Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla dzieci Ubranka, zabawki - zapytajcie o radę i podzielcie się swoimi opiniami.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 12-10-2015, 16:54
zoffinnka zoffinnka jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
zoffinnka.polki.pl

Domyślnie Odp: Jaki telefon dla 12 latka?

No tak ale nie da się ukryć, ze swiat idzie do przodu i nie ma co myśleć o tym co było w latach 80-tych i 90-tych. Ja pierwszy telefon dostałam w wieku 13 lat i uważam, że to odpowiedni wiek. Jeśli nie wiesz jaki model teelfonu kupić to wejdź sobie na http://www.lgswift.pl/lg-swift-l1-ii...9ii-d605-f173/ Znajdziesz tam wiele ciekawych wątków o LG. Moim zdaniem to jedne z najlepszych telefonów. Ja mam LG-ka od dwóch lat i póki co śmiga jak nowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-10-2015, 20:31
polrun polrun jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
polrun.polki.pl

Przede wszystkim to nie może być zbyt drogi telefon i na pewno nie na abonament. Dobrze jest postawić na doładowania telefonu, które zawsze łatwo zrobić przy okazji normalnych zakupów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 21-10-2015, 08:13
dreptaki dreptaki jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
dreptaki.polki.pl

Akurat w tej kwestii mam takie samo zdanie i również uważam,że telefon dla dziecka nie może być zbyt drogi,bo i tak po jakimś czasie ulegnie zużyciu,zniszczeniu,szczególnie kiedy dziecko jest aktywne i wszędzie biega z telefonem. Miejmy ten fakt na uwadze.
Nieprzeczytane 03-06-2016, 15:48
dynamite dynamite jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
dynamite.polki.pl

Niedrogi i prosty w obsłudze, tylko po to, żebyś mogła mieć z nim kontakt, może któraś z tradycyjnych nokii będzie odpowiednia? A jak nie chcesz przepłacać zobacz sobie na digitalmobiles.pl tam mają bardzo przystępne ceny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-09-2016, 20:53
Anka6 Anka6 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Anka6.polki.pl

Ja sobie niedawno kupiłam nowego iphona https://www.t-mobile.pl/telefony-i-u...90.phtmliphone i mój młody dostał w prezencie mój stary telefon. Wydaje mi się, że za model 5s cena jednak jest za duża by dziecko dostało na wyłączność. To jest dobry dla mnie telefon Za kilka lat może go dostanie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-09-2016, 08:22
chmurka33 chmurka33 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
chmurka33.polki.pl

wiadomo że taki telefon na nastolatka nie może być za drogi a powinien nadążyć jednak za czołówką ze nowinkami i jakością i tu mogę śmiało polecić ten który kupiłam synowi czyli alcatela pop4, idealny do pokemonów i do przeglądania internetu, poza tym świetny telefon muzyczny i nie ma siły żeby młody nie był nim zachwycony
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 06-10-2016, 10:06
jomiksa jomiksa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
jomiksa.polki.pl

Dla nastolatka nie warto kupować drogiego telefonu, to prawda, ale też nie idźmy po taniości. Przede wszystkim należy się dowiedzieć, co dziecko robi najczęściej na telefonie - czy gra w gry, słucha muzyki, pisze ze znajomymi przez Facebooka, kilka rzeczy naraz - i pod tym kątem sprawdzać specyfikacje telefonów dostępnych na rynku.
W dzisiejszych smartfonach ważna jest bateria, żeby mocno trzymała i nie potrzebowała ładowania co kilka godzin. No i żeby wytrzymywała kilka obciążających aplikacji działających w tle.
Takiego zakupu lepiej nie dokonywać w ciemno, wygląd i cena nie zawsze są najważniejszymi cechami.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-11-2016, 17:15
milexica88 milexica88 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
milexica88.polki.pl

Nie przesadzałabym, w dzisiejszych czasach 12 latek to już naprawdę świadomy i zaawansowany technologicznie użytkownik. Wiadomo jak dzieci ciągną do telefonów. Dlatego telefony typowo dziecięcy to nie jest dobry pomysł. Ja sprawdziłabym ofertę LG. Na ich stronie są zarówno najnowsze smartfony, jak i trochę tańsze telefony komórkowe, które mimo to ucieszą dzieciaka
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-11-2016, 19:25
olcia3007 olcia3007 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
olcia3007.polki.pl

Dla 12nasto latka myśle ze jakiś prosty w obsłudze, ale napewno chciałoby mieć juz smartfona. Ja dla mojego smyka zamawiałam stąd http://digital24.pl/ przyszedł mega szybko i jestem bardzo zadolona z tego telefony, syn też. A, zamówiłam samsunga s4, mam nadzieję ze długo mu posłuży.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-07-2017, 21:49
Paconka Paconka jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
Paconka.polki.pl

Obawiam się, że w dzisiejszej dobie, to wszystkie dwunastolatki już dawno mają telefony. Moja bratanica to już nie pamiętam od kiedy, ale jakiś początek podstawówki, bo na Komunię dostała tableta, a telefon już wtedy miała. Jej brat z kolei nie ma jeszcze 9 lat i już dostał na Dzień Dziecka smartfona. Jak nie wiesz, co kupić, skorzystaj sobie z jakiegoś internetowego porównania smartfonów zobacz, co i nich piszą i coś wtedy znajdziesz odpowiedniego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania