Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Obcasy...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Obcasy...

    No właśnie...
    Jak wygląda u Was kwestia butów na wysokim obcasie po ciąży ?
    Przyznam,że ja przed ciążą nie potrafiłam się z obcasami rozstać. Wiadomo,że są sytuacje w których trzeba je zastąpić czymś niższym ... Teraz zakładam je bardzo rzadko Muszę nad tym popracować Mam wrażenie,że jak już je założę i obok mnie jest moja mała kochana Myszka to ludzie się na mnie dziwnie patrzą ...a już w ogóle mamusie ,które nie przywiązują w ogóle uwagi do wyglądu. Też tak macie? Może ja jakieś dziwne schizy mam?



  •    
       

    #2
    Odp: Obcasy...

    Bardzo lubię obcasy. Zaraz po ciąży do nich wróciłam. Pięknie podkreślają nogi, pupę, całą sylwetkę, są kobiece. To że masz dziecko nie znaczy że masz zrezygnować z dbania o siebie i fajnej prezencji.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Obcasy...

      Nie uważam, żeby mamy musiały rezygnować z obcasów. Wręcz przeciwinie - właśnie one powinny podkreślać nimi swoją kobiecość.
      Ja chętnie wskakuję w wysokie buty, jeśli tylko mam okazję. Do tego jakaś fajna torebka ( np. moja ostatnia miłość marc by marc jacobs) i czuję się naprawdę zadbana, nawet bez makijażu

      Skomentuj


        #4
        Odp: Obcasy...

        ja natomiast jestem wysoka mam 177 i nie lubie chodzic na obcasach w sumie nawet nei musze bo wzrost mam ale na wesela czy sylwester to zakaldam obcasy ze wzgledu na to ze wie mze inne kobiety ta mtez beda je mialy

        Skomentuj


          #5
          Odp: Obcasy...

          Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
          ja natomiast jestem wysoka mam 177 i nie lubie chodzic na obcasach w sumie nawet nei musze bo wzrost mam ale na wesela czy sylwester to zakaldam obcasy ze wzgledu na to ze wie mze inne kobiety ta mtez beda je mialy
          Tylko pozazdrościć wzrostu !!! i włosów przy okazji też



          Skomentuj


            #6
            Odp: Obcasy...

            Ja mam same obcasy, jedne mokasynki i adidasy. Ale jak jestem z Olka to tylko w adidasach bo za nia trzeba ciagle biegać
            Wysokie buty uwielbiam mam 168 i jak zakładam je i ide z moim mezem to jesteśmy równi i moge wreszcie patrzec mu prosto w oczy


            Skomentuj


              #7
              Odp: Obcasy...

              agibee wlosow? chodzi otamto zdjecie z warkoczem? to nie moj warkocz to nei moje wlosy :*

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Odp: Obcasy...

                Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                agibee wlosow? chodzi otamto zdjecie z warkoczem? to nie moj warkocz to nei moje wlosy :*
                nio myślałam,że to twoje no cóż...to tamtej zazdroszcze włosów a to miniaturkowe na zdjęciu to też nie Twoje?



                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Obcasy...

                  tamta miala doczepiane wiec nei masz czego zazdroscic teraz zadkoscia jest ze dlugie wlosy sa naturalne kiedy nawet chwalila mwlosy sisotry ciotecznej okazalo sie ze ma przedluzane... ale po jakims czasie te wlosy wylgadaja tragicznie!!! nie polcam przedluzac wlosow juz wole dopiac cos.
                  Moge Ci wyslac moje foto na meila jesli chcesz

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Obcasy...

                    to jak ?

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Obcasy...

                      Ja nie lubię chodzić jeszcze tak do 3 cm na okazje ubiorę ale tak to nie wole botki.

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Obcasy...

                        a czemu?

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Obcasy...

                          bywa że chodzę na obcasach w ciąży tak do 5 cm chodziłam
                          jak urodziłam w kozaczki juz na obcasie chodziłam
                          a na lato planuje zaszaleć jakoś z butami własnie jakimiś szpilkami czy coś lubię mieć coś fajnego na nodze.. baleriny też musza być czy letnie adidaski

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Obcasy...

                            Napisane przez evelinek13 Pokaż wiadomość
                            to jak ?
                            Chcę Adres mojego maila wyślę na Twoją prywatną skrzynkę ja Ci mojego glona nie wyślę ;D nie teraz



                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Obcasy...

                              wyslane i czekam an Twoje :*

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X