Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Elektroniczna niania- Jaka???

Collapse
Zamknięty wątek
X
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Elektroniczna niania- Jaka???

    Chcę przenieść dzieci do osobnego pokoju na nocne sanie i planuję zakup elektronicznej niani. Szczerze mówiąc- nie mam zielonego pojecia, czym się kierować i które z funkcji oferowanych przez te urządzenia są przydatne.

    Mozecie podpowiedzieć, jakie nianie stosowałyście, co brać pod uwagę na pierwszym miejscu, a co pomijać?
  •    
       

    #2
    Odp: Elektroniczna niania- Jaka???

    Witaj.
    Polecam nianie philips'a- myślę, że wszystkie będa dobre, a zakup uzależniony jest jedynie od zsobności potrfela. Pięć lat temu zakupiłam pierwszą i działała bez zarzutu, teraz jedynie przy załączaniu zaczyna szumieć przez sekundę, ale może być to juz wynikiem jej kilku upadków na podłogę. Teraz potrzebowalam drugiej i pokusiłam się na fisher price, ale oddałam do sklepu, ponieważ, przy wlączonej niani cały czas jest szum, który w dzien być może nie przeszkadza, ale w nocy jest nie do zniesienia, a ponadto niania łapała mi jakieś zagraniczne radio. Postanowiłam więcej nie eksperymentować i kupiłam philips avent SCD480. Cena w internetowym sklepie 158 zl plus 16 zł za kuriera.

    Skomentuj


      #3
      Odp: Elektroniczna niania- Jaka???

      lusia- dziękuję za podpowiedź.

      poczytałam trochę w necie o nianiach, ale trudno mi się zdecydować. Większość chwali sobie philipsa.

      podobno cyfrowe mają czystszy odbiór niż analogowe...

      Radziłam się sąsiadki i Ona skarżyła się, że nieraz ściąga inne dzieci z sąsiedztwa- a mieszkamy w domkach jednorodzinnych, a nie np. w bloku, gdzie mieszkania są blisko siebie.

      Skomentuj


        #4
        Odp: Elektroniczna niania- Jaka???

        Hej,ja mam nianie "baby ono',cenowo nie tak strasznie bo 95zł.jestem zadowolona,polecam.mam ja juz półtora roku i nadal działa...:d:d

        Skomentuj


          #5
          Odp: Elektroniczna niania- Jaka???

          My mamy Philips scd 520 i jestem z niej bardzo, bardzo zadowolona. Odbiór jest bez zarzutu, żadnych szumów, czysty dźwięk, wszystko wyłapuje. Mi przy wyborze zależało na dobrej jakości, z tego względu że drzwi od sypialni musimy mieć zamknięte ponieważ mamy w domu kocury. Poza tym zależało mi żeby na odbiorniku wyślietlała się temperatura jaka jest w pokoju dziecka - to jest BARDZO przydatne, zwłaszcza zimą kiedy można od razu zareagować i skręcić lub podkręcić grzejniki. Był moment kiedy włączaliśmy kołysanki, mają bardzo przyjemny, ciepły dźwięk. Jest droga, ale warto, bo jest się spokojnym o dziecko.

          Skomentuj


            #6
            Odp: Elektroniczna niania- Jaka???

            Ja mam z canpola taką http://www.pierwszyusmiech.com.pl/pr...pol-2-848.html za 180 zeta i teraz sobie życia nie wyobrażam bez tego urządzenia!

            Skomentuj


              #7
              Odp: Elektroniczna niania- Jaka???

              Witam. By zredukować ilość wątków o podobnej treści ten zamykamy i zapraszamy do dalszej dyskusji tutaj: http://forum.babyonline.pl/forum/sho...=niania&page=3

              Skomentuj

                     
              Working...
              X