Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wesele - jakie atrakcje ?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Wesele - jakie atrakcje ?

    W przyszłym roku żenię się i chciałbym zadbać o atrakcje, aby goście miło zapamiętali Nasze wesele
    Przyszły mi do głowy fajerwerki na wesele, które z pewnością wyglądałyby świetnie na ciemnym niebie
    Co myślicie ?
  •    
       

    #2
    Odp: Wesele - jakie atrakcje ?

    Ponieważ organizacja wesela sama w sobie jest bardzo skomplikowana, to warto wybierać takie sale, które oferują właśnie jakieś dodatkowe atrakcje. OD fajerwerków raczej się już odchodzi, z uwagi na dobro zwierząt. Ale jakaś fotobudka czy pokaz tańca to naprawdę ciekawe pomysły i goście będą zadowoleni.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Wesele - jakie atrakcje ?

      Mam to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.
      Prawda jest zawsze tylko córką czasu.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Wesele - jakie atrakcje ?

        Teraz na każdym weselu jest fotobudka.

        Skomentuj


          #5
          Odp: Wesele - jakie atrakcje ?

          Jeżeli chodzi o atrakcje na wesele, to ja całą imprezę oddaję w ręcę tej firmy zajmującej się organizacją imprez ślubnych w Krakowie Słyszałam o nich dobre opinie, więc mam nadzieję, że mnie i moich gości zaskoczą czymś naprawdę wow

          Skomentuj


            #6
            Odp: Wesele - jakie atrakcje ?

            Wynajem na imprezy okolicznościowe to naprawdę super pomysł. Nie dość, że ekonomiczny, bo wyjdzie taniej niż zakup, to jeszcze ekologiczny, bo wielorazowy użytek przedmiotu nie zaśmieca w aż takim stopniu planety. Naprawdę chwalić takie rozwiązania! Ze swej strony mogę polecić portal OSHARE, gdzie znajdują się ogłoszenia wynajmu m.in. właśnie na takie okazje - https://oshare.pl/29-eventy-slub-wesele A nóż ktoś znajdzie coś dla siebie

            Skomentuj


              #7
              Odp: Wesele - jakie atrakcje ?

              Hmm. moim zdaniem też nie ma co przesadzać z ilością atrakcji, bo może to odciągnąć uwagę od samego wesela. Ale to co moim zdaniem się sprawdza to pokaz barmański albo barman, który na bieżąco robi drinki, fotobudka, jakaś fajna księga gości. Jeśli jest sporo dzieci to można też zamówić np. samochód z oranżadą albo z watą cukrową albo z lodami, w zależności od pory roku MOże jeszcze jakiś pokaz tańca albo sztuczne ognie? Na żywo tego nie widziałam, ale może robić wrażenie

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Wesele - jakie atrakcje ?

                Wesele plenerowe To fantastyczny pomysł, z całego serca polecamy! Niekoniecznie trzeba od razu kupować namiot, odpowiednia agencja ślubna powinna mieć namiar na możliwość wypożyczenia, pewnie też w niższej cenie, z racji na właśnie po prostu znajomość. Tak czy inaczej, wiosną czy latem, wesele plenerowe jest bardzo atrakcyjne. Do tego grill, drink bary na otwartym powietrzu i wesele jest naprawdę cudowne

                Skomentuj

                       
                Working...
                X