Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z 2014 roku!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #61
    Odp: Maj 2014

    Ja również mam termin na maj dokładnie na 31.05 witam wszystkie majowe przyszłe mamy

    Skomentuj

    •    
         

      #62
      Odp: Mamy z sierpnia 2014

      Cześć dziewczyny ja mam termin na 4 sierpnia ale mam ogromną nadzieję, że urodzę wcześniej. Zuza urodziła się w 38 tyg i teraz też by było całkiem ok

      Co do samopoczucia to rzeczywiście drugi trymestr jest o niebo lepszy, choć nie bez bólu. Pierwszy to był jakiś koszmar, wymioty, szpital, teraz tylko zawroty głowy i od czasu do czasu ból w podbrzuszu ale taki urok tej ciąży niestety. Jeszcze chwila i będziemy się przymierzać z wyprawką a to zdecydowanie jedna z najlepszych rzeczy w ciąży

      http://w-krainieczarow.blogspot.com/
      Zuzia




      Skomentuj


        #63
        Odp: Mamy z sierpnia 2014

        Melduję się
        co prawda zgodnie z obliczeniami maluszek ma się pojawić dopiero 4 września, ale mam nadzieję, że będzie chciał wyjść wcześniej... Napiszcie kiedy poznacie płeć maleństwa

        Skomentuj


          #64
          Odp: Mamy z sierpnia 2014

          Cześć dziewczyny
          Jestem mamusią Poli pięcioletniej już dziewczynki kilka lat temu pisałam na tym o to forum teraz spodziewam się syna mam termin na 15sierpnia, Pole rodziłam miesiąc przed terminem więc mam nadzieje że teraz synek troszke dłużej posiedzi.

          Co do mojego zdrowia i dziecka mam głęboką anemie ,
          U dzidziusia na pierwszych 2badaniach usg zdjagnozowali złe przepływy krwii co może wnioskować na jakieś wady na szczęście zrobiono mi test pappa ktory oszacował małe ryzyko wad u dzidziusia po za tym w 20 tyg zrobili mi usg genetyczne bardzo szczegółowe i djagnoza jest jednoznaczna -dzidziuś jest zdrowy.
          Jedyne co jaki mam problem pojawiły mi sie krosty brodawczaka ktore ujawniły się z powodu oslabienia poraz kolejny będę miała cesarke bo z tym nie wolno podobno rodzić może ktoraś z was coś na ten temat słyszała.

          Pozdrawiam

          Skomentuj


            #65
            Październik 2014

            Hello

            Termin mam na 6 październik (5 osoba z tego miesiąca w mojej rodzinie)
            To mój pierwszy dzieciaczek, mam nadzieję, że w najbliższym czasie poznam płeć

            Skomentuj


              #66
              Mamuśki - lipiec 2014

              Hej

              Wg OM termin mam na 14 lipca To moje pierwsze maleństwo
              www.natasze87.naszbobas.pl





              Skomentuj


                #67
                Wrzesień 2014

                Ja już nie mogę się doczekać września - prawdopodobnie około 20.09 pojawi się na świecie moje maleństwo, którego płci jeszcze nie znam

                Skomentuj

                •    
                     

                  #68
                  Odp: Czerwiec 2014

                  oj moje terminy to od 3-14.06 czerwca, a jak będzie naprawdę?pozdrawiam mamusie
                  Last edited by martus245; 08-04-2014, 13:38.

                  Skomentuj


                    #69
                    Odp: Kwiecień2014

                    witam, dzisiaj się zarejestrowałam. czy są jakies mamy co rodzą w kwietniu ? ja planowo mam na 30 kwietnia

                    Skomentuj


                      #70
                      Odp: Marzec 2014 rodzimy

                      Witam z chęcią do Was dołączę
                      urodziłam synka 23 marca tego roku, mam także synka 4 letniego
                      pozdrawiam wszystkie mamusie

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #71
                        Odp: Marzec 2014 rodzimy

                        Termin miałam na 13 marca i w tym dniu urodziłam.Nie obeszło się bez wywołania. Syn ważył 4060g i miał 59cm. Urodzony w 3godziny 10minut od pierwszych skurczów. To moje pierwsze dziecko

                        Skomentuj


                          #72
                          Odp: Mamuśki - lipiec 2014

                          Ja mam termin na 29 lipca

                          Skomentuj


                            #73
                            Odp: Wrzesień 2014

                            Ja też czekan na wrzesień lub koniec sierpnia Planowana data porodu 2 wrzesnia ale roznie to bywa U mnie prawdopodobnie dziewczynka Pozdrawiam

                            Skomentuj


                              #74
                              Odp: Październik 2014

                              Witam

                              Ja mam termin na 19 października 4 maja będę miała usg i może się wreszcie dowiemy, czy będzie Jagoda czy Leoś
                              „Zanim zostałaś poczęta - pragnęłam Cię,
                              zanim się urodziłaś - kochałam Cię,
                              zanim minęła pierwsza minuta Twojego życia -
                              byłam gotowa za Ciebie umrzeć...”


                              Skomentuj


                                #75
                                Odp: Październik 2014

                                Nareszcie jakaś mamusia z października

                                U mnie też miała być Jagódka, ale jest Szymuś Wacham się jeszcze miedzy Maćkiem, ale to jeszcze może się zmienić wiele razy:P

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X