Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

ciaza 3 miesiace po porodzie

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Napisane przez FamilyTree Pokaż wiadomość
    Może ciężko w to uwierzyć, ale karmiące mamy jednak nadal są w przeświadczeniu, że laktacja wstrzymuje owulację - na prawdę, mimo, że się trąbi o nieprawdziwości tej teorii (oczywiście nie wszystkie)
    Brać pod uwagę możliwość zajścia w ciąże to mimo wszystko coś innego niż bycie w tej ciąży.
    No có, ja decydując się na sex po ciąży wiedziałam o tej możliwości (karmiłam piersią) więc powzięłam dodatkowe środki ostrożności, ogólnie wolałam być podwójnie zabezpieczona niż mieć nawet najmniejsze ryzyko jakiejkolwiek niespodzianki, na którą nie mogłam sobie pozwolić, po urlopie macierzyńskim wracałam do pracy, mieszkamy w innym kraju niż nasza rodzina więc na ewentualną pomoc nie mogliśmy liczyć.

    Moja mama miała moją siostrę i mnie rok po roku i wiem, że bez pomocy moich babć nie dała by sobie rady. Babcie przestały jej intensywnie pomagać kiedy moja siostra miała 2,5 a ja 1,5 roku. I tak jestem pełna podziwu dla matek dzieciaczków z małą różnicą wieku

    Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

    Różności do postów
    GALERIA OLAFKA

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: ciaza 3 miesiace po porodzie

      Witam. Trochę mnie tu nie było. Ale czas tak szybko leci. DO porodu zostało mi 18 dni. A Szymuś w styczniu będzie miał roczek. Druga dzidzia to ponoć dziewczynka... po urodzeniu się potwierdzi, ale tak czuję od samego początku. Od kilku miesięcy mieszkam z mamą, która mi dużo pomaga, wszak nie mogę teraz zbytni dźwigać mojego synka, nie mogę go potrzymać przy próbie chodzenia. Boję się jak ch..., co będzie dalej. Ale tak szybka druga ciąża to znak z góry, wcześniej nie mogłam zajść prawie 4 lata. Boję się, ale i strasznie się cieszę. Znów to szykowanie, prasowanie ciuszków. Kupowanie kosmetyków dla dzidzi. Same uroki.
      Osoba zakładająca ten wątek już urodziła, więc liczę że się odezwie i przekaże jak jej tam idzie. Pozdrawiam

      Skomentuj


        #33
        Odp: ciaza 3 miesiace po porodzie

        Urodziłam 22.12, córeczkę. Minęło już 3 tygodnie, a ja świetnie sobie daję rady. Synek nie jest zazdrosny, bardzo cieszy się ze siostrzyczki. Tak że wcale nie jest tak źle, jak to myślałam kiedy dowiedziałam się o ciąży. Wszystko człowiek przeżyje.. tylko musi sobie zaplanować parę rzeczy.

        Skomentuj


          #34
          Odp: ciaza 3 miesiace po porodzie

          Grażyna gratulacje Czyli jednak dziewczynka tak jak lekarze Ci mówili.
          Z Twoich słów wynika, że raczej optymistycznie patrzysz w przyszłość.
          To świetnie. Powodzenia


          Skomentuj


            #35
            Odp: ciaza 3 miesiace po porodzie

            Witam. Moja córka skończyła już 7 miesięcy i nadal uważam, że to się wydażyło to był wielki dar od Boga.
            Dzieci mam naprawdę grzeczniutkie. Asia od samego początku pięknie śpi całe noce, a w dzień potrafi sama się bawić, wogóle jej nie słychać. Jemy już obiadki i kaszki, powoli chcę ją odstawić od cyca.
            A Szymuś zaczyna już mówić wyrazy i to naprawdę ładnie.
            Moja mama już przy dzieciach mi nie pomaga, mam wszystko poukładane, a mama tylko obiadki nam gotuje


            Bycie mama "rodzikowych bliźniąt' jest naprawdę SUPER
            Pozdrawiam

            Skomentuj


              #36
              Odp: ciaza 3 miesiace po porodzie

              Ja gdzies czytalam ze najlepszy czas na odpoczecie po ciazy i porodzie dla organizmu na kolejna ciaze to 3 lata.

              Skomentuj

                     
              Working...
              X