Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Wychowanie i nauka > Przedszkola i szkoły
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 14-02-2019, 18:03
Basiula25 Basiula25 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Basiula25.polki.pl

Domyślnie Odp: Wybór przedszkola prywatnego

Jeśli chodzi o prywatne przedszkole to polecam wszystkim mieszkańcom stolicy to https://szkrabki.pl/ Mają świetny program i mnóstwo zajęć dodatkowych a to jest najważniejsze. Więcej szczegółów na ich stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-02-2019, 14:21
agnieszk1_87 agnieszk1_87 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
agnieszk1_87.polki.pl

Co do wyboru przedszkola to w Łodzi jest http://przedszkolealbercik.com.pl/ i polecam je wam, chodzi tam dwójka moich dzieci i są zadowolone, jedzenie jest smaczne, nauczycielki miłe, kładą duży nacisk na naukę języka co jest dobre. No i czesne jest odpowiednie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-03-2019, 13:11
suskus suskus jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
suskus.polki.pl

Mam pytanie do doświadczonych mam przedszkolaków, czym się kierować wybierając przedszkole, na co trzeba zwrócić szczególną uwagę? Niestety, ale jestem zmuszona zapisać moje dziecko do przedszkola nie wiem co powinnam wiedzieć, jakich informacji o przedszkolach szukać? Najprawdopodobniej zapiszę go do prywatnego przedszkola w Mikołowie - https://przedszkole-mikolow.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-03-2019, 15:25
chicaca chicaca jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
chicaca.polki.pl

Niestety wybór przedszkola dla naszych pociech wcale nie jest taki łatwy, jakby mogło się wydawać. Trzeba zwrócić uwagę na wiele kwestii - doświadczenie opiekunek, wyposażenie sal, a nawet plac zabaw na zewnątrz. My wybraliśmy takie przedszkole, gdzie znajdują się drewniane place zabaw od http://www.avisplacezabaw.pl/produkt...baw-dla-dzieci i jesteśmy z mężem bardz zadowoleni z tego wyboru.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-05-2019, 09:04
Olgaaa_P89 Olgaaa_P89 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Olgaaa_P89.polki.pl

Mi bardzo zależało na języku angielskim. Wiadomo jak ważna jest teraz nauka języków obcych, a im wcześniej tym lepiej dla dziecka. Wybrałam Pomarańczową Ciuchcię na Bielanach, gdzie mają grupy dwujęzyczne. Ale przyznam zupełnie szczerze, że zalet jest więcej – bardzo fajna atmosfera, dobre jedzenie i to, z czym nie spotkałam się w ofercie innych przedszkoli – teoria inteligencji wielorakich, czyli w dużym skrócie obserwują dzieci i rozwijają uwzględniając ich słabe i mocne strony. Super sprawa, szkoda że tak mało placówek z tego korzysta!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-05-2019, 15:15
antoni21 antoni21 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
antoni21.polki.pl

Moim zdaniem ma to sens. W końcu w takim miejscu, osoby z odpowiednim wykształceniem, będą w stanie odpowiednio zaopiekować się Waszym maluchem. Warto zajrzeć do http://sensoludki.pl/galeria/ i przekonać się, w jaki sposób funkcjonują najlepsze żłóbki. To da Wam do myślenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 30-05-2019, 21:01
kwiatuszeczek889 kwiatuszeczek889 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kwiatuszeczek889.polki.pl

Wybór przedszkola chyba nigdy nie jest łatwy, ponieważ chodzi tutaj o dobro naszych maluchów. Moja siostra zdecydowała się na przedszkole wieliczka, ponieważ kadra tamtejsza jest wykwalifikowana i przyjazna dla dzieci. Panuje tam świetna atmosfera i dzieci są zachwycone tym miejscem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-06-2019, 13:56
Somka Somka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Somka.polki.pl

Uważam, że przedszkole niepubliczne to najlepsza opcja, na którą moglibyśmy się zdecydować. Nauczyciele są tam bardziej wykwalifikowani niż w przedszkolu publicznym. Przede wszystkim nauka jest prowadzona przez zabawę, a także rozwijane są umiejętności manualne i artystyczne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania