Wróć   Forum Mamotoja.pl > Zakupy > Zakupy dla dzieci
Zarejestruj się FAQ Użytkownicy Grupy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz fora jako przeczytane

Zakupy dla dzieci Ubranka, zabawki - zapytajcie o radę i podzielcie się swoimi opiniami.

Babyonline.pl to teraz MamoToJa.pl – witamy!
Dołącz do naszych mam forumowiczek! Podziel się na forum Mamo To Ja (dawniej Babyonline) opiniami o produktach. Porozmawiaj o doświadczeniach związanych z wychowywaniem dziecka: pomagamy sobie wzajemnie i rozwiewamy najczęstsze wątpliwości. Weź udział w świetnych konkursach z atrakcyjnymi nagrodami!

Zasady na forum - pomagajmy sobie wzajemnie
Poznaj zasady, które obowiązują na forum w dyskusjach. Doradzaj i słuchaj porad innych mam, po to jesteśmy tu dla Ciebie!

Wygraj Muzyczny Traktorek Smiki! Konkurs „Brzuszek miesiąca”
Podziel się z nami zdjęciem swojego brzuszka w ciąży i wygraj fantastyczną nagrodę - Muzyczny Traktorek Smiki.

Wygraj 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool. Konkurs „Zimowy Niezbędnik”
Czy wiesz, że małe dzieci nie potrafią regulować temperatury ciała jak dorośli i tracą ciepło 4 razy szybciej? Napisz, w jaki sposób dbasz o komfort i ochronę dziecka zimą. Do wygrania 1 z 3 Zimowych Niezbędników od Wonderwool z cudownie miękkiej i ciepłej wełny merino.

Sprawdź aktualne konkursy dla mam i wygrywaj ciekawe nagrody dla mam i ich dzieci!

Odpowiedz
Narzędzia wątku Wygląd
Nieprzeczytane 17-06-2019, 07:21
mickey13 mickey13 jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
mickey13.polki.pl

Domyślnie dobry sklep z produktami dla dzieci

Czy macie swój ulubiony sklep internetowy, w którym tylko i wyłącznie robicie zakupy dla waszych maluszków? Bo właśnie rozglądam się za jakimś dobry sklepem z takimi produktami jak pościele,kocyki, prześcieradła oczywiście bardzo dobrej jakości i z dobrą ceną. No właśnie ile sztuk pościeli i prześcieradeł kupowałyście? czy prześcieradło z gumką to dobry pomysł? A pościel to tylko z bawełny? Czytałam,że teraz można dostać pościel z lnu? Myślicie że len jest odpowiedni dla noworodka?nie podrażni jego delikatnej skórki?
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2019, 10:40
elabarbara elabarbara jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
elabarbara.polki.pl

Domyślnie Odp: dobry sklep z produktami dla dzieci

Sierpień coraz bliżej. Nie lubię zbyt wcześnie kupować czy szykować rzeczy dla dziecka, żeby nie zapeszyć. Ale z drugiej strony też nie ma co wszystkiego zostawiać na ostatnią chwilę. Dlatego też w weekend w naszej sypialni stanęło już łóżeczko dla Janka. Zresztą starsze dzieci też już stwierdziły, że to najwyższy czas. Julcia i Kuba oczywiście aktywnie uczestniczyli w tych przygotowaniach. Polecam oczywiście kokon i dla ciebie. Sprawdza się zwłaszcza w tym początkowym okresie życia dziecka, kiedy najczęściej niemowlę śpi z mamą w łóżku. Moje starsze dzieci spały ze mną około 5 miesięcy. Dla nas to było najwygodniejsze rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 19-06-2019, 13:40
samantra samantra jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
samantra.polki.pl

Ja zaczęłam kupować wyprawkę w 25 tc. Tak jakoś mnie naszło. Ubrań na lato jest dość duży wybór. Ja poleciłabym kupno pajacyków bez ramiączek i z długim rękawem, body z krótkim i długim rękawem, jakieś lżejsze czapeczki i skarpetki. Co do butelek to ciężko jest mi doradzić, gdyż obije dzieci karmiłam piersią do prawie dwóch lat, a w między czasie gotowałam już zupki i różne papki. Poszukaj w necie na pewno tam dowiesz się więcej
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 22-06-2019, 10:00
Burbula Burbula jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Burbula.polki.pl

Gdy ja zaczęłam planować wyprawkę, to zależało mi na tym, aby kupić jak najwięcej rzeczy w tym samym miejscu. Nie chciałam się rozdrabniać a tym bardziej chodzić po sklepach stacjonarnych. Wiadomo, że dla kobiety w ciąży jest t o bardzo męczące. Ucieszyłam się, gdy znalazłam ciekawy sklep z bogatym asortymentem dla maluszków https://mojemalenstwo.com.pl/ . Wszystko, co w nim kupiłam, jest bezpieczne, wygodne i wykonane z bardzo dobrej jakości materiałów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 15-07-2019, 10:44
mama_jasia3 mama_jasia3 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
mama_jasia3.polki.pl

Znacie sklep https://baby-stars.pl/ ? Mi koleżanka poleciła, a mają wyjątkowo piękne akcesoria typu poduszeczki profilowane dla maluchów, kocyki, komplety pościeli, prześcieradła, nawet łóżeczka, baldachimy i inne. Na prawdę ślicznie się prezentują, są wykonane z miękkich i nie alergizujących tkanin. Koniecznie sprawdźcie!
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 20-08-2019, 13:15
Arkadoo Arkadoo jest offline
Junior Member

Zobacz mój nowy profil
Arkadoo.polki.pl

Moja żona jest zakochana w sklepie Modisimo i wszystkie ubranka Eryka kupuje w Internecie
Odpowiedź z Cytowaniem
Nieprzeczytane 26-08-2019, 16:31
bobik2323 bobik2323 jest offline
Senior Member

Zobacz mój nowy profil
bobik2323.polki.pl

Ja wszelkiego rodzaju produkty dla dzieci zamawiam sobie przez internet, bo zawsze w sklepach on-line uda mi się znaleźć to, czego szukam. Ostatnio na przykład zamówiłam sobie na stronie https://4kidspoint.pl/638-zabezpieczenia-przed-dziecmi zabezpieczenia do kontaktów, aby dzieci nie wkładały tam paluszków. A Wy macie coś takiego w domu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania