jak się dalej sprawuje. Mam nadzieję, że będzie ok Poza tym serdecznie dziękuję wszystkim za odpowiedzi i pomoc. Pozdrawiam!

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Vialise Body Wrapping - Opinie

                            Czekam, bo też jestem ciekawa jak on będzie u Ciebie działał. Mam nadzieję, ze będzie ok!

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Vialise Body Wrapping - Opinie

                              No więc tak.. jestem w trakcie pierwszego opakowania od ok. 2 tygodni (4 zabiegi body wrappingu łącznie) i powiem szczerze, że jestem w lekkim szoku jeżeli chodzi o działanie. Faktycznie grzeje, ale to nie jest coś strasznego Na razie pozytywnie zaskakuje. Nie jest to tak że od razu jest mega pięknie ale z każdym kolejnym foliowaniem jest lepiej.. tak mi się wydaję

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X