Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Kwiecień 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Odp: Kwiecień 2010

    My po kontroli. Kaszel bez zmian. Dodatkowo dostaliśmy krople do inhalatora i nadal ten sam antybiotyk. Lekarka kazała "przemycać" go w jedzeniu.

    Co do wniosków do przedszkola, to u nas nie trzeba było opisywać dziecka. Gosia, u Was dużo dzieci przyjmą - W naszym tylko 25. Ciekawe, które nasze dzieci się dostaną?


    Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

    Skomentuj

    •    
         

      Odp: Kwiecień 2010

      Kochana dużo???, w zeszłym roku do tego przedszkola nie dostało się 200 dzieci. Na całą dzielnicę są trzy przedszkola, w tym jedno jakieś 15 km ode mnie. Dlatego jak się mała dostanie, to bedzie cud!!!


      Skomentuj


        Odp: Kwiecień 2010

        Ech... no chyba lepiej żyć "bez ślubu" - dzieci "samotnych" mają dużo punktów :P No ja też złożyłam wniosek, nie wypełniałam w systemie, drukarki brak w domu, to zaniosłam ręcznie pisany. Gosia - nie macie wesoło... a jaka alternatywa? Jakiś klubik? Czy raczej nie...?

        Skomentuj


          Odp: Kwiecień 2010

          Matko, aż tyle dzieci chętnych?!
          Nie liczę, że się dostaniemy, ale przynajmniej wiem, na czym to polega i w przyszłym roku już będę wiedziała co i jak.
          Szkoda, że u nas nie ma klubików. Jest prywatne przedszkole, ale bardzo drogie.

          Wiecie, jak ja już bym chciała wiosnę. Jakoś w ogóle nie czuję, że się Święta zbliżają.


          Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

          Skomentuj


            Odp: Kwiecień 2010

            Justyna - już niedługo... przyjdzie wiosna i bocian przyleci z zawiniątkiem dla Was

            Też czekam z utęsknieniem na ciepełko... marzy mi się plac zabaw z dzieckiem...

            Skomentuj


              Odp: Kwiecień 2010

              Cześć mamelcie

              Justyna, suwaczek coraz dalej, fajnie a jak sie czujesz?Wszystko ok? Zazdroszcze terminu wiosennego rozpakowania, bo tak zimą to przewalone, na spacer sie nie da isc na dłuzej i w ogóle, te śniegi i wózek..jakos tak jest przyciężkawo.A jak tam Antek, wyzdrowiał?

              Karola, co do nocnikowania, to spróbuj odstawic jak dziewczyny radzą, ja kilka razy chowałam sprzet do szafy bo nijak nam nie szło..az kupiłam Lilce majteczki - oczywiscie z hello kityPomysł sprzedała mi bratowała, ich syn dostał gatki z koparkami i zaczał korzystac z nocnika, bo nie chciał, zeby autko zmokło - z moja Lilka było dokładnie tak samo..Polecam wypróbowac.Faktycznie najlpeiej latem, choc ja działałam jakos w grudniu i sie dało..ale awarie sie zdarzały..

              My tez złozylismy podanie do przedszkola..ciekawe czy sie uda..
              Poki co Lila idzie od maja do prywatnego...ale wolałabym panstwowe, raz, ze taniej, dwa blizej i jakos po tych aferach wszystkich, zaczynam sie bac takich kameralnych miejsc..

              No i jeszcze Wam napisze, ze czuje sie taaaka spełniona teraz..jest zapiernicz niezły, ale jeden uśmiech którejś z dziewczynek i juz mi lepiej Majeczka sobie guga i gaworzy i słodko przy tym usmiecha..jeju jakie to niesamowite uczucie..Chyba zwariowałam, ale jak ją tak trzymam przy piersi i patrzymy sobie w oczka a ona zaczyna sie uśmiechac i gada do mnie zamiast ciumkać, to mam ochotę na całą gromadkę takich słodkości pachnącychNo jednak zwariowałam..
              Ściskam Was mocno,papa


              Skomentuj


                Odp: Kwiecień 2010

                Sto lat dla Frania. Dużo zdrówka, żeby Twoja choroba nigdy nie przeszkodziła Ci w byciu szczęśliwym. Żeby się spełniły wszystkie Twoje marzenia. A także mamusi: dużo radości z Twojego synka :-)





                WESOŁYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH!!!!!! ULEPCIE PIĘKNE BAŁWANY ;-)

                Skomentuj

                •    
                     

                  Odp: Kwiecień 2010



                  Wesołych świąt dla wszystkich całuski dla wszystkich bąbelków i uściski dla ich mam

                  Skomentuj


                    Odp: Kwiecień 2010



                    NAjlepsze życzenia urodzinowe dla naszego najstarszego mężczyzny
                    sto latek Franiu i duuużo zdrówka

                    Skomentuj


                      Odp: Kwiecień 2010

                      Z okazji 3 urodzin Frania życzymy mu wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu na twarzy. Bądź nadal taki dzielny, jak do tej pory :*


                      A dla wszystkich z okazji Świąt Wielkanocnych: miłości, która jest ważniejsza od wszelkich dóbr, zdrowia, które pozwala przetrwać najgorsze. Pracy, która pomaga żyć. Uśmiechów bliskich i nieznajomych, które pozwalają lżej oddychać i szczęścia, które niejednokrotnie ocala nam życie.


                      Aniołek (1.11.2011r - 8 t.c.)

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        Odp: Kwiecień 2010

                        Ojej
                        Jaka miła niespodzianka Dziękujemy Wam za życzenia urodzinowe!!
                        Dawno nie zaglądałam tutaj bo nie miałam czasu, a tu się prawie dwie nowe stronki naskrobały Teraz mam chwilkę bo gotuje się szynka wielkanocna to postanowiłam zajrzeć.
                        U nas raczej wszystko w normie. Mały żywiołowy chociaż dalej mówi trochę po swojemu i niewyraźnie. Ale najważniejsze, że mi nie choruje i cukry są w normie. Oczywiście od wczoraj zawzięcie wszystko degustuje - od babki po kabanosy, ale jakoś ogarniam te jego zachcianki. Jutro organizuję wielkanocną imprezę urodzinową - już nie mogę się doczekać przygotowałam trochę pyszności. Jutro tylko jeszcze zrobię barszczyk biały z chrzanem i koniec gotowania.
                        Raz jeszcze dziękuję Kochane za życzenia!

                        Życzę Wam radosnych, pełnych uśmiechu i dobrej energii świąt! Pysznych potraw z jajek, mokrego Śmigusa Dyngusa i pełnego niespodzianek Prima Aprilisu!! Wysyłam dużo ciepła i pozytywnego myślenia!

                        Skomentuj


                          Odp: Kwiecień 2010

                          Halo halo!!

                          Jesteście jeszcze????
                          Jak tam po świętach?? Meldować proszę!

                          I chociaż Marlena nie zagląda do nas to podtrzymuję tradycję i życzę dużo zdrówka i uśmiechu Filipkowi!!

                          Skomentuj


                            Odp: Kwiecień 2010

                            Wszystkiego najlepszego dla solenizantów!!!!
                            Melduję, że mam depresję pogodową. Jak jeszcze dalej tak będzie padać, to zdechnę!!!! Nic mi się nie chce POMOCY!!!!!!


                            Skomentuj


                              Odp: Kwiecień 2010

                              Haha Gośka to wpadnę cię oddepresjować któregoś dnia Ale dziś masakrycznie sypie... u nas breja okropna, zabrałam małą do smyka na kulki to obie wróciłyśmy z mokrymi nogami... Ech... tej zimy pierwszy śnieg w październiku ostatni w kwietniu... (miejmy nadzieję )

                              W sobotę robimy małej imprezkę Prezent już kupiony W tym roku lego friends. Troszkę na wyrost, ale ona bardzo lubi lego więc myślę że te jej się tym bardziej spodobają bo to takie typowo dziewczyńskie. A wy co kupujecie na urodziny?

                              Skomentuj


                                Odp: Kwiecień 2010

                                Najllllepszego dla solenizantów matko 3 lata minęły wierzyć się nie chce!!

                                Gosia ja też mam serdecznie dość tej pięknej aury za oknem

                                Ola widziałam na fb że ćwiczysz z Chodakowską?jak efekty?mnie też wciągnęło, może więcej z nas korzysta z jej treningów?

                                WIOSNY ŻYCZĘ!!!!!!!!!

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X