Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

onanizm dzieciecy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    onanizm dzieciecy

    Moja 6-miesieczna coreczka od jakiegos czasu mocno sie napina przed snem, prostuje nozki i wstrzymuje oddech jakby chciala zrobic kupke. Zasugerowano mi ze to moze byc onanizm dzieciecy. Jak upewnic sie ze to ta przypadlosc u tak malego dziecka? Czy ktoras z mam miala podobna sytuacje i jak dokladnie to wygladalo? dziekuje
  •    
       

    #2
    Trochę dziwne u tak małego dziecka. A co dokładnie robi oprócz napinania, może ma zatwardzenie


    JULA

    MAJA

    OLGA

    Skomentuj


      #3
      hmmm córa znajomych(ma juz ponad 2 latka) "ujeżdża" swoja maskotke i to dokladnie widac co ona robi ale nie wiem w jakim wieku zaczeła, moze lepiej poradz sie lekarza

      a jaka ma minke? bo jak błoga to moze i to to , ale jak ma skrzywiona albo napieta to moze jednak to cos innego kupka,skorcze...
      albo poprostu taki sposob rozprostowywania miesni i tak sie uklada do snu.

      Skomentuj


        #4
        Zatwardzenie napewno nie bo kupke robi 2-3 razy dziennie. Minke ma raczej skrzywiana a usta bardzo zacisniete. Wyglada to tak ze lezac na pleckach cala sie napina, wstrzymuje oddech i robi sie czerwona. Mocno poci sie przy tym bo po chwili jest cala mokra. Nozki ma wyprostowane. jak chce ja obrocic na bok protestuje i placze. Musze dopiero ja zabawic tym samym odwrocic uwage i dopiero moge ja przekrecac. Robi to tylko jak jest zmeczona

        Skomentuj


          #5
          Może to jakieś napięcie mięśniowe? Najlepiej to poradzić się lekarza
          PAULINA 07.07.2008




          http://www.bebilon.com.pl/pamietnik/...anik12;page:-1

          Skomentuj


            #6
            Kto Ci zasugerował że to onanizm dziecięcy? Zapytaj lekarza najlepiej.

            Skomentuj


              #7
              Rozmawiałam z mamą przez telefon (mama jest lekarzem) i mówi, że taka sytuacja jest możliwa i słyszała o tym, nie wie dokładnie o co w tym chodzi, ale jest to możliwe. Wybierz się z córeczką albo sama do lekarza i wszystko się wyjaśni, powodzenia

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                kiedyś czytałam taki poradnik psychologiczny i tam było o tym że małe dzieci, z tym że w wieku 3-5 lat masturbują się nieświadomie poprzez wstrzymywanie kupki, czasem podkładając pięte pod pupe i siadając,ale nie wiem jak by się to mogło mieć do 6 miesięcznego dziecka
                3 pAźDzIeRnIkA nA ŚwIaT pRzYsZeDł BeNiAmInEk *:

                Skomentuj


                  #9
                  Hmm... trudna sprawa, ja mam 2 letniego synka i zauważyłam że podczas kąpieli ciągnie swojego siusiaka, ale raczej jestem o to spokojna, bo robi to tylko wtedy kiedy 'go' zauważy i szybko przestaje, po prostu jest ciekawy, również swojego ciała, zauważa coś i się tym interesuje.
                  Co do 6-cio miesięcznych niemowląt to nie byłabym taka pewna czy to akurat onanizm dziecięcy, objawy które opisałaś bardziej przypominają objawy jakiegoś skurczu, najlepiej pójdź do pediatry.

                  Olaf ur. 08.05.2007 o 14:31 4.255kg, 56cm

                  Różności do postów
                  GALERIA OLAFKA

                  Skomentuj


                    #10
                    Napisane przez barbarka82 Pokaż wiadomość
                    Zatwardzenie napewno nie bo kupke robi 2-3 razy dziennie. Minke ma raczej skrzywiana a usta bardzo zacisniete. Wyglada to tak ze lezac na pleckach cala sie napina, wstrzymuje oddech i robi sie czerwona. Mocno poci sie przy tym bo po chwili jest cala mokra. Nozki ma wyprostowane. jak chce ja obrocic na bok protestuje i placze. Musze dopiero ja zabawic tym samym odwrocic uwage i dopiero moge ja przekrecac. Robi to tylko jak jest zmeczona
                    To napewno nie jest onanizm dziecięcy,bo wygląda on zupełnie inaczej.Mnie to wygląda na jakiś ból brzuszka albo skurcz

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Dziewczyny co to w sumie jest onanizm dzieciecy? Tak w necie pogrzebalam to zauwazylam, ze to w sumie dziewczynek sie tyczy, ale nigdzie nie znalazlam odpowiedzi na pytanie co to wlasciwie jest.
                      Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                      Skomentuj


                        #12
                        Dziecko rozładowuje swoje napięcie,zdenerwowanie poprzez dotykanie miejsc intymnych bo to im sprawia przyjemność.
                        Dziewczynki "ujezdzają" kocyki,maskotki itd a chłopcy ciągną się za siusiaki bawią się nimi

                        Skomentuj


                          #13
                          To jest na swoj sposob obrzydliwe =/

                          No, ale z tego co wiem to dzieci dotykaja miejsc intymnych gdy poznaja swoje cialo to kiedy odroznic jedno od drugiego?
                          Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                          Skomentuj


                            #14
                            Poznawanie ciała kończy się często na tym ze dziecko się ogląda i własnie dotyka a onanizm dziecięcy zaczyna się wtedy gdy dziecko "umila" sobie czas w stresujących sytuacjach bawiąc się swoim ciałem
                            Niewiem jak inaczej to wytłumaczyc

                            Skomentuj


                              #15
                              Wyjasnilas to az za dobrze, dzieki.
                              Miłość matki do dziecka to jedyna, prawdziwa bezinteresowana miłość...

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X