Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Wyprawka a pieniądze, ile?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    #31
    Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

    Wcale nie trzeba wydać wielu pieniędzy. Ja kupowałam prawie wszystko na bobo-mania.pl i zapisując się na newsletter miałam 10% zniżki jednorazowej więc wyszło mi naprawdę nie tak dużo. Popatrzcie sobie tam bo bardzo się opłaca, a rzeczy mają śliczne.

    Skomentuj

    •    
         

      #32
      Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

      U nas z tego co pamiętam to brakowało z połowę rzeczy. Ciągle musieliśmy do sklepu jeździć bo czegoś brakło mimo tego że czytałam różne listy i spisy potrzebnych produktów.

      Skomentuj


        #33
        Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

        Dziewczyny, zweryfikujcie w takim razie, bardzo Was proszę, moją listę! jest tu supermamy.limango.plxxxxx , większośc już kupiłam. Czy coś jeszcze na niej brakuje, a powinnam to mieć? Mieszkam na wsi, więc wyprawa do sklepu to dla mnie nie takie hop-siup, ale cała wycieczka, więc wolałabym być dobrze przygotowana...
        Last edited by disne; 19-06-2020, 11:24. Powód: link

        Skomentuj


          #34
          Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

          Fajne gotowe zestawy xxxxx Imienne-zestawy-wyprawkowe
          Last edited by disne; 19-06-2020, 11:25. Powód: link

          Skomentuj


            #35
            Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

            Są co prawda takie gotowe zestawy wyprawkowe dla dziecka, natomiast moim zdaniem warto samemu ją skomponować i wybrać te rzeczy które są dla nas niezbędne. Oczywiście robiąc to w sklepach internetowych, możemy sporo zaoszczędzić ponieważ ceny są zdecydowanie niższe. Możemy pomóc i doradzić w tej kwestii

            Skomentuj


              #36
              Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

              Oj tak, wózek to dość duży wydatek ale nie znowu nie aż taki jak się spodziewałam, wybrałam wózek amelis hugo i okazało się że cena nie przekracza 2tys , a wygląda naprawdę rewelacyjne, jest starannie wykonany i ma dużo fajnych detali

              Skomentuj


                #37
                Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

                Szczerze mówiąc, to nie mam zielonego pojęcia. Nie jestem w stanie pomóc...
                Kiedy mowa jest o przeszłości, każdy pisze fikcję

                Skomentuj

                •    
                     

                  #38
                  Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

                  Jeśli chodzi o wyprawkę z ubrankami dla niemowlaka to warto sprawdzić w 5.10.15. Świetny gatunek ubranek, idealny dla tak delikatnej skóry dziecka. Dodatkowo atrakcyjne ceny, my często robimy tam zakupy

                  Skomentuj


                    #39
                    Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

                    Ja jak szukałam dobrej niani elektronicznej to znalazłam takąxxxxxnie jest droga a bardzo dobra jak na taką cenę mi się bardzo przydała
                    Last edited by disne; 19-06-2020, 11:25. Powód: link

                    Skomentuj


                      #40
                      Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

                      Wyprawkę możesz przecież kompletować stopniowo, kupując w każdym miesiącu coś innego, prawda ? Druga kwestia to sam sklep, tutaj zdecydowanie polecam zakupy online, u nas znajdziesz wszystko czego Ci potrzeba z zakresu wyprawki dla dziecka.

                      Skomentuj

                      •    
                           

                        #41
                        Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

                        Jak wiadomo wyprawka dla malucha to nic taniego. Też szukałam czegoś oryginalnego i niepospolitego dla małego dziecka. Też przeszukiwałam internet nie bardzo wiedząc czego ja w końcu szukam.Natrafiłam na haftowane kocyki - xxxxxx - wykonane z najdelikatniejszych tkanin .Bardzo fajnie wyszedł ten napis - kocyk ma wtedy taki oryginalny, indywidualny charakter. Bedzie to prezent dla mojej bratanicy, co myślicie?
                        Last edited by disne; 19-06-2020, 11:23. Powód: link

                        Skomentuj


                          #42
                          Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

                          Trudno się z tym nie zgodzić, wyprawka dla noworodka i urządzenie pokoju dziecka pochłonie trochę finansów i trzeba się z tym liczyć. Potwierdzam, że tutaj ciekawych promocji i okazji warto szukać w sklepach internetowych, szczególnie teraz kiedy trwa sezon wyprzedaży

                          Skomentuj


                            #43
                            Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

                            Wiadomo, że wyprawka trochę kosztuje. Z doświadczenia wiem, że nie ma co przesadzać i kupować wszystkiego jak leci albo bo koleżanka to ma bo wiele rzeczy się po prostu nie przydaje. Poza pieluchami, kosmetykami i akcesoriami do pielęgnacji warto kupić też zawieszkę przywieszkę do smoczka xxxxxx bo to rzecz, która najczęściej znika z pola widzenia w najmniej oczekiwanym momencie. Ładne i niedrogie zawieszki oferuje sklep Epinokio. U nich można kupić piękne drewniane łańcuszki na smoczki.
                            Last edited by disne; 19-06-2020, 11:23. Powód: link

                            Skomentuj


                              #44
                              Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

                              myślę, że ciężko tak dokładnie oszacować koszta pełnej wyprawki bo wszystko zależy od tego jakiej jakości przedmioty będziesz kupować. Jak się okazuje nie trzeba wydawać majątku by kupić np świetny fotelik samochodowy. Ja zdecydowałam się na zakup modelu Rotario z Easy Go ( przedział wagowy 0-18 kg ). Świetna jakość wykonania, mozliwość rotacji fotelika o 360 stopni, homologacja UE i rozsądna cena, zapłaciłam coś około 750 zł.

                              Skomentuj


                                #45
                                Odp: Wyprawka a pieniądze, ile?

                                Wyprawka do szpitala nie jest jakimś ogromnym wydatkiem myślę ze spokojnie 200 zł wystarczy. No chyba, że ktoś faktycznie chciałby takie wypasione ubranka dla dzieci i różne zbędne a często narzucane młodym mamo akcesoria. Ja swoją wyprawkę skompletowałam w internetowym sklepie xxxxx . Serdecznie polecam
                                Last edited by disne; 19-06-2020, 11:24. Powód: link

                                Skomentuj

                                       
                                Working...
                                X