Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jak czścić dywany

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #16
    Odp: Jak czścić dywany

    Ja czyszczę w domu odpowiednimi środkami. Chyba najskuteczniejszy okazał się xxx Nie trzeba dużo go używać a efekt jest, zmył nawet plamy które myślalam ze będzie trudno usunąć no i nie niszczy w żaden sposób dywanów.
    Last edited by disne; 26-08-2020, 19:06. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      #17
      Odp: Jak czścić dywany

      Ja jeszcze czyszczenia dywanów muszę się nauczyć Po ostatniej próbie, mój dywan wygląda jakby jakiś szaleniec się nim zajmował (wyczyszczony tylko częściowo i nierównomiernie).

      Skomentuj


        #18
        Odp: Jak czścić dywany

        Do czyszczenia dywanów potrzebny Ci jest odpowiedni odkurzacz. Czy masz już taki w domu? Jeżeli nie to czy szukałaś żeby zakupić taki sprzęt? Jeżeli nie to zerknij sobie na xxx - na pewno tam znajdziesz wszystkie informacje
        Last edited by disne; 26-08-2020, 19:06. Powód: link

        Skomentuj


          #19
          Odp: Jak czścić dywany

          xxx to logistycznie i czasowo bardzo duże przedsięwzięcie. Szczerze powiedziawszy to nie jest jedno z moich ulubionych zdjęć dlatego chciałbym zacząć zlecać to profesjonalistom. Znacie jakieś sprawdzone, rzetelne i godne polecenia firmy zajmujące się czyszczeniem dywanów?
          Last edited by disne; 26-08-2020, 19:06. Powód: link

          Skomentuj


            #20
            Odp: Jak czścić dywany

            Ja swego czasu trafiłam na ten tekst blogowy: xxx i od tamtego czasu cały czas stosuję się do jego wskazówek, jak muszę odczyścić dywan. Jest podanych kilka metod, do tego - oszczędzam na konieczności oddawania do pralni (a czasem i tam nie potrafili sobie skutecznie się z tym uporać!). Jak ktoś będzie miał podobny problem nadal - polecam poczytać, bo warto
            Last edited by disne; 26-08-2020, 19:07. Powód: link

            Skomentuj


              #21
              Odp: Jak czścić dywany

              Raz na jakiś czas warto skorzystać z xxx w domowych warunkach nie jesteśmy w stanie w pełni pozbyć się wszelkiego rodzaju drobnoustrojów i roztoczy. Potrzebujemy do tego profesjonalnego czyszczenia dywanów i wykładzin.
              Last edited by disne; 26-08-2020, 19:05. Powód: link

              Skomentuj


                #22
                Odp: Jak czścić dywany

                Dywan to najlepiej oddać w ręce profesjonalistów. Są firmy które wypiorą dokładnie u nas w domu, nie przemoczą dywanu a plamy wszystkie uda się usunąć. Polecam xxxx działają nie tylko na terenie Wrocławia. Na stronie można zobaczyć inne lokalizacje i zakres świadczonych przez nich usług.
                Last edited by disne; 26-08-2020, 19:05. Powód: link

                Skomentuj

                       
                Working...
                X