Wróć   Forum Mamotoja.pl > Czas dla mamy > Praca
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Praca Wasze zawodowe wyzwania, praca dodatkowa, ogłoszenia

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 23-06-2016, 00:17
madelajna madelajna jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
madelajna.polki.pl

Domyślnie Odp: Kredyt na własną firmę

Dziwne pytanie. Na ile możesz liczyć? To wszystko zależy od zdolności od, biznesu, czynników jest tak wiele, że to pytanie jest naprawdę zbyt banalne. Sprawdź Kredyt123 porady może to Ci rozjaśni troszkę sytuację.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-07-2016, 06:10
donat_ka's Avatar
donat_ka donat_ka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
donat_ka.polki.pl

Kredyt na założenie własnej działalności gospodarczej - tak, w oparciu o kredyty preferencyjne. A więc takie którego koszta będą niewiele wyższe od stopnia inflacji. O takie kredyty można starać się z różnego środków unjnych.
Problemy mogą pojawić się również w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej - mam tutaj na myśli płatności od klientów za wykonane usługi - a raczej ich brak lub zbyt długi termin. Odpowiedzią na zatory płatnicze jest faktoring. Na czym polega i jak z niego korzystać można dowiedzieć się z tego wpisu: http://dlazaradnych.pl/2501-faktorin...i-kogo-dotyczy
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 28-07-2016, 13:28
freakness freakness jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
freakness.polki.pl

Zalecam kontakt z bezpłatnym doradztwem finansowym. Doradca taki ma wgląd do ofert wszystkich banków i może przedstawić REALNY koszt każdego kredytu, wybierze tylko najatrakcyjniejsze oferty i pomoże Pani zrozumieć wszystkie zasady i niejasności, często pisane małym drukiem. Kontakt jest bezpłatny a można się sporo dowiedzieć o swoich możliwościach finansowych.

Doradca Finansowy Poznań
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 08-08-2016, 22:53
yacha yacha jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
yacha.polki.pl

Z tego, co się orientowałam to najlepszą ofertą teraz jest kredyt FAIR w Idea Banku. Oprocentowany jest tylko na 4,99, nie sa potrzebne zaświadczenia z ZUS, US, więc odpada bieganie po urzędach, no i nie wymagają długiego stażu prowadzenia działalności.

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-08-2016, 18:58
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Kredyt kredytem ale jak się w ogóle zabrać za założenie takiej firmy? Tym bardziej, że zależy mi aby była to spółka... Znalazłam w sieci info, że są specjalistyczne firmy, które pomagają w założeniu spółki, na przykład http://www.spolkapro.pl/. Co sądzicie o takim doradztwie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 24-08-2016, 08:14
emmaz's Avatar
emmaz emmaz jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
emmaz.polki.pl

Nad tym Idea Bankiem to bym się dobrze zastanowiła. Kiedyś również uważałam ich za dobrą firmę ale obecnie mam u nich leasing i mam inne zdanie.... Niestety ale oferty kredytowe u nich nie są tak bardzo korzystne oraz jest sporo dodatkowych opłąt o któych się nie mowi w okresie zawierania kredytu....

Jeśli nie posiadacie odpowiedniej zdolności kredytowej oraz szukacie kredytu na mniejszą sumę polecam zastanowić się nad prywatną firmą. Całkiem dobrą ofertę ma pożyczkaplus:
https://www.pozyczkaplus.pl/

Na tej stronie jest ich oferta. Pierwsza pożyczka kosztuje tam 10 zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-09-2016, 11:21
yacha yacha jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
yacha.polki.pl

Tabele opłat są dostępne przez cały czas, a warunki opisane w umowie, więc jest to kwestia zainteresowania się szczegółami umowy, a nie tylko jej podpisania. Ja wszystko czytam zawsze przed podpisaniem, więc nic mnie nie zaskoczyło. No i jednak bank jest dla mnie znaczenie bardziej wiarygodny, niż jakaś nieznana firma od pożyczek prywatnych. Tyle się wszędzie mówi o pożyczkach pozabankowych, więc ja jednak podziękuję za takie ryzyko...

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 10-09-2016, 10:06
juninka184 juninka184 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
juninka184.polki.pl

Bardzo fajną sprawą jest też pożyczka krótkoterminowa pod zastaw ruchomości (więcej tutaj: https://pl.getbucks.com/blog/pozyczk...ich-warunkach/ ). Jest przydzielana nawet osobom, które mają negatywną historię w BIK-u. Można ją dostać szybko, a kosztu obsługi są stosunkowo niewielkie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-09-2016, 14:46
kasis77 kasis77 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
kasis77.polki.pl

Myślę, że dzisiaj to już jest naturalna kolej rzeczy, że bierze się kredyt na firmę, szczególnie gdy nie mamy żadnych środków na start a rodzaj działaności wymaga pewnych nakładów finansowych. Trzeba tylko wybrać dobrą ofertę, mieć dobry biznesplan, tak aby dobrze zagospodarować środki i by nam się możliwie szybko zwróciły, co do samego kredytu, sprawdzcie ofertę w https://www.ideabank.pl/ranking-kredytow-dla-firm , mają dosyć sporo opcji dla firm
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-11-2016, 18:14
isana91 isana91 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
isana91.polki.pl

Ja też myślę o kredycie na firme ale nie jakimś wielkim. Trafiłam dzisiaj na https://www.ferratum.pl/products/plusloan i chyba tam wezmę pożyczkę. Muszę zaopatrzyć firmę w kilka rzeczy i niestety moje oszczędności wszystkiego nie pokryją.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania