Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Jaki kosmetyk polecasz?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

    Jeśli chodzi o pielęgnację cery dojrzałej i ze zmarszczkami to szczerze polecam ten krem z firmy Monduniq - SynËĄRésist L’visage xxx . Odżywia, nawilża, regeneruje i spłyca zmarszczki. To co ważne to fakt, że nie da się go kupić w żadnej drogerii czy w internecie a jedynie w salonach, ktore na co dzień współpracują z marką.
    Last edited by disne; 29-07-2020, 22:06. Powód: link

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

      Warto szukać unikalnych kosmetyków, takich które wyróżniają się wyjątkowym składem. Niektóre z nich mogą zawierać np. komórki macierzyste z poroża jelenia, które wykazują mnóstwo cennych właściwości. Więcej na xxx można dowiedzieć się o takich kosmetykach.
      Last edited by disne; 29-07-2020, 22:06. Powód: link

      Skomentuj


        Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

        Używał ktoś kosmetyków BeBio Chodakowskiej? Polecacie?

        Skomentuj


          Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

          ja na pewno naturalne, chociaż mam pewne grzeszki jeżeli chodzi o np. krem bb z korei gdzie nie ma on zbyt dobrego składu, ale dobrze kryje na dość jasną cere.

          Skomentuj


            Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

            Napisane przez PassivE91 Pokaż wiadomość
            ja na pewno naturalne, chociaż mam pewne grzeszki jeżeli chodzi o np. krem bb z korei gdzie nie ma on zbyt dobrego składu, ale dobrze kryje na dość jasną cere.
            Naprawdę? Zapewne myślimy o tym samym koreańskim kremie bb. Ślicznie kryje, ale nie wiedziałam, że ma słaby skład. Kurczę, zawsze staram się wybierać jak najprostsze kosmetyki a przy tym jak najbardziej naturalne i ten krem bb bardzo teraz mnie zaskoczył.

            Skomentuj


              Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

              to i ja wtrącę swoje 3 grosze i polece owocowy peeling enzymatyczny z eveline. Ma fajną konsystencję typu gommage, mam wrażenie, ze ściera wszystkie zanieczyszczenia i martwy naskórek jak gumka Fajna cena, za 50 ml płaci się niecałe 14 zł a teraz jest jeszcze na promocji w rossmanie.

              Skomentuj


                Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                Ja lubię produkty z Make Me Bio. Mają dobre składy.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                  Do mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu polecam [ hyaloo.pl/pl/p/Princess-Rich- . Super wypełniacz z kwasem hialuronowy.
                  Last edited by disne; 02-07-2020, 00:43. Powód: link

                  Skomentuj


                    Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                    Polecam kosmetyki o stricte naturalnym składzie. To najlepsza opcja dla każdego rodzaju cery

                    Skomentuj


                      Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                      Ostatnio zaczęłam stosować kosmetyki konopne. One są bardzo dobre dla skóry tłustej takiej jaką mam ja oraz na łuszczycę i inne problemy skórne. Poczytajcie o tym na stronie xxxx tutaj macie opisane właściwości tych kosmetyków oraz ich zastosowanie. Polecam najmocniej.
                      Last edited by disne; 29-07-2020, 22:05. Powód: link

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                        Wątek "odgruzowany" z linków i spamów.

                        Pamiętaj o zasadach Forum.
                        jedna z nich 2. Nie umieszczaj treści reklamowych, linków do innych stron – ani w sygnaturze, ani w treści postów.


                        Proszę zatem o nie wklejanie linków sklepów, kosmetyków i innych - wszystkie będą usuwane.

                        Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji i wymiany informacji

                        Skomentuj


                          Odp: Jaki kosmetyk polecasz?

                          ja bym baaardzo chciała znaleźć coś na wrastające włoski na nogach. te czerwone ciapki na nogach są męczące.

                          Skomentuj


                            Kilka dobrych firm kosmetycznych, których kosmetyki mogę z pełnym przekonaniem polecić

                            Sylveco
                            Make me bio
                            Vianek
                            Biolaven
                            Organica

                            Kosmetyki są dostępne w niektórych drogeriach stacjonarnych, jednak z doświadczenia wiem, że czasami bardzo trudno jest je stacjonarnie znaleźć tak wieć moim zdaniem najlepiej po prostu zerknąć sobie do sklepów online.

                            NO i koniecznie dziewczyny zajrzyjcie sobie na stronę Coupondojo. Nie wiem czy znacie ale jest to stronka, na której mozna znaleźć sobie kupony rabatowe do sklepów z kosmetykami. Dobrze sprawdzać sobie jakie są aktualne promocje na stronie.
                            Last edited by gagatka; 26-10-2020, 13:20. Powód: link

                            Skomentuj


                              ja od niedawna testuje markę eeny meeny - dla mam i dzieci i calej rodziny- jestem pod wilekim wrażeniem naturalnych składów
                              polecam też miya, sylveco i the ordinary - lubię ich składy i skuteczność

                              Skomentuj


                                Dla mnie marka Bielenda i linia Eco Nature. Polska marka, do tego nie droga, a dobra no i ta naturalna linia kosmetyków. DLa mnie najlepsza

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X