Wróć   Forum Mamotoja.pl > Twoje dziecko > Wychowanie i nauka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Wychowanie i nauka Wasze metody i porady wychowawcze

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 24-04-2019, 09:40
jakaasia jakaasia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jakaasia.polki.pl

Domyślnie Odp: Nauka jezyka obcego. Kiedy?

Najlepiej już od najwcześniejszych lat, ponieważ dzieci szybciej się uczą, więc poprzez zabawę łatwiej będą uczyły się języka. Szkoła Berlitz oferuje już zajęcia dla dzieci od 4 rż więc warto tam zapisać je na zajęcia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-04-2019, 12:17
happypuppy happypuppy jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
happypuppy.polki.pl

Im szybciej tym lepiej ale nigdy nie jest za późno aby uczyć się języka. Dlatego poczytajcie sobie o takiej opcji jak angielski przez internet: https://pl.tutlo.com/. Wydaje mi się, że warto się tym zainteresować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-05-2019, 21:09
bertia bertia jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
bertia.polki.pl

Im wcześniej tym lepiej,mój 6 latek zaczął chodzić na angielski w tamtym roku do profilingua. Widzę jak szybko robi postępy, po zajęciach wypytuje mnie czy znam jakieś słówka, podśpiewuje piosenki i lubi chodzić a to dla mni najważniejsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-05-2019, 18:45
julita755 julita755 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
julita755.polki.pl

Chcąc nauczyć się języka angielskiego najrozsądniej jest zdecydować się na naukę w profesjonalnej szkole językowej. Jeśli ja miałabym polecić jakąkolwiek z nich, byłaby nią szkoła językowa Tutlo, która naucza za pośrednictwem profesjonalnej platformy. Zajęcia są prowadzone przez profesjonalnych native speakerów i trwają domyślnie 20 minut.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 27-05-2019, 10:44
Manilka Manilka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Manilka.polki.pl

Według mnie dobrzy czas to przedszkole a w domku można próbowac mówić do dziecka po angielsku, czytać bajki czy puszać do oglądania
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-05-2019, 09:01
Marlena89 Marlena89 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Marlena89.polki.pl

Każdy czas jest dobry na to, aby uczyć sie jezyka. Ja już jestem po 30 ale steirdziłam, ze na nauke n igdy nie jest za pozno i zapisałam sie do profilingua na kurs jezykowy. Wiadomo, że na poczatku trochde ciezko sie rozkrecić jak miało sie bardzo dlugą przerwe w nauce ale w koncu czlowiek sie wciaga. Ja jestem bardzo zadowolona, po pol roku chodzenia widze mega postepy u siebie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-05-2019, 09:27
walerka32 walerka32 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
walerka32.polki.pl

Myślę, że naukę języka najlepiej jest rozpocząć jak najwcześniej. Dziecko po prostu szybko się uczy. Fajną sprawą są szkoły takie jak Szkoła Europejska w Łodzi - https://szkolaeuropejska.pl/. Jest to po prostu szkoła dwujęzyczna. Przy takiej edukacji dziecko ma większe szanse w przyszłości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 12-06-2019, 14:01
Somka Somka jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Somka.polki.pl

Wydaje mi się, że 4 latka i dziecko może poznawać pierwsze słówka po angielsku. Nazwy zwierzątek itd.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-2019, 10:03
chicaca chicaca jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
chicaca.polki.pl

Wiadomo, im wcześniej tym lepiej. Natomiast pamiętajcie, że na naukę j. angielskiego nigdy nie jest za późno! Nie raz przekonacie się o tym, że znajomość tego języka jest bardzo przydatna w życiu. Według mnie bardzo skuteczne są te kury, które oferuje https://angloville.pl/ Sprawdźcie ich ofertę, może i was zainteresuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 13-06-2019, 13:56
Nordivia Nordivia jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Nordivia.polki.pl

Ja swoją córkę na angielski zapisałam, jak miała 4-latka do Szkoły ACE. Oczywiście zajęcia od początku były prowadzone w formie zabawy i była stopniowo wprowadzana w poszczególne zagadnienia. Mają tam naprawdę genialnych lektorów z bardzo dobrym podejściem do dzieci - zdecydowanie warto sprawdzić, jeśli szukacie kursu na Śląsku
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania