Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla ciążarnej mamy i niemowlaka
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla ciążarnej mamy i niemowlaka Wyprawka, torba do szpitala, wybór wózka

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 08-04-2019, 06:51
Patris38 Patris38 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
Patris38.polki.pl

Domyślnie Odp: Ubranka do chrztu

Jak dla mnie najważniejsze, by dziecku było wygodnie i nie ma potrzeby przesadzać. Ale fakt, wybór strojów na chrzest jest sporo, można je znaleźć także na domodi. Tu jest śliczna sukieneczka dla dziewczynki:

Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 07-06-2019, 21:12
mariola991 mariola991 jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
mariola991.polki.pl

Tez jeszcze nie wiemy jaka sukienke wybrac...
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-06-2019, 13:17
marlenakalarepa marlenakalarepa jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
marlenakalarepa.polki.pl

Jaka sukienke wybrac do chrztu to pytanie jakie zadaje sobie co raz wiecej rodzicow. W dzisiajszych czasach sie wiele pozmienialo i to co kiedys bylo normalne przeszlo do lamusa. To jedna z wazniejszych uroczystosci w zyciu czlowieka dlatego warto zadbac o ubranie swojego dziecka w miare elegancko. Do wyboru jest kilka mozliwosci takich jak szatka do chrztu czyli cos w rodzaju fartuszka zwiazywanego z tylu lub chusta. Oczywiscie pod spod jednak trzeba zalozyc cos bardziej odswietnego. Dla dziewczynki najladniej beda sie prezentowac sukienki do chrztu dostepne stacjonarnie jak i online. Na co nalezy zwrocic uwage przy wyborze, przedewszystkim o wygodzie maluszka. Dlatego najlepiej wybrac ubranka szyte z mysla o tej wyjatkowej uroczystosci. Najczesciej sa one zaprojektowane w taki sposob, ze nic sie nie podwija kiedy dziecko jest trzymane na rekach. Nie mozna dopuscic do sytuacji niekomfortowej bo to dolozy tylko calej sytuacji niepotrzebnego stresu. Jesli chodzi o wybor to dosc duzy jest w sklepach internetowych - https://balumi.com.pl/kategoria/ubra...nki-do-chrztu/ Moim zdaniem postawienie na wysoka jakosc materialu bedzie tutaj kluczowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 14-06-2019, 20:10
kwiatuszeczek889 kwiatuszeczek889 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
kwiatuszeczek889.polki.pl

No, bardzo ładne . Ja też muszę się z wami podzielić moim odkryciem... Bo znalazłam urocze ubranko na chrzest właśnie dla mojego maluszka. Zobaczcie sami https://mkmaryla.pl/50-ubranka-do-chrztu-dla-chlopca . Ta koszula, piękne spodnie, kamizelka i w dodatku muszka. Super. Zwrócicie również uwagę na ceny, ponieważ są również bardzo korzystne. Przykładowo taki komplet kosztuje tylko 48 zł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 29-06-2019, 07:10
bonsly bonsly jest offline
Member

Zobacz mój nowy profil
bonsly.polki.pl

To wcale nie jest takie proste, żeby wybrać ubranka na chrzest. Sklepów jest dużo z takim wyposażeniem, a do tego nie wszystkie ubranka są na tyle wygodne, by dziecku nie przeszkadzać i nie powodować płaczu. W sumie, to mam pytanie. Czy może kupowaliście koszulę i spodenki dla chłopca tutaj http://www.stylowychrzest.pl/ ? Jak wyglądał taki zestaw do chrztu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 31-08-2019, 15:32
KryskSpod10 KryskSpod10 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
KryskSpod10.polki.pl

Je też miałam duży problem z wyborem ubranek na chrzest. Nie mogłam nic znaleźć w sklepach na miejscu. W końcu poszłam po rozum do głowy i zamówiłam przez Internet. Na szczęście wszystko przyszło dokładnie, jak w opisie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 09-09-2019, 13:45
Gosiik Gosiik jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Gosiik.polki.pl

Dla mojej Amelki idealnie sprawdziły się białe rajstopy dla niemowląt. Zamówiłam je kilka dni przed uroczystością, bo z pogodą było różnie i nie chciałam, żeby zmarzła, a do tego idealnie pasowały do sukieneczki
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania