Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Zdrowie i uroda
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zdrowie i uroda Jak w chwilach wolnych od macierzyńskich obowiązków zadbać o siebie?

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 04-04-2009, 11:12
animalia1 animalia1 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
animalia1.polki.pl

Zdjęcia: 1
Domyślnie

Dziekuję za odzew i życzę miłej wiosennej soboty
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-04-2009, 07:56
crayon crayon jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
crayon.polki.pl

Zdjęcia: 4
Domyślnie

Mojemu bratu dentysta powiedzial zeby myl zeby woda utleniona przez jakis czas (dodajac poprostu troche na szczoteczke z pasta) zeby mu wybielilo zeby i niewielkie efekty sa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-06-2009, 00:14
yoenne's Avatar
yoenne yoenne jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
yoenne.polki.pl

Miasto: Szczecin/Longford
Domyślnie

Polecam Pastę Pearl Drops Whitening sama używam i jest po prostu rewelacyjna. Naprawdę wybiela zęby i czyści kamień, już po 2 tyg. widać efekty. Kosztuje ok. 16 zł i wiem że można ją kupić w Rossmanie. Spróbujcie dziewczyny, naprawdę warto!
Nieprzeczytane 02-06-2009, 06:50
antalis antalis jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antalis.polki.pl

Zdjęcia: 120
Domyślnie

Uzywalam jej ... wg mnie do bani. Zreszta uwazam ze te wszystkie whitening to tylko sa z nazwy zwlaszcza te do kupienia w zwyklym sklepie. Apteczne czesto niszcza szkliwo. Nie ma to jak dentysta ...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 02-06-2009, 10:52
yoenne's Avatar
yoenne yoenne jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
yoenne.polki.pl

Miasto: Szczecin/Longford
Domyślnie

Cytat:
Napisał antalis Zobacz post
Uzywalam jej ... wg mnie do bani. Zreszta uwazam ze te wszystkie whitening to tylko sa z nazwy zwlaszcza te do kupienia w zwyklym sklepie. Apteczne czesto niszcza szkliwo. Nie ma to jak dentysta ...
Może nie ten rodzaj używałaś - Whitening z takim napisaem Hollywood srebrnym. Ja uzywam, mój mąż, brat - cała moja rodzina i naprawdę działają. Ja jestem mega zadowolona. Jak poszłam do dentysty usunąć kamień to nie mogłam, bo byłam w ciąży. Po porodzie używałam przez miesiąc 2 razy dziennie i jak poszłam na usunięcie kamienia, to Pani powiedziała, że nie ma co usuwać bo kamienia nie ma - nawet się sama pytała jaką pastą myłam zęby... Ale może Tobie akurat nie podeszła.
Nieprzeczytane 20-08-2014, 06:57
kimala kimala jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kimala.polki.pl

Domyślnie Odp: Usuwanie kamienia z zębów

Zabieg jeden raz w roku jest całkowicie darmowy. Później pozostaje już tylko dbanie o zęby - dobra szczoteczka, odpowiednie szczotkowanie i pasta ajona. W zasadzie już w ten sposób problem jest całkowicie do rozwiązania.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-10-2014, 08:54
pawie_oko pawie_oko jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
pawie_oko.polki.pl

ja na usuwanie kamienia chodzę do Galerii Uśmiechu. Staram się o to, żeby zaglądać tam co pół roku. Usuwanie kamienia, piaskowanie i fluoryzacja super. No i to super uczucie, jak nie mam osadu, a zęby takie super gładkie są.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-11-2014, 09:51
teresa211186 teresa211186 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
teresa211186.polki.pl

Zdjęcia: 88

JA usuwam kamień tak średnio raz w roku, bo dentysta powiedział że w moim przypadku nie trzeba częściej, ale mąż chodzi co pół roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-12-2014, 06:54
kimala kimala jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kimala.polki.pl

Ajona, miękka szczoteczka, metoda wymiatania. Tylko musicie pamiętać, że tą szczoteczkę należy wymieniać co kilka miesięcy. O ile faktycznie należycie zadbacie o te kwestie, to wszystko będzie ok. Kamień jest efektem zaniedbań...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 01-12-2014, 15:04
marzena_161 marzena_161 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
marzena_161.polki.pl

Zdjęcia: 44

Jeszcze się nie odważyłam iść na takie coś, w sumie nawet dentystka mi nie proponowała to może nie jest u mnie aż tak źle ? Już parę razy zastanawiałam sie nad tym czy nie zapisać się na usunięcie kamienia ale w sumie się boje bo tacie mówił krew się lała...
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania