Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki katering na przyjęcie na Wilanowie?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Jaki katering na przyjęcie na Wilanowie?

    Cześc. W najbliższym czasie organizuję chrzest. W domu tak wiec chciałabym zamówic katering. Czy możecie mi polecić dobrą firmę z Warszawy?

    #2
    Odp: Jaki katering na przyjęcie na Wilanowie?

    Napisane przez jagna87 Pokaż wiadomość
    Cześc. W najbliższym czasie organizuję chrzest. W domu tak wiec chciałabym zamówic katering. Czy możecie mi polecić dobrą firmę z Warszawy?
    Ja skorzystałam w ubiegłym roku ( komunia córki) z usług tej firmy: http://fura-smaku.com.pl/catering-na-wilanowie/ - działają zresztą nie tylko na Wilanowie ale z tego co wiem w całej Warszawie. Nie zawiodłam się.Wszystko świeże,smaczne oraz ładnie podane. Nie musisz mieć również swojej zastawy, jest opcja wypożyczenia ich zastawy. Potem możesz oddać już brudną tak wiec nie musisz nic zmywać. Wybór potraw jest spory, ja po prostu zadzwoniłam i dopytałam się co jest obecnie popularne, jaki zestaw warto jest zamówić. Goście również zachwyceni, praktycznie wszyscy chwalili jedzenie.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Jaki katering na przyjęcie na Wilanowie?

      Pewnie już po chrzcie, z jakiej firmy w końcu korzystałaś?
      Ja też robię małe rozeznanie w tym temacie. Taki catering to super sprawa- nie trzeba się o nic martwić, wszystko smaczne, ładnie podane. Tylko trzeba znaleźć odpowiednią firmę i tu zaczynają się schody.
      Mnie póki co wpadła w oko ta: http://profesjonalny-catering.pl/ . Z opisu wydaje się bardzo fajna i ma doświadczenie w temacie, a to też ważne. Czy ktoś miał z nimi jakąś styczność? Możecie powiedzieć coś więcej na jej temat?
      Będę bardzo wdzięczna.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Jaki katering na przyjęcie na Wilanowie?

        A my szukamy sprawdzonej obsługi cateringowej w Krakowie. Planujemy imprezę firmową na około 300-350 osób.

        Skomentuj

               
        Working...
        X