Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Najlepsze mleko modyfikowane

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

    A propos koziego mleka- czy mogłabys opisać swoje doswiadczenia z jego stosowaniem u dziecka? I jeszcze jedno pytanie - jakie mleko kozie podawałaś?
    Moja koleżanka, która mieszka w Niemczech zachwala mleko modyfikowane na bazie mleka koziego Bambinchen. Czy znasz moze ten produkt. W Niemczech jest już dostępne podobno od wielu lat.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

      My od 2 miesiąca życia używamy Bebilon. Mała nie ma żadnych problemów z kupką i bólem brzuszka. U nas sprawdził się w 100%.
      Polecam mojego bloga o ciąży i macierzyństwie: http://szczesliwamama.pl/
      Pozdrawiam

      Skomentuj


        Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

        ja próbowałam bebilon, nan i bebiko, i hipp. Z tego wszystkiego najlepszy był bebilon. ale również nan ten bifidus. To jest z dodatkowym błonnikiem. Miał super działanie, dziecko nie miało ani zaparć ani biegunek, wypróżniało się bezproblemowo

        Skomentuj


          Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

          Moja córka miała zaparcia po mleku modyfikowanym , przez kilka dni musiała brać dicopeg junior , potem jelitka się unormowały. Cieszę się , że są takie alternatywy bo córka czesto przez nowe rzeczy ma zaparcia. Dlatego muszę wprowadzać po mału wszystko.

          Skomentuj


            Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

            W szpitalu córka była karmiona NAN-em i przy nim zostaliśmy. Syn kiedyś dostał Bebilon, ale go nie chciał pić. Potem dostał NAN 3 i je wypija z przyjemnością.

            Skomentuj


              Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

              Ja karmie piersią ale podawałam również Bebilon. Jak dla mnie bardzo dobre mleko dla dzieci, Nan również polecam bo stosowałam go przy starszych dzieciakach.




              Skomentuj


                Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                Moim dzieciom najbardziej przypadło do gustu NAN i BEBIKO są bardzo podobne smaki mleka. Bebilon u nas nie sprawdziło się kompletnie, dzieci nie chciały pić

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                  Ja od początku podawałam synkowi Bebiko i bardzo dobrze nam się sprawdza tym bardziej że jakiś czas temu został ulepszony jeszcze skład tego mleka.

                  Skomentuj


                    Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                    U nas od początku też jest Bebiko. Synek zawsze chiał je pić, nigdy nie miał po nim problemów z brzuszkiem czy z kupką. Nam cenowo też pasowało, dlatego nie zmieniałam na inne. Zostaliśmy przy pierwszym wyborze i nie żałujemy.

                    Skomentuj


                      Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                      To co według nas jest najlepsze niekoniecznie musi być najlepsze dla maluszka. Są dzieci mniej wybredne, a i te bardziej. U nas sprawdziło się bebiko, enfamil niby taki super, a córcia nie chciała go pić.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Najlepsze mleko modyfikowane

                        Napisane przez happypuppy
                        Marka Bebilon jest bardzo dobra. Ja podaje Bebilon Pronutra-Advance. Jestem zadowolona. Mały nie ma żadnych problemów z jego tolerancją. Jest ok. Jeśli chodzi o zakup, to z powodzeniem można je kupować w każdej stacjonarnej aptece DOZ, bo ceny mają porównywalne z ofertą internetową, a realizacja jest "od ręki".
                        W końcu nie trzeba zamawiać mleka online tylko w DOZ można bebilon dostać i to spory wybór także tych na ulewanie, kolki.

                        Skomentuj


                          Ja uważam że mleko jest niezbyt zdrowe najlepsze mleko to owsiane

                          Skomentuj


                            U nas też najlepiej sprawdza się mleko Bebilon. Na samym początku wybraliśmy Bebilon Nenatal Premium. Jest to mleko przeznaczone dla wcześniaków. Nasza córka urodziła się troszkę za wcześnie ale to mleko sprawdziło się świetnie. Mleka Bebilon kupuję zawsze w aptekach DOZ.

                            Skomentuj

                                   
                            Working...
                            X