Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    Wszystkiego najlepszego dla Martynki - zdrówka i spełnienia wszystkich marzeń :*

    Dziękujemy za życzenia urodzinowe


    Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Zdrówka i beztroskiego dzieciństwa kolejnej solenizantce - Liliance!! Sto latek i dużo uśmiechu życzy Franio i "ciocia"

      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Dziękujemy pięknie za życzenia i ślemy spóźnione sto latek dla Mikołaja, Antosia i Martynki

        My już po pierwszej imprezie, z dziadkami i właśnie przycupnęłam szybko przed kompem, żeby sprawdzić przepis na tartę migdałową na jutro, bo bedzie jeszcze moje rodzeństo z żonami, mężami i dziećmi i koleżanka z synkiem..ale nie mam już jajek - mężuś się nie bał i zeżarł na śniadanie jajecznicę z 4!Udusić to mało!
        No nic, coś wymyślę..
        Duże już te nasze maluchy, no nie?
        Moja Lilka dostała dziś rower od dziadków i taka mi się duża właśnie na nim wydaje być..

        Ściskamy wszystkich,papa


        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Uśmiechu, zdrówka i wszystkiego co w dzieciństwie najlepsze Sto lat dla Alusi!!

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Wszystkiego co najlepsze, dużo zdrowia i uśmiechu na twarzy dla Lilianki i Alusi :*


            Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Bardzo dziękujemy za życzenia!!!
              Już się trochę pogubiłam więc życzę małym solenizantom wszystkiego dobrego, dużo dużo zdrowia, szczęścia, oby żaden kryzys ich nie dopadł!!!


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                No i nie dostaliśmy się do przedszkola!!! Dzięki ci HGW


                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010

                  No nam się udało. Mała przyjęta. Także ja ruszam wreszcie z jakąś porządną robotą...

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010

                    Damianku, Julciu, Natanku, Dawidku Sto latek!! Dużo zdrówka i uśmiechu!!

                    Przepraszam, że tak hurtowo, ale ostatnio jestem na bakier z komputerem No i składam na wyrost bo wyjeżdżamy na majówkę. Pierwszy 8-dniowy urlop od dwóch lat. Ale powiedziałam, że tym razem nie odpuszczę bo musimy odpocząć, wyspać się w końcu. Ustalimy dyżury przy małym i mam nadzieję, że jakoś to będzie na wyjeździe.

                    My też dostaliśmy się do przedszkola, do grupy integracyjnej. Będzie w niej 4 dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności i 11 zdrowych. Nad dziećmi czuwają stale dwie opiekunki, więc może z czasem nie będę musiała chodzić z małym i czekać na niego te 3 godziny w przedszkolu. No, ale to się zobaczy, do września jeszcze czas...

                    Pisałam Wam wcześniej, że mały sika już do nocnika... sikał 3 dni. Potem od razu przestawił się na kibelek. Bez nakładki, bez kombinowania, albo staje na stołeczku, albo siada normalnie. A paczkę pampersów to mam tę samą od miesiąca prawie

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      I ja również składam najlepsze życzenia urodzinowe dla Damianka, Julci, Natanka i Dawidka

                      Gosia - szkoda, że Wam się nie udało z przedszkolem
                      My się dostaliśmy. Jak powiedziałam Antosiowi, że będzie chodził do przedszkola, to się ucieszył i stwierdził, że już "jutro pójdzie". Ciekawe jaki będzie miał zapał we wrześniu?

                      Wszystkim, którzy gdzieś wyjeżdżają na majówkę życzę udanego wypoczynku i super pogody


                      Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        My również składamy wszystkim małym jubilatom życzenia i przesyłamy całuski

                        Julcia dziękuje za życzenia

                        ja jeszcze nie wiem czy sie dostaliśmy do przedszkola bo moja starsza córcia od 2 tygodni w domu chora

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          My również dołączamy się do życzeń dla wszystkich solenizantów i dziękujemy za życzenia dla Dawidka:*

                          Dawid też się dostał do tego przedszkola do którego chcieliśmy więc bardzo się cieszymy.

                          Karolcia udanej majówki i dużo spokoju i wypoczynku, my też wyjeżdżamy ale w piątek dopiero więc Dawid swoje trzecie urodzinki będzie świętował na wyjeździe co mnie bardzo cieszy bo u nas pogodę kiepską zapowiadają.

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Hej Mamusie!! Jak tam po weekendzie majowym?? My oczywiście wróciliśmy chorzy ;( Franek z gorączką i na antybiotyku jest od 3 dni. Wyjazd był naprawdę fajny i odpoczęłam... nie chciało mi się wracać do domu!!

                            Justynka jak tam wieści z frontu?? Czy to już Zosieńka jest z Wami??

                            Becia pochwal się gdzie byłaś!! Pewnie jakieś ciepłe kraje co??

                            Widzę, że nawet Marietka się odezwała - w końcu

                            A u nas znowu pod górkę z przedszkolem... a miało być tak pięknie. Teraz pani dyrektor wymyśliła nagle, że potrzebuje orzeczenie z poradni psychologiczno-pedagogicznej o potrzebie specjalnego kształcenia... Nie kumam jak się ma orzeczenie poradni psychologicznej do cukrzycy, ale cóż... takiego orzeczenia i tak nie dostanę bo mały rozwija się prawidłowo. Bez tego dokumentu pewnie nas nie przyjmą... Ciekawa tylko jestem jak sobie przedszkole poradzi kiedy obejmie nas obowiązek przedszkolny i szkolny!

                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Karola - zdrówka dla Was. Fajnie, że weekend się Wam udał
                              Co do tego przedszkola, to też tego nie rozumiem po co u Franka taka opinia? Czy to w ogóle zgodne z prawem? Brzmi to trochę jak dyskryminacja.

                              Ja jeszcze w dwupaku. Myślałam, że już dzisiaj zobaczę swoje dziecko, a to tylko był fałszywy alarm.


                              Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Justyna - trzymam kciuki! Oby gładko poszło Daj koniecznie znać jak urodzisz!!!!!

                                Karolina - dla mnie to też jakieś dziwne i niezrozumiałe... Franek owszem ma indywidualne potrzeby z zakresu żywienia i powiedzmy opieki (jak np sprawdzanie stanu cukru) a nie kształcenia.... co ma piernik do wiatraka?

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X