Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Rocznik 1996/97/98/99

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Rocznik 1996/97/98/99

    U mnie ze starszaków rocznik 96 i98. Też jest ciekawie.
    Chętnie poczytam o przebojach innych niż zupki i kupki.

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Rocznik 1996/97/98/99

      cześć Werda-ja już nie wiem sama o jakich rewelacjach lepiej sluchać







      Skomentuj


        Odp: Rocznik 1996/97/98/99

        witaj werda,miło że dołączyłaś.Napisz coś o swoich dzieciach.Gdzie starsze chodzi do szkoły?
        U nas to tak sobie.Zuza niedawno wróciła z wymiany szkolnej do Niemiec.Trochę opowiadała,głównie odpowiadała na pytania.Jakaś taka tajemnicza.Przywiozła słodycze które dostała i trzyma je w lodówce,chyba się nie podzieli-skąpiradło.Fajnie, poznała dużo niemieckich przyjaciół.Piszą już na FB czy skype.
        A Bartosz do LO chce się wybrać.No nie wiem oceny ma takie sobie,może jednak gdzieś się dostanie.






        Skomentuj


          Odp: Rocznik 1996/97/98/99

          Hej, Werda Powiem tak, ze problem kupek i zupek łatwiejszy do rozwiązania, bo potem jak dziecko rośnie to zaczynają się schody :P
          Takie pytanie z innej beczki mam- jaki prezent można kupić wychowawczyni na koniec gimnazjum? Po ostatniej wywiadówce była burza mózgów rodziców i oczywiście jak zwykle nie można się dogadać.
          Moja prawie dorosła córka


          Moja wyrośnięta kruszynka

          Skomentuj


            Odp: Rocznik 1996/97/98/99

            Ciężki temat,u nas jest tak,że nauczyciel nie może przyjąć upominku którego wartość przekracza200zł kupiliśmy srebrny kpl biżuterii i wielki bukiet kwiatów z wazonem







            Skomentuj


              Odp: Rocznik 1996/97/98/99

              Wiadomo, że lepiej coś skromniejszego, żeby nie przesadzić. Słyszałam tez, ze dużo osób kupowało jakieś zestawy filiżanek czy coś w tym rodzaju.
              Moja prawie dorosła córka


              Moja wyrośnięta kruszynka

              Skomentuj


                Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                Nasi na koniec 6kl kupili pióro wieczne z dedykacją w pudełku i kwiaty


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                  Napisane przez Kira13x Pokaż wiadomość
                  Wiadomo, że lepiej coś skromniejszego, żeby nie przesadzić. Słyszałam tez, ze dużo osób kupowało jakieś zestawy filiżanek czy coś w tym rodzaju.
                  Właśnie te filiżanki i spodki wymyśliły mamy w przedszkolu bo 8 osób odchodzi do zerówki w szkole.Zażyczyły po 50 zł bo na kwiaty też.Ja niestety na to nie mogę się zgodzić,za duża kwota dla mnie.
                  A u Bartosza możliwe że jakiś pendrive kupią ale nie wiadomo.






                  Skomentuj


                    Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                    Mój jest 98 i uparcie twierdzi, że nie mam co z nim rozmawiać o tych sprawach bo on będzie singlem. Nie wiem czy powinnam zacząć się już martwić

                    Skomentuj


                      Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                      Hej!Co żadna nie pisze?Kira,jak Twoja córka wypadła z punktami?Mój ma do 126.Do LO już się dostał tylko czy tam gdzie chce?Córka z paskiem znowu miała.A co tam u innych?
                      Last edited by bazumik; 01-07-2013, 11:51.






                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                        Jednak cisza
                        Mój syn dodtał się do jednego z lepszych LO w mieście.Co prawda wolał do innego a to było na 2 miejscu.To samo LO kończyła babcia i jej siostra.A co u Was,może jednak jakaś odezwie się?






                        Skomentuj


                          Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                          Moja Olka była laureatką olimpiady, także ją przyjęli tam gdzie chciała. Od września liceum z internatem. Trochę się boję, ale nie chciałam jej zakazywać, w końcu już prawie dorosła dziewczyna.

                          Werda, na wszystko przyjdzie czas i nic na siłę :P z mojej córy się mąż naśmiewał, że niedługo weźmie ślub z probówkami i menzurkami ;D Ja tam nie naciskam, na razie ma przyjaciół płci męskiej, jak będzie gotowa to i zięć się znajdzie. :P A u 15-latka plany się jeszcze wieele razy zmienią.
                          Moja prawie dorosła córka


                          Moja wyrośnięta kruszynka

                          Skomentuj


                            Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                            Aha, na koniec roku klasa kupiła w końcu wychowawczyni taki kosz ze storczykiem, słodyczami, kawą, herbatą i coś tam jeszcze. Fajnie to wyszło, ładnie opakowane i niedrogo, bo sami dokładnie wybierali, co chcą w nim mieć.
                            Moja prawie dorosła córka


                            Moja wyrośnięta kruszynka

                            Skomentuj


                              Odp: Rocznik 1996/97/98/99

                              Witam!Jak tam po rozpoczęciu roku szkolnego?Mój w 1 kl LO a córa w 3 gimn(każdego dnia przychodzi jakaś strasznie wściekła).
                              U Bartosza 36 uczniów jest 26 chł 10 dz.U córki mają nową koleżankę w tej klasie.






                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X