Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Mamy z 2014 roku!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: styczeń 2014

    hej
    Też jestem nowa, mam termin na 07.01.2014 - chętnie poznam dziewczyny, które zostaną mamami w tym samym czasie.
    Jak wasze samopoczucie?
    U mnie z plusów - sam fakt kopniaków w brzuchu a z minusów - pobolewania w różnych okolicznych częściach ciała, z czego w sumie najbardziej mi dokuczają nogi i uczucie parcia na pęcherz. Też tak macie?

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: styczeń 2014

      U mnie samopoczucie dobrze Prócz braku snu to bardzo dobrze się czuję Mam łożysko umieszczone na przedniej ścianie, więc kopniaki są słabo wyczuwalne Ale jak to mój lekarz mówi: to dobrze bo mnie skopana będę hehe

      Skomentuj


        #33
        Czerwiec 2014

        Hej ja mam termin na 11 czerwca jak narazie obliczony tylko z ostatniej @ a z usg potwierdzi sie 27 listopada



        Skomentuj


          #34
          Odp: Czerwiec 2014

          to ja mam termin na 12 czerwca

          Skomentuj


            #35
            Odp: styczeń 2014

            czesc dziewczyny
            to moj pierwszy wpis tutaj. Jestem w 27 tygodniu termin mam na 31 stycznia. To moja pierwsza ciaza i spodziewamy sie synka....Poczatki ciazy byly dla mnie ciezkie do przejscia, brak apetytu, nudnosci wymioty, nieustajaca sennosc i tak do 5 miesica... Pozniej zaczely sie probemy z bolem nog i stop a teraz bol plecow nie pozwala mi spac. Dodam,ze naleze do szczuplych osob w ciazy tez zbyt wiele nie przytylam, bylam zawsze aktywna i dbalam o zdrowie i odzywianie... Nie chce narzekac ale dziewczyny czy jest ktos miedzy Wami kto podobnie przechodzi ten okres jak ja? mam czasem chwile zwatpienia , ze cos ze mna nie tak skoro wokol slucham opowiesci kolezanek jak to bezproblemowo i wrecz ze zwiekszona dawka energii przezyly ciaze....

            Skomentuj


              #36
              Odp: Maj 2014

              czesc dziewczyny, mój termin to 8 maja. Dzidziuś drugi, jeden czterolatek w domu już biega. Fizycznie czuję się super, jednak przeziębienia dopadają jedno po drugim...masakra z tym leczeniem domowymi sposobami. Na ból pleców polecam ćwiczenia na duzej piłce - pomagają Pozdrawiam cieplo!

              Skomentuj


                #37
                Odp: Czerwiec 2014

                Witaj Dorota
                Napisz cos o sobie czym sie zajmujesz,masz juz dzieci??



                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Maj 2014

                  No to witamy w gronie Majóweczek
                  Mnie przeziębienia póki co omijają. Jak tylko mnie coś bierze najbardziej pomaga miksturka miód, gorące mleko, czosnek i masło
                  Pozdrowionka

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: styczeń 2014

                    hej dziewczyny ja również czekam do stycznia, termin mam na 17, to moja druga ciąża. ruchy czuję od 16 tygodnia, ale moja mała masakrycznie mocno kopie, jakby chciała wyjśc) obecnie mija 3o tydzień, i niestety leżymy od tygodnia ze względu na skrocona szyjke, ale damy radę, dzidzia najważniejsza

                    Skomentuj


                      #40
                      Kwiecień2014

                      Witam czy są tu mamy rodzące w kwietniu ?

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: styczeń 2014

                        Napisane przez silver159 Pokaż wiadomość
                        Hej dziewczyny.
                        Jestem tu nowa ale mam nadzieję, że mogę dołączyć
                        Ja mam termin na 6 lutego i nie znalazłam wątku o lutym tak więc postanowiłam dołączyć do Was. Jestem obecnie w 18 tc i jest to moja druga ciąża.
                        Mam pytanko czy Wy też nie możecie spać w nocy ? ja budzę się np. o 3:30 i nie śpie do 6-7 po czym wstaje o 9. dziś np. obudziłam się o 4 i tak już nie śpie Pozdrawiam

                        ja mam termin na kwiecień ale powiem Ci że mam to samo, TŻ wstaje o 3,50 do pracy to ja też już nie śpię do 6 a potem zasypiam na 2-max 3 h
                        ( kilka tyg. temu nawet się nie poruszyłam jak dzwonił mu budzik)

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Maj 2014

                          ja mam na 8 maja z usg wychodzi na 12 maja, to 2 ciąża mam już syna prawie 7 latka.

                          Skomentuj


                            #43
                            Mamy z sierpnia 2014

                            Witam czy są tu jakieś mamy z sierpnia?

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: styczeń 2014

                              myślę, że część z was już tuli maluchy, a cześć na to niecierpliwie czeka.
                              pozdrawiam i zapraszam:
                              http://szmatki-przytulanki.blogspot.com/

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Mamy z sierpnia 2014

                                witam ja jestem i mam nadzieje ze bedzie nas coraz wiecej pozdrawiam




                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X