Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #46
    Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

    Myślę, że dobrą opcją dla dzieci w każdym przedziale wiekowym, jest odpowiedni zestaw klocków. To nie tylko sposób na spędzenie z dzieckiem pozytywnie czasu ale również okazja dla malucha na rozwinięcie swojej wyobraźni, kreatywnego myślenia, pomysłowości i inteligencji. Dlatego polecam ofertę sklepu http://www.urwis.pl/klocki/klocki-big gdzie każdy znajdzie coś idealnego dla swojej pociechy.

    Skomentuj

    •    
         

      #47
      Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

      Ja mogę polecić Wam dla 1,5 rocznych dzieci i starszych zestaw "Pociąg z cyferkami" LEGO DUPLO. Córka właśnie go dostała i bawiła się bez przerwy dwie godziny aż zasnęła! Kolorowe, bezpieczne klocki, cztery wagoniki na kółkach, klocki z cyferkami, a do tego ludzik i piesek.

      Skomentuj


        #48
        Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

        Ja mojemu dwulatkowi na Mikołaja zamówiłam klocki Lego Duplo. Mały lubi je układać i widać, że bardzo pobudzają jego wyobraźnię. Na electro.pl widziałam kilka bardzo fajnych zestawów więc na gwiazdkę dostanie drugi komplet.

        Skomentuj


          #49
          Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

          Zgadzam się, dla takich małych dzieci najlepszym rozwiązaniem są zestawy z kolekcji Lego Duplo. My ostatnio z żoną odkryliśmy bardzo fajny sklep z Lego - https://salonklockow.pl/pl/c/LEGO-KOLEKCJA/87 - w którym mają całkiem niezły wybór zestawów z serii Duplo. Mogę polecić komplet Królewski zamek - jest w nim dużo róznych elementów, dzięki czemu może posłużyć jako dodatek do wielu tematycznych zabaw. Polecam też zestawy z farmą lub z księżniczkami Disneya

          Skomentuj


            #50
            Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

            U nas w tym wieku również sprawdziły się klocki lego duplo. Są bardzo kolorowe, bezpieczne i co ważne świetnie się nimi mój synek bawił.

            Skomentuj


              #51
              Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

              Dla tak małych dzieci dobrym wyborem będą klocki piankowe - są bezpieczne, ładne i kolorowe. Niektóre z takich klocków uczą kolorów, liter i liczb, są też takie, z których można budować pojazdy i skomplikowane konstrukcje, na http://www.hulahop.pl/wiadomosc/kloc...ajlepsze/3030/ jest trochę o takich klockach.

              Skomentuj


                #52
                Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                Napisane przez testolandia Pokaż wiadomość
                U nas w tym wieku również sprawdziły się klocki lego duplo. Są bardzo kolorowe, bezpieczne i co ważne świetnie się nimi mój synek bawił.
                Klocki duplo są hitem od wielu lat Sama się nimi nie bawiłam, ale już mój (niedużo) młodszy brat tak

                Skomentuj

                •    
                     

                  #53
                  Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                  Dla dwulatka lub nieco młodszego dziecka dobra będzie przytulanka. Wbrew pozorom spełniają wiele ważnych funkcji w życiu dzieci, pomoagają się uspokoić, dają poczucie bezpieczeństwa, więcej na temat przytulanek w tym artykule http://www.hoplik.pl/Przywiazanie-dz...467283722.html

                  Skomentuj


                    #54
                    Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                    Jeżeli dziecko ma już powyżej 3 lat, to można śmiało pomyśleć o drewnianych klockach z większymi elementami. Z doświadczenia wiem, że dzieciom sprawi to wiele radości oraz zabawy

                    Skomentuj


                      #55
                      Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                      A rozważałaś może zakup czegoś na biegunach? Widziałam bardzo fajne zwierzaki na biegunach tutaj - https://www.pinkibaby.pl/na-biegunach Myślę, że to bardzo fajny prezent, bo dzieciaki lubią zwykle bujać się na tego typu zabawkach. Sama uwielbiałam kiedyś swojego konika na biegunach. Chrześniakowi też jednego kupiłam i również bardzo lubił się na nim huśtać.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #56
                        Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                        A może klasycznie - pluszowy miś? Myślę, że taki prezent będzie dla maluszka odpowiedni, w końcu dzieci uwielbiają pluszaczki

                        Skomentuj


                          #57
                          Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                          Jak dla mnie nie ma lepszej zabawki niż Lego DUPLO dla takiego maluszka! Na przykład taki zestaw https://www.al.to/p/343365-klocki-le...cyferkami.html nie tylko uczy myślenia i pomaga w rozwoju manualnym ale również zapoznaje malucha z kolorami i liczbami oraz ćwiczy wyobraźnię przestrzenną. Poza tym są duże i wykonane z bezpiecznych materiałów więc spokojnie można zostawić z nimi maluszka i nie martwić się, że jakiś połknie. Najlepsza bezpieczna i edukacyjna zabawka
                          Co słychać? Uśmiechnij się! Życie jest za krótkie, żeby się zamartwiać

                          Skomentuj


                            #58
                            Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                            Tylko czy te klocki nadadzą się dla 2-latka?

                            Skomentuj


                              #59
                              Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                              w tym wieku dobrze sprawdzają się pluszaki.

                              Skomentuj


                                #60
                                Odp: Zabawki dla dzieci w wieku 1,5-2 lata

                                Polecamy zabawki interaktywne, dziecko może rozwijać się manualnie co jest bardzo ważne w tym wieku i dodatkowo zabawka może wydawać dźwięki, albo uczyć dziecka literek, cyferek i innych przydatnych nazw.
                                Fisher-Price, Dumel, V-tech te firmy mają bogaty asortyment tego typu zabawek, warto poświęcić chwilę i zapoznać się z ich ofertą

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X