Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czekając na dziecko > Ciąża i poród
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Ciąża i poród Pytania, rozmowy, wątpliwości - wszystko wokół ciąży

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-11-2014, 10:05
ewkowata ewkowata jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
ewkowata.polki.pl

Domyślnie Odp: Wasze dolegliwości ciążowe

a u mnie to cały czas coś, w sumie prawie od początku zgaga, czasami mdłości i zaparcia no i to ciągłe zmęczenie. W sumie to już się trochę przyzwyczaiłam ale to i tak męczące jest
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-11-2014, 10:38
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88

Początek ciąży był wspaniały bez nudności i wymiotów, później zaczęły mi puchnąć nogi, dochodziły nowe żylaki, a teraz gigantyczna zgaga i bezsenność. Ale jeszcze tylko 8 tyg. i wszystko minie a mój synek będzie z nami
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-2014, 09:23
ewkowata ewkowata jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
ewkowata.polki.pl

no w ostatnich tygodniach to pewnie nieźle ciało puchnie, nawet sobie nie wyobrażam jak będę się poruszać, bańka wstańka

Teresa a co brałaś na mdłości ? bo ja już próbowałam wiele rzeczy tylko herbatki Dobre Trawienie mi pomagają i świeże powietrze
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-2014, 09:43
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

Ja bardziej napuchłam po porodzie niż przed, obawiałam się wyjścia, gdyż z ledwością włożyłam swoje buty ;/ już nawet przeszło mi przez myśl aby w kapciach wracać, dodam ze był grudzień
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-11-2014, 15:21
marzena-161 marzena-161 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
marzena-161.polki.pl

Zdjęcia: 12

Kurcze z małą miałam problem pod koniec tzn 3 tygdnie przed porodem . Nogi zaczęły puchnać - w sumie może bym stwierdziła, że to normalne ale chodzić nie mogłam i dziwnie mnie żyły bolały, jak się okzałao miałam zakrzepice ... Rozrzedzali mi krew przez 3 dni a potem cesarskie ciecie i Gocha 2 tygodnie przed terminem już była
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-11-2014, 14:31
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

a wcześniej przed ciążą miałaś problemy z krwią, czy wyszło to w trakcie ciąży?
ciekawe czym to jest spowodowane i jak tego można uniknąć
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-11-2014, 01:05
beatris20's Avatar
beatris20 beatris20 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
beatris20.polki.pl

Zdjęcia: 8

Cytat:
Napisał teresa211186 Zobacz post
Początek ciąży był wspaniały bez nudności i wymiotów, później zaczęły mi puchnąć nogi, dochodziły nowe żylaki, a teraz gigantyczna zgaga i bezsenność. Ale jeszcze tylko 8 tyg. i wszystko minie a mój synek będzie z nami
teresa u mnie ciażowe koleżanki na zgagę bardzo sobie chwalą jedzenie migdałów. A co do dolegliwości innych to podzielam - bezsenność, trudność w zasypianiu, ciągłe latanie do wc, na szczęscie jeszcze nie puchne ale pije ciągle bardzo dużo wody, soli unikam jak mogę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 23-11-2014, 14:31
zoooja1988 zoooja1988 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zoooja1988.polki.pl

mnie męczyły nudnosci starszne i dlugo, zgaga mnie nigdy nie dopadla - ale puchlam w pierwszej i drugiej ciazy - w pierwsze ciazy chodzilam cale lato i w drugiej tez - po urodzeniu jak opuchlizna zeszła to mialam straszne problemy przez te puchniecie z paznokciami u stóp bo jak by to powiedziec inaczej obcinalam pazurki z ciazy i po porodzie zrastały mi paznokcie,
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-2014, 14:42
ladybzyk ladybzyk jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
ladybzyk.polki.pl

Miasto: Zza brudnego ekranu :)
Zdjęcia: 14

Oj, moja ciąża dała mi strasznie w kość do II trymestru. Płakałam strasznie z bezsilności. Schudłam do 47 kilogramów, nic nie jadłam tylko wymiotowałam i spałam, wymiotowałam i spałam...bardzo źle się czułam. Było mi przykro jak mi koleżanki opowiadały, że ich ciąże były takie wspaniałe, takie cudowne, że ciąża to nie choroba a ja w tym momencie całowałam kibelek... na szczęście przeszło, no ale od 24 tygodnia ciąży dopadło mnie rozwolnienie, potem zatwardzenie, rwa kulszowa, która była tak strasznie bolesna, że jak mąż był, to mnie nosił a jak był w pracy chodziłam jak pies, na czworaka teraz ta grypa, krew z nosa, osłabienie, niemoc...nie mogę oddychać, bezsenność mnie dopadła...nie jest fajnie

STOP ŁAMANIU PRAW KOBIET NA PORODÓWKACH - podpisz petycję http://lepszyporod.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 04-12-2014, 21:12
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Zdjęcia: 44

Kurcze to masz atrakcję :/ Cała ciąża pod górkę :/ A lekarz co na to jak mu mówisz ? A badania krwi masz dobre ? Jak poziom żelaza ? postasu ? Jak krwinki ? Wszystko jest w porządku ?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania