Ogłoszenie

Collapse
No announcement yet.

Ach ten bolący pęcherz:(

Collapse
X
 
  • Filter
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts

    Ach ten bolący pęcherz:(

    Cześć mamuśki!Mam takie pytanie czy miałyście po porodzie problem z pęcherzem moczowym?Jeśli tak to poradźcie co robić aby zapobiegać nawrotom?
    Ewa
    moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
    Oskarek12.01.2011 godz.17.05
    3150g.55cm.
    10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb
  •    
       

    #2
    Jakiego typu problem masz na mysli?Ja mieszkam we Francji i tu po porodzie (niewazne naturalnym czy cc)kobiety sa kierowane do poloznej gdzie cwicza miesnie pochwy i te podtrzymujace min.pecherz(duzo kobiet nie trzyma pozniej moczu).Dostajesz specjalna sonde i rysujesz rysunki na ekranie kompa przy pomocy swojej siuski Jesli wracaja ci infekcje pecherza,staraj sie duzo pic i nie wstrzymywac siusiu,a jezeli juz idziesz do toalety mocz powinnas puszczac jednym strumieniem inaczej zawsze troche sie cofa i bakterie dostaja sie do cewki moczowej,tak przynajmniej tlumaczono mi w szpitalu przed porodem

    Skomentuj


      #3
      Przepraszam faktycznie nie napisałam dokładnie!Chodzi mi o zapalenie pęcherza!Już trzeci raz w ciągu roku się z tym meczeDziękiuje za radę
      Ewa
      moje dwa cuda:IGOREK 11.09.2007 GODZ.23.10 3150g.57cm.
      Oskarek12.01.2011 godz.17.05
      3150g.55cm.
      10miesięcy i 17dni-pierwszy ząb

      Skomentuj


        #4
        Sok z zurawiny jest dobry i warto wziasc od czasu do czasu przez kilka dni wit.C do tego duzo pic,to zakwasza mocz

        Skomentuj


          #5
          Hej Ewo ,
          Idź do lekarza ale może jest bez recepty nie zastąpiony lek na chory pęcherz Furalgina
          Ja nie miałam jeszcze chorego pęcherza ale moja mama już kilka tej zimy tak a i przyszła bratowa także.Furalgina pomaga!!
          Pozdrawiam
          Amelia 12.03.08

          Skomentuj


            #6
            Zgadzam sie z Iza,furalgina to dobry lek,mozesz go kupic tylko na recepte. Jezeli juz sie leczylas i masz ciagle nawroty choroby sprobuj tego o czym pisalam

            Skomentuj


              #7
              Napisane przez Ewa1801 Pokaż wiadomość
              Cześć mamuśki!Mam takie pytanie czy miałyście po porodzie problem z pęcherzem moczowym?Jeśli tak to poradźcie co robić aby zapobiegać nawrotom?
              Witam ,

              Też miałam problemy z pęcherzem Furagina faktycznie pomaga na początku , ale przy częstych nawrotach już niespecjalnie :/ Jestem baaaaaardzo zadowolona z preparatów żurawinowych ( pro-uro , urinal itp ) są naprawdę świetne - zarówno profilaktycznie , jak i leczniczo polecam

              Skomentuj

              •    
                   

                #8
                Dokładnie, Furagina pomaga ale tylko na początku. Jak dla mnie najlepszy jest ProUro, bo zawiera żurawinę (która działa bakteriobójczo), witaminę C (która zakwasza mocz) i proantocyjany które pomagają pozbyć się bakterii z organizmu i stwarzają środowisko niekorzystne dla ich rozwoju. Sama brałam, więc polecam, a kłopoty z pęcherzem miałam od czau kiedy byłam chyba nastolatką... A, i bierze się tylko raz dziennie i cenowo też korzystnie wychodzi w porównaniu do innych preparatów. No i pij dużo, tak przynajmniej ze 2 litry dziennie, duża ilość wody pomaga prawie na wszystko
                Last edited by Soniqa; 02-04-2009, 14:08.

                Skomentuj


                  #9
                  Odp: Ach ten bolący pęcherz

                  mnie po porodzie też bolał pęcherz - nie było to co prawda zapalenie pęcherza, ale jakiś taki ból - pewnie wszystko przez to, że narządy wewnątrz wracały "na swoje miejsce" po tym, jak kurczyła się macica. też kupiłam sobie w aptece to prouro i ból przeszedł. myślę, że nie ma co faszerować się silniejszymi lekami, skoro są naturalne preparaty takie, jak prouro.

                  Skomentuj


                    #10
                    Odp: Ach ten bolący pęcherz

                    Widze że nie jestem jedyną mamą, która boryka się z problemami z pęcherzem po porodzie.Odmomentu kiedy urodziłam córeczkę infekcje pęcherza ciągle wracają .Stosowałam już prawie wszystko i na chwile był spokój a póżniej znowu problem powracał.Teraz byłam znowu u lekarza i kazał mi stosować invag . Dał mi ulotkę w której jest napisane że invag stosuje się u kobiet w celu przywrócenia lub uzupełnienia flory bakteryjnej pochwy i utrzymania właściwego pH pochwy. Produkt zalecany jest wspomagająco w leczeniu różnego rodzaju infekcji pochwy, w zapobieganiu infekcjom układu moczowo-płciowego oraz do stosowania profilaktycznie we wszelkich sytuacjach, w których dochodzi do zaburzenia równowagi flory pochwy.Cheba go kupie,zastosuje i jak mi pomoże to napiszę

                    Skomentuj

                    •    
                         

                      #11
                      Odp: Ach ten bolący pęcherz

                      A co to jest za probiotyk invag jeszczer o nim nie słyszałam ?Możesz coświęcej powiedzieć na jego temat?











                      m

                      Skomentuj


                        #12
                        Odp: Ach ten bolący pęcherz

                        Na rynku jest wiele probiotyków ale ja wybrałam invag .Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że to dobry probiotyk.Invag utrzymuje równowagę mikrobiologiczną w obrębie układu moczowo - płciowego i zapobiega rozwojowi zakażeń.Zawsze mam go pod ręką a wrazie potrzeby stosuje go równierz profilaktycznie .

                        Skomentuj


                          #13
                          Odp: Ach ten bolący pęcherz

                          mnie też czasem dopada zapalenie pęcherza, nie mam czasu za każdym razem latać do lekarza-pomaga mi urofuraginum-na szczęście bez recepty i provag-tez probiotyk tylko że doustny.Do tego żurawinka i wit.c-są w formie tabletek ale można tez naturalnie-sok z cytryny i sok z zurawiny.

                          Skomentuj


                            #14
                            Odp: Ach ten bolący pęcherz

                            A na bolący pęcherz to się probiotyki samemu dobiera???
                            Kurde, ja nie wiedziałam, bo jak swojego czasu miałam "tam" problemy, to jednak pani lekarz urolog mi przepisywała coś i o konkretnych probiotykach mówiła, ale nie myślałam, że poza nimi też można coś sobie kupić.
                            Invagu nie stosowałam...

                            Skomentuj


                              #15
                              Odp: Ach ten bolący pęcherz

                              A czy któraś z Was jest z Poznania zna gabinet www.adammichalski.pl ? Ciocia niby polecała ten gabinet (ale ona to taka z leczących się na wszystko) i chciałabym poznać opinię kogoś innego czy dobrzy są lekarze, sprzęt? Albo jakiś inny.

                              Skomentuj

                                     
                              Working...
                              X