Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Witaminy dla ciężarnych

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Witaminy dla ciężarnych

    Ja w ciąży brałam Falvit Mama - https://*********************************/product-po...a-30-tab-.html Cenowo jest bardzo ok co jest moim zdaniem ogromnym plusem Łykałam te witaminy w pierwszej i drugiej ciąży. Dzieci miały zapewniony cały zestaw witamin.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Witaminy dla ciężarnych

      Ja podczas pierwszej jaki i drugiej ciąży brałam Femibion natal 2 i jestem bardzo z nich zadowolona więc podczas karmienia piersią witamin nie zmieniałam...teraz jeszcze biorę, są dość drogie ale zamawiam przez internet i wychodzi duzo taniej.

      Skomentuj


        Odp: Witaminy dla ciężarnych

        Dziewczyny, a po dłuższym okresie starań np. roku, brałyście może jakies specjalistyczne suplementy z mio inozytolem jak np. http://www.inofem.pl/ ?

        Skomentuj


          Odp: Witaminy dla ciężarnych

          A czy suplementujecie magnez w ciąży?
          Jeśli tak, to w jakich ilościach i w jakiej postaci? Czy magne b6 max w ciąży będzie dobrym wyborem?
          No i najważniejsze - czy po magnez powinnyśmy sięgać bez konkretnych objawów, czy dopiero jakieś niedobory są wskazaniem do suplementacji?

          Skomentuj


            Odp: Witaminy dla ciężarnych

            Brałam kwas foliowy ok 4mcy przed i witaminę D

            Skomentuj


              Odp: Witaminy dla ciężarnych

              Ja kwas foliowy i witaminę D zaczęłam brać już 2 lata przed planowanym zajściem w ciąże. O ile prawie każda z nas wie, że kobiety powinny brać kwas foliowy, o tyle nadal mało osób wie jak ważna jest witamina D. Ludzie nie zdają sobie sprawy z tego, że tej witaminy nie da się dostarczyć dietą w odpowiedniej ilości do organizmu. Ja sama przez wiele lat o tym nie wiedziałam, a dowiedziałam się dość przypadkiem, bo na jednym z forów internetowych. Aktualnie biorę VitrumD3, bo to chyba najtańszy i najlepszy suplement z tą witaminą. Na tej stronie http://www.vitrumd3.pl/ znajdziecie informacje zarówno o tych tabletkach jak i o samej witaminie D.

              Skomentuj


                Odp: Witaminy dla ciężarnych

                Ja brałam taki zestaw witamin dla kobiet w ciąży, chociaż mojej przyjaciółce ginekolog Płock powiedział, że to wcale nie jest dobre. Najlepiej podobno przyjmować witaminy osobno, bo takie 5w1 nie działa tak skutecznie. Ale szczerze nie wiem co o tym myśleć.

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Witaminy dla ciężarnych

                  Ja nie brałam i postawiłam tylko na zdrowe odżywianie. Zostało mi to do dziś,bo bardzo rzadko jem coś niezdrowego. Wyniki miałam super,raz tylko miałam anemię ale w 3 dni postawiłam się na nogi. Suplementy nigdy nie będą tak dobrze przyswajalne jak naturalne produkty. A żeby się zdrowo odżywiać,zapewniając wszystkie składniki odżywcze dla siebie i maluszka trzeba wiedzieć co z czym jeść i czego z czym nie jeść

                  Skomentuj


                    Odp: Witaminy dla ciężarnych

                    Pamiętaj, ze ze zdrowej żywności do organizmu trafia niecałe 50% kwasu foliowego, nie biorąc dodtkowo folika narażasz swoje dziecko na wady jak wodogłowie, rozszczep kręgosłupa, warki a nawet bezmózgowie.

                    Skomentuj


                      Odp: Witaminy dla ciężarnych

                      Zależy jaki kwas foliowy. Metafolina jest najlepiej przyswajalna a w wielu tabletkach na rynku jest sztuczny kwas foliowy,bardzo słabo przyswajalny. Na szczęscie w Polsce można znaleźć wiele preparatów z metafoliną.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Witaminy dla ciężarnych

                        Ja przed zajściem w ciążę przez jakiś czas brałam Folik, ale z racji problemów z poczęciem dzidziusia, zaprzestałam jego łykania - rachunek ekonomiczny. Po zajściu w ciążę na polecenie lekarza zaczęłam za to brać Femibion - najpierw 1 potem 2. Z kolei położna na wieść o tym, że łykam takie witaminy, stwierdziła tylko, że dzięki temu wyhoduję sobie mega wielkie dziecko - no i chyba miała rację, bo dziecię wyszło nam ogromne

                        Skomentuj


                          Odp: Witaminy dla ciężarnych

                          Ale właśnie folik pomaga w zajściu w ciąże, zwłaszcza jeśli bierze go przyszły tata, bo folik poprawia jakość nasienia i ruchliwość plemników.

                          Skomentuj


                            Odp: Witaminy dla ciężarnych

                            Napisane przez kropla Pokaż wiadomość
                            Ale właśnie folik pomaga w zajściu w ciąże, zwłaszcza jeśli bierze go przyszły tata, bo folik poprawia jakość nasienia i ruchliwość plemników.
                            Akurat w naszym przypadku Folik nie zdał egzaminu, bo aby poprawić naszą płodność potrzeba było operacji i leków ciężkiego kalibru.

                            Skomentuj


                              Odp: Witaminy dla ciężarnych

                              Ja przyjmowałam kwas foliową już na pół roku przed planowaną ciążą. Organizm musi mieć czas na odłożenie odpowiedniej dawki witaminy by układ nerwowy dzidziusia mógł być dobrze odżywiony


                              Skomentuj


                                Odp: Witaminy dla ciężarnych

                                Ja przyjmowałam kwas foliowy już na pół roku przed planowaną ciążą. Organizm musi mieć czas na odłożenie odpowiedniej dawki witaminy by układ nerwowy dzidziusia mógł być dobrze odżywiony


                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X