Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla dzieci Ubranka, zabawki - zapytajcie o radę i podzielcie się swoimi opiniami.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 15-05-2015, 21:33
27otsifem's Avatar
27otsifem 27otsifem jest offline
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Miasto: Grajów
Zdjęcia: 81
Domyślnie Odp: Buty dla dzieci przez internet

ja też jeśli chodzi o buty musze przymierzyć i sprawdzić jak sie chodzi a w szególnosci jak dziecko me chodzi w butkach, w dokładnie z zwrotami to dużo jest zachodu wiec jesli chodzi o buty to ja ich ne kupuje przez neta
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2015, 06:40
Anis81 Anis81 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

są rzeczy które mozńa kupić przez net, czasami faktycznie się na tym oszczędza, ale buty muszą być wygodne i dopasowane, zwłaszcza jesli chodzi o firmę której wcześniej się nie kupowało.
Ani nowych a tym bardziej używanych nie kupiłabym przez net
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2015, 14:35
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

u mojej Zosi jest taki problem ze ona pewneh grupy butow nie ubierze bo ma wysoko podbicie stopki - wiec jak musze jej mierzyc kazdy bucik - a najgorsze ze ubiera tylko niektore modele
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 16-05-2015, 18:56
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

wiem coś o tym, dlatego po buty zawsze jeździmy razem but musi być dopasowany a kolor i wzór odpowiadać noszącemu dlatego zawsze jeździmy po buty z małą damą
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-05-2015, 05:25
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

moja np. balerinek nie zalozy nad czym ubolewam, choc podkradac mo*********uty kocha i powiem Wam ze chodzenie w szpilce jej bardzo dobrze idzie - maz twierdzi ze jej lepiej izie niz mi, u nas Zosia tez potarfi pomarudzic stwoerdzic ze tych a tych bucikow nie ubierze i koniec - i ten wyraz na jej twarzy mamo nie chce tych, szukaj innych juz teraz :P
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-05-2015, 05:31
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anis81.polki.pl

Hehe znam to mimo iż córka nie jest wybierana ale w sklepie obuwniczyn najchętniej przesiedzialaby cały dzień uwielbia przymierzać buty wybierać i przeglądać się w lustrze jak wyglądają a jak jakieś jej sie spodobają to zazwyczaj w nich wychodzi ze sklepu
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 17-05-2015, 05:36
27otsifem's Avatar
Moderator

Zobacz mój nowy profil
27otsifem.polki.pl

Zosia od małego lubi buty, umie chodzi tez w pantoflach swoich takich klapkach szmacianych -co jest dla dziecka trudne, u nas Zosia jest pod wzgledem ubran i butow wybredna - nad czym ubolewam - dzis musi wystapic np w sukience ciekawe jak to bedzie z jej uberaniem :P az sieboje bo ich nie lubi za bardzo
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-06-2015, 15:01
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Na merg sobie zobacz - buty po kilka dyszek. My również kupujemy taniej obuwie, zazwyczaj dla wszystkich w jednej przesyłce. I opłaca się - ogólnie wolę kupować w sieci - dużo łatwiej o znalezienie czegoś odpowiedniego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 11-06-2015, 14:17
Smykolandia Smykolandia jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Smykolandia.polki.pl

Osobiście wolałabym najpierw przymierzyć czy dany model i rozmiar butów bedzie pasował na stopę naszego dziecka,co do tego lepiej mieć pewność niż potem bić się z myślami. Co innego ubranka,to śmiało można zamwiać przez internet.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 18-06-2015, 15:00
kankiela kankiela jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kankiela.polki.pl

Merg.pl wrzucił nowe buty dziecięce - bardzo tanie, ale ładne. Wiadomo, że nie ma sensu kupowanie dziecku bardzo drogiego obuwia, bo w zasadzie jaki jest tego sens? Ja go nie widzę. Dziecku tak szybko rośnie stopa, że w kolejnym sezonie musi mieć nowe buty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania